Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
25. Apríl , 2024, 16:13:25
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe Bonamassa  (Prečítané 25151 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #60 kedy: 21. December , 2012, 01:32:10 »

no ako sa to vezme. Je to v podstate poctivy vintage bluesrock sound kt v sucasnosti az tak pocut casto nemozno.

Ved to - v sucasnosti nie, ale inak to je opocuvane ako otcenas. Bavím sa skvele

Druha vec je ze bonamassa ma fakt dost vela zvuku v paprciach  Bavím sa skvele

Ano, hrat vie a ma aj dobre gitary. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #61 kedy: 21. December , 2012, 11:37:38 »

ale tak este ze ta bavi ska  Bavím sa skvele

snivaj svoj metalovy sen v deckej izbe  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 04. Január , 2013, 08:06:13 »

pekne to tam rozbalili na obycajnom blues. tie hamondky na zaciatku maju ppc zvuk  Nechajte ma vydýchať



skvele....bucham dlanami po stole a len s tazkostami si uvedomujem ze som v praci...  :)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
animus2
nováčik
*
Príspevkov: 17


« Odpoveď #63 kedy: 28. Január , 2013, 17:01:43 »

Ak ma niekto rad blues v modernom aranzma a sudobom skvelom zvuku, vynikajucu techniku, ale aj cit a chutky na kvalitny netuctovy spev, tak odporucam Joe-ove albumy z 2012:
Driving Towards the Daylight
Live from New York - Beacon Theatre

Podla mojho subjektivneho nazoru su to jeho najlepsie veci.
Joe si dal zalezat po kazdej stranke, odviedol do detailu perfektnu robotu. Skvely hudobnik a profesional.  Bravooo
Ale nevylucujem, ze komu lezie blues hore krkom a dole ostatnymi organmi, tak sa pri JB rozkose nedozije.  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #64 kedy: 16. August , 2013, 07:55:37 »

Nutbush City Limits


okrem ineho ma baba fasa hlas
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #65 kedy: 15. Jún , 2016, 14:25:36 »



:) Fajnovy tucny zvuk na sole!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #66 kedy: 15. Jún , 2016, 19:01:30 »

odkedy neni G. Moore, tento Bonamassa zostal posledny, co takto hra :)

co to je za Les Paul ? origos dobovy ? ja sa v tom vobec neorientujem, hlava vyzera ozobana ozaj autenticky, ale telo posobi pomerne cerstvo. Progac ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #67 kedy: 15. Jún , 2016, 19:35:14 »

odkedy neni G. Moore, tento Bonamassa zostal posledny, co takto hra :)

co to je za Les Paul ? origos dobovy ? ja sa v tom vobec neorientujem, hlava vyzera ozobana ozaj autenticky, ale telo posobi pomerne cerstvo. Progac ?

On hra vylucne na starych originaloch, kopa majitelov mu ich aj poziciava, casto hra aj na ESkach. Mna tato hra velmi nebavi sa priznam, je to strasne prevarene.  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #68 kedy: 15. Jún , 2016, 19:43:03 »

Ja som odisiel z jeho kncertu v Prahe na pivo...secko dobre, no mne tam chyba srdce v tej hudbe...on ma straaane daleko do GM. Tam s kazdym tonom bol pribeh a emocia...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #69 kedy: 15. Jún , 2016, 19:46:02 »

Joe ma bavil v zaciatkoch, ale celkovo tieto bluzove nacvicene pentatoniky ma nudia.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 15. Jún , 2016, 20:08:42 »

Ja som odisiel z jeho kncertu v Prahe na pivo...secko dobre, no mne tam chyba srdce v tej hudbe...on ma straaane daleko do GM. Tam s kazdym tonom bol pribeh a emocia...

to hej, rozumiem a mam to podobne. 1-2 skladby, potom ma to vzdy prejde. neviem, ci to je ze "chyba srdce" alebo preco... aj Moore nehraval nijak specialne netradicne postupy, v zasade mal pomerne "obmedzeny" tonovy material, ale tiez ma bavilo pocuvat ho podstatne dlhsie.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #71 kedy: 15. Jún , 2016, 20:10:21 »

On hra vylucne na starych originaloch...

no lebo tento podla hlavy asi nemohol byt novodoby, taky relic som este nevidel. len telo aspon takto z videa vyzeralo mlado, zeby refinish ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 15. Jún , 2016, 20:11:30 »

...Mna tato hra velmi nebavi sa priznam, je to strasne prevarene.  Popiskujem si

viem, ty radsej Mr. Slowhanda  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #73 kedy: 15. Jún , 2016, 21:06:58 »

no lebo tento podla hlavy asi nemohol byt novodoby, taky relic som este nevidel. len telo aspon takto z videa vyzeralo mlado, zeby refinish ?

Je mnoho takychto zachovanych Burstov, tu ma tiez take cosi. Vlastne to je ten isty zrejme.

« Posledná zmena: 15. Jún , 2016, 21:08:19 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #74 kedy: 16. Jún , 2016, 17:59:49 »

Je mnoho takychto zachovanych Burstov, tu ma tiez take cosi. Vlastne to je ten isty zrejme.



Hento je tusim ten jeho Skinner burst, ale ma aj kopu CC a CSRI prerobenych v Historic Makeovers.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.