Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 08:40:34
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: C3llario.HQ - môje hračky na hranie x)  (Prečítané 10109 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 09. Marec , 2008, 21:26:50 »

dikza utvrdenie mojích myšlienok  Žmurk

Tusim niekto z Anthrax to tak ma a sa mi mari, ze aj Darrell z Pantery to tak istu dobu pouzival.

Ja som to raz vyskusal (basova bedna s 1×15"), ale mne osobne to moc nerezalo.
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 09. Marec , 2008, 21:34:50 »

Tusim niekto z Anthrax to tak ma a sa mi mari, ze aj Darrell z Pantery to tak istu dobu pouzival.

Ja som to raz vyskusal (basova bedna s 1×15"), ale mne osobne to moc nerezalo.

to aj podla toho aké máš snímače a na ako si ladení Žmurk ja som hladne na H-h
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #17 kedy: 09. Marec , 2008, 21:37:57 »

Vela gitaristov si dava k 4×12 aj bedne s 15"...to je v poriadku, ak ten zvuk je podla ich predstav.
Ano, to je pravda. Korn, Tremonti, Slipknot tusim ze tiez a aj Wylda som uz videl s 15" reproboxom. Ale vzdy si davaju tie 15" k uz nejakej 4x12" ako doplnok. Samotna 15" bedna u mna nevzbudzuje moc doveru.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 09. Marec , 2008, 21:41:01 »

Ano, to je pravda. Korn, Tremonti, Slipknot tusim ze tiez a aj Wylda som uz videl s 15" reproboxom. Ale vzdy si davaju tie 15" k uz nejakej 4x12" ako doplnok. Samotna 15" bedna u mna nevzbudzuje moc doveru.

Jasne Mike Tremonti, toho som myslel !  Na zdravie!

Aj ns byvali gitarista svojho casu skusal jednu pätnastku (bednu... Bavím sa skvele)...
Zaznamenané
C3llario.HQ
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 494



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 09. Marec , 2008, 21:51:05 »

Ano, to je pravda. Korn, Tremonti, Slipknot tusim ze tiez a aj Wylda som uz videl s 15" reproboxom. Ale vzdy si davaju tie 15" k uz nejakej 4x12" ako doplnok. Samotna 15" bedna u mna nevzbudzuje moc doveru.

no vsak ja by som hral cez 4ku bednu ale su neni prachy :D skor neboli lebo buduci výkend si idem pre bednu 4x12"Celestion Vintage a k nej to budem mat zapojene mal som tam doteraz aj kombo behringer ale nehralo to až tak dobre tak so mho dal preč a skušal som bednu Laney tiež 4x12 ale tam su dake moc stredové repro a tie sa mi nepáčili tak som zostal pri 1x15 Žmurk
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #20 kedy: 09. Marec , 2008, 22:04:03 »

Ano, to je pravda. Korn, Tremonti, Slipknot tusim ze tiez a aj Wylda som uz videl s 15" reproboxom. Ale vzdy si davaju tie 15" k uz nejakej 4x12" ako doplnok. Samotna 15" bedna u mna nevzbudzuje moc doveru.

neviem ako si to myslel s tou doverou u 15" reprach no ja mam bassman 2x15" a hra jak vino... Na zdravie!

i ked je pravda ze metal s nou nehram...  ha ha ha
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 22:04:29 od joey » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #21 kedy: 09. Marec , 2008, 22:34:47 »

neviem ako si to myslel s tou doverou u 15" reprach no ja mam bassman 2x15" a hra jak vino... Na zdravie!

i ked je pravda ze metal s nou nehram...  ha ha ha
Mas Bassmana gitaroveho ci bassoveho?
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #22 kedy: 09. Marec , 2008, 22:41:25 »

Mas Bassmana gitaroveho ci bassoveho?

2 in 1...  Na zdravie! ja mam toho stareho ktoremu je jedno co do neho pichnes...ale ja hram s nim na gitare...pricom som ho kupoval od Pistu58 co s nim hral na base...
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 22:41:53 od joey » Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #23 kedy: 09. Marec , 2008, 22:57:03 »

2 in 1...  Na zdravie! ja mam toho stareho ktoremu je jedno co do neho pichnes...ale ja hram s nim na gitare...pricom som ho kupoval od Pistu58 co s nim hral na base...
pokial je to ten, na ktorom som mal moznost hrat v pivnici u chalanov v BA (roberto, Progac, ....), tak to bol basovy + 4x12

a nebolo mu jedno, ci na nom hras s basou alebo gitarou
zapojil som do neho Robertov Spagetti a hralo to basovo a na gitaru velmi ticho  Popiskujem si
« Posledná zmena: 09. Marec , 2008, 22:58:09 od dr.karpathorky » Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #24 kedy: 09. Marec , 2008, 22:59:08 »

pokial je to ten, na ktorom som mal moznost hrat v pivnici u chalanov v BA (roberto, Progac, ....), tak to bol basovy
a nebolo mu jedno, ci na nom hras s basou alebo gitarou
zapojil som do neho Robertov Spagetti a hralo to otrasne.  Popiskujem si

 Bavím sa skvele to je mozne...kolko ludi tolko chuti...ja na to davam svoje Sound city a hra to (na moje ucho) paradne...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 09. Marec , 2008, 23:08:37 »

pokial je to ten, na ktorom som mal moznost hrat v pivnici u chalanov v BA (roberto, Progac, ....), tak to bol basovy + 4x12

a nebolo mu jedno, ci na nom hras s basou alebo gitarou
zapojil som do neho Robertov Spagetti a hralo to basovo a na gitaru velmi ticho  Popiskujem si
To bol iny, ale hral som na ten, co o nom pises, s Yamaha stratom a skoro som sa z toho zvuku dosral. Vobec to nebolo basove a tiche, krasne cinkavy zvuk to bol spolu s tym stratom.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #26 kedy: 09. Marec , 2008, 23:15:29 »

Neviem kde bola vtedy zrada, ale boli sme tam Roberto, Rastis, Joe a neviem ci este niekto dalsi. Zatial co Joe prezentoval Orange hlavu na VHT 1x12, Roberto mi zapojil Fendra do Bassmana a ja som po minute povedal, ze je to nejake basove a tiche, tak som to vypojil. A to som to skusil dat aj naplno a nic, vedla toho Orange+VHT to nebolo ani pocut a nic necinkalo.  Fuuha zíram
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #27 kedy: 27. Marec , 2008, 09:47:16 »

bacha, joey ma bassman box 2x15, nie moj bassman zosilovac. ten som nepredal.
box v pivnici nikdy nebol, iba bassmana som tam zanechal napospas osudu aby sa na nom vykonavali onanie nepovolanych navstev  ha ha ha Bavím sa skvele

este otazka, ak to bolo na moju marshall 4x12 bednu, tak to bola basova bedna. ci bola tam aj nejaka ina 4x12 okrem Hiwattu? ta je 16 ohm, aj preto to mohla hrat potichsie, kedze zosik ma 4 ohm vystup.
« Posledná zmena: 27. Marec , 2008, 09:50:20 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #28 kedy: 27. Marec , 2008, 09:55:34 »

Odporúčam Rivera Los Lobottom SUB 1 - to je kombinácia 300W boxu + sub. Hral som na tom s RIVERA TRE viali mi gate....
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #29 kedy: 27. Marec , 2008, 11:16:48 »

bacha, joey ma bassman box 2x15, nie moj bassman zosilovac. ten som nepredal.
box v pivnici nikdy nebol, iba bassmana som tam zanechal napospas osudu aby sa na nom vykonavali onanie nepovolanych navstev  ha ha ha Bavím sa skvele

este otazka, ak to bolo na moju marshall 4x12 bednu, tak to bola basova bedna. ci bola tam aj nejaka ina 4x12 okrem Hiwattu? ta je 16 ohm, aj preto to mohla hrat potichsie, kedze zosik ma 4 ohm vystup.
tusim to bolo na tu Marshall 4x12 bednu
mohla byt aj basova, to mi nebolo povedane ale na zvuku to bolo citit
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.