Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 11:59:50
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: John The Sad  (Prečítané 5257 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« kedy: 09. Marec , 2008, 11:01:38 »

 Kamos ma poprosil, ci by som sem nehodil zopar nejakych jeho ukazok . Co vravite na takuto hudbu ? Album ako celok je pekny , na styl starych nahravok 70tch rokov-v podstate sa da povedat , ze je to cele jedna dlha skladba poskladana z viacerych casti. Skladby su ladene viac kompozicne nez virtuozne .
 Vsetky nastroje si nahraval sam + spev .

* 01-Bytosti_Hmly.mp3 (3041.63 KB - stiahnuté 203 krát.)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
plichto
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 09. Marec , 2008, 11:12:56 »

Parada!!! Taketo veci mam rad - par tonov a atmosfera jak hovado  Zdravíčko
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #2 kedy: 09. Marec , 2008, 11:22:10 »

Ukazka c2.

* 02-Svetla_v_hmle.mp3 (3255.1 KB - stiahnuté 190 krát.)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #3 kedy: 09. Marec , 2008, 11:26:14 »

Ukazka c3.

* 03-Prechod_magickou_dierou.mp3 (1736.73 KB - stiahnuté 195 krát.)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
ydur
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 09. Marec , 2008, 11:26:25 »

Kamos ma poprosil, ci by som sem nehodil zopar nejakych jeho ukazok . Co vravite na takuto hudbu ? Album ako celok je pekny , na styl starych nahravok 70tch rokov-v podstate sa da povedat , ze je to cele jedna dlha skladba poskladana z viacerych casti. Skladby su ladene viac kompozicne nez virtuozne .
 Vsetky nastroje si nahraval sam + spev .
Kua,to je jak z hororu.Keby to počuvam o polnoci,tak sa normalne bojim. Ako intro k rozsiahlejšej kompozicii-pekné. Rad by som to vypočul cele,bo taketo skladby ja velmi rad. Zdravíčko
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #5 kedy: 09. Marec , 2008, 11:28:34 »

Ukazka c2.
oh,presne tak sa volá jedna moja fotka.jej kvalita je otrasná(žiaden statív,malý kompakt),no atmosféru vystihla. [OT ako sviňa,sorry,keby niekomu vadí,ide hneď preč]
hudba veľmi príjemná,záhadná.mohol by to predať do filmu...


* svetla_v_hmleRES.JPG (180.25 KB, 527x395 - prehliadnuté 415 krát.)
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 11:39:21 od BrokenWings » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 09. Marec , 2008, 11:32:56 »

oh,presne tak sa volá jedna moja fotka.jej kvalita je otrasná,no atmosféru vystihla. [OT ako sviňa,sorry,keby niekomu vadí,ide hneď preč]
hudba veľmi príjemná,záhadná.mohol by to predať do filmu...
No vidiš,ked budeš mat vystavu,tak  maš o "hudobnu kulisu" postarane. Na zdravie!
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 11:35:02 od ydur » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 09. Marec , 2008, 11:38:34 »

Ukazka c2.
Very good. Bravooo
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 09. Marec , 2008, 11:41:17 »

Ukazka c3.
Velmi prijemna muzička.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 09. Marec , 2008, 11:48:49 »

Mne to kvoli tomu hlasu kusok pripomina Coph Nia, to je ambient. Tvoj kamos odviedol slusnu robotu, ale bolo by to treba pocut cele. Snad to cele graduje, alebo tam je nejaky iny prvok, ktory to cele drzi po kope.
Zaznamenané

BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #10 kedy: 09. Marec , 2008, 11:52:43 »

No vidiš,ked budeš mat vystavu,tak  maš o "hudobnu kulisu" postarane. Na zdravie!
to asi nie,tamtá ulica je príliš urbanistický motív.málo záhadný a desivý.k tej hudbe by nesadla.výstava mi nehrozí,fotkám sa teším sám pre seba :) ,avšak k takému Gigerovi a jeho obrazom mŕtvych detí by to veľmi išlo,chór by sa nahradil plačom v pozadí a máš šialenstvo ako vyšité.
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 11:58:26 od BrokenWings » Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 09. Marec , 2008, 11:54:32 »

A ukažka č.4 je kde?  Šup sem s nou.
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #12 kedy: 09. Marec , 2008, 11:58:35 »

Mne to kvoli tomu hlasu kusok pripomina Coph Nia, to je ambient. Tvoj kamos odviedol slusnu robotu, ale bolo by to treba pocut cele. Snad to cele graduje, alebo tam je nejaky iny prvok, ktory to cele drzi po kope.
  V postate sa tam striedaju dlhsie plosne kompozicie (cca.5-8min) s kratsimi (cca.2-3min.) . V niektorych skladbach su decentne nasamplovane bicie v style DnB . Cely album skor plynie , obcas vystrci "rozky"- taka atmosfericka hudba . Jedine , co by som mu mohol vytknut (cisto moj osobny nazor) je, ze obcas posobi trosku monotonne . Ale , pri takejto muzike to az tak nevadi .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #13 kedy: 09. Marec , 2008, 11:59:19 »

A ukažka č.4 je kde?  Šup sem s nou.
  Pokusim sa , nejako to nejde nacitat  :) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #14 kedy: 09. Marec , 2008, 12:04:19 »

Ukazka c4.

* 04-Karavana.mp3 (2476.73 KB - stiahnuté 172 krát.)
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.