Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 10:41:36
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Srnac - moje pokusy  (Prečítané 24175 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Srnac
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 322


« Odpoveď #15 kedy: 15. Marec , 2008, 11:55:20 »

nemam ani nacvicene...ale s tym mojim predoslym drzanim brnkatka by ani rychlo sa hrat nedalo..ale treba to odcvicit...Ale ked to je take nezazivne:( a podla mna aj tak ja mam jedno pravidlo...Rychlo hrat nieje vsetko...Mne ide skorej oto ked niekto improvizuje solo aby to nebolo take hocico hlavne rychle...vsetko s mierou...to ej moj nazor..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #16 kedy: 15. Marec , 2008, 11:57:23 »

v trsatku? tak si kup take, aby si hral rychlo a cisto ha ha ha aj ked pochybujem, ci to zavisi az tak od toho :)
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #17 kedy: 15. Marec , 2008, 11:58:16 »

v trsatku? tak si kup take, aby si hral rychlo a cisto ha ha ha aj ked pochybujem, ci to zavisi az tak od toho :)
ale maaaario...to by si musel vedet hrat rychlo aby si pochopil ze to zavisi aj od toho..alebo mi chces tvrdit ze majstrovskemu umeniu pickingu sa da naucit s 20 rocnym brnkatkom hranim kazdy den Huh!
« Posledná zmena: 15. Marec , 2008, 11:58:38 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #18 kedy: 15. Marec , 2008, 11:59:50 »

jo...Ale ked cvicenie stupnic a neviem jakych veci v tempe pomaly a tak je nudaaa.je pravda ze je dobre hrat rychlo...ale ked pocuvam nejake solo ide mi o to aby to nebolo take hocičo hlavne ze to je rychlo...Tychto ludi ja volam "roboti":D
ale o tom to je..necvici hned kazdy rychlo... Zdravíčko
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #19 kedy: 15. Marec , 2008, 13:05:22 »

ale maaaario...to by si musel vedet hrat rychlo aby si pochopil ze to zavisi aj od toho..alebo mi chces tvrdit ze majstrovskemu umeniu pickingu sa da naucit s 20 rocnym brnkatkom hranim kazdy den Huh!

pocuj macherko - DOPICE, vravel som niekde opak? nejako Ti uz to tvoje umenie stuplo do hlavy.

Aplikujem to na teba: gramatiku sa nenaucis len tym, ze budes mat k dispozicii slovnik. samotny slovnik Ti ju neprida, musis ho vediet aj pouzit
« Posledná zmena: 15. Marec , 2008, 13:06:20 od mario bross » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #20 kedy: 15. Marec , 2008, 13:21:57 »

pocuj macherko - DOPICE, vravel som niekde opak? nejako Ti uz to tvoje umenie stuplo do hlavy.

Aplikujem to na teba: gramatiku sa nenaucis len tym, ze budes mat k dispozicii slovnik. samotny slovnik Ti ju neprida, musis ho vediet aj pouzit
nechapem jak to myslis...napisal som ze by si to musel vedet..vies to???  potom som napisel ze sa to majstrovske umenie  ktore neviem kazdy...dokonca ani ja neda naucit s 20 rocnim brnkatom makkym brnkatkom..da sa??? podla mna nie...tak nechapem o com howoris...ci si vravel opak??? pisal si ze to nezalezi do brnkatka...co podla zalezi...je na tom neico macherske??? spominam moju hranie??? nie..tak co riesis
« Posledná zmena: 15. Marec , 2008, 13:28:22 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #21 kedy: 15. Marec , 2008, 13:30:02 »

co je rychla vec? definuj. vseliake rychle picoviny, kukurice a rozklady ma nezaujmaju.

napisel ze sa to majstrovske umenie  ktore neviem kazdy...dokonca ani ja

toto som si dovolil zacitovat, znie to zaujmavo

pisal si ze to nezalezi do brnkatka...

Brian May hrava s mincou. minca je najake brnkatko? minca ma oble hrany podobne ako vyhrane brnkatko a pokial viem, tak hrava aj rychlo. zalezi ako a s cim sa tu rychlost naucis hrat.
« Posledná zmena: 15. Marec , 2008, 13:30:54 od mario bross » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #22 kedy: 15. Marec , 2008, 13:32:11 »

co je rychla vec? definuj. vseliake rychle picoviny, kukurice a rozklady ma nezaujmaju.

toto som si dovolil zacitovat, znie to zaujmavo

Brian May hrava s mincou. minca je najake brnkatko? minca ma oble hrany podobne ako vyhrane brnkatko a pokial viem, tak hrava aj rychlo. zalezi ako a s cim sa tu rychlost naucis hrat.
ukaz mi na youtube video kde zahra brian may nejaky fasa rychly beh...    http://i7.ebayimg.com/01/i/000/c1/d5/a4dd_1.JPG
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #23 kedy: 15. Marec , 2008, 13:34:23 »

lacrosse mysli skutocne rychlu hru, kde sa kazdy ton zahra trsatkom, Brian May hral inak.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 15. Marec , 2008, 13:36:41 »

preco ja? si najdi. uz som to raz spominal, ale vytrhol si iba tu poslednu vetu, takze este raz. co je to fasa rychly beh? ten link co si sem dal, som nepochopil, co nim chces povedat - asi nic.

lacrosse mysli skutocne rychlu hru, kde sa kazdy ton zahra trsatkom, Brian May hral inak.

no dobre, ale to nech povie. ja som sa ho to pytal a neodpovedal. a rychla hra nemusi byt zakonite to, co mysli lacrosse.
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #25 kedy: 15. Marec , 2008, 13:39:12 »

preco ja? si najdi. uz som to raz spominal, ale vytrhol si iba tu poslednu vetu, takze este raz. co je to fasa rychly beh? ten link co si sem dal, som nepochopil, co nim chces povedat - asi nic.

no dobre, ale to nech povie. ja som sa ho to pytal a neodpovedal. a rychla hra nemusi byt zakonite to, co mysli lacrosse.
hladam som a nenasiel som...co ej potom rychla hra podla teba??? podla mna hra rychlo henry toth a toho ja povazujem za rychleho gitaristu...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #26 kedy: 15. Marec , 2008, 13:43:36 »

Takze takto Mario, lacrosse mysli shred, a pri takej hre by desiny struny mincou roztrhal do 30 sekund, a preto treba pouzit vhodne trsatko.
Na pocitove hranie, ak chcel dosiahnut specificky ton, pouzival May mincu, ale on vyuzival dost priklepy a odtahy, preto nemusel brknut kazdy ton trsom. Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #27 kedy: 15. Marec , 2008, 13:50:42 »

Takze takto Mario, lacrosse mysli shred, a pri takej hre by desiny struny mincou roztrhal do 30 sekund, a preto treba pouzit vhodne trsatko.
Na pocitove hranie, ak chcel dosiahnut specificky ton, pouzival May mincu, ale on vyuzival dost priklepy a odtahy, preto nemusel brknut kazdy ton trsom. Na zdravie!

no toto je odpoved ako ma byt. ta minca bola priklad, ze "nezalezi" az tak na type brnkatka. minca, to uz je extrem :) ale ked sa clovek nauci, mozno aj s tupsim brnkatkom tak by nemusel mat problem, ked sa to s tym ucil. je otazne, ci mu to s tym pojde a ci mu to pojde s ostrejsim lahsie - to beriem. cele to vzniklo z toho, ze som napisal prispevok, kde som sa snazil naznacit, ze ta hra nemusi byt v trsatku, ale treba to vediet, a ze som pochyboval, ze ta ista hra zavisi AZ tak od toho typu. a zato hned lacrosse zacal "utocit" tym, ci tak viem hrat, ked tak vravim - neviem a ani ma ten styl hry nezaujma.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 15. Marec , 2008, 13:51:50 od mario bross » Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #28 kedy: 15. Marec , 2008, 13:52:27 »

ci tak viem hrat - neviem a ani ma ten styl hry nezaujma.  Na zdravie!
to vidno...bavime sa o rychlim gitaristoch a on sem da briana s 5 korunou ha ha ha
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 15. Marec , 2008, 13:53:34 »

to vidno...bavime sa o rychlim gitaristoch a on sem da briana s 5 korunou ha ha ha

ty asi necitas, alebo ja neviem. keby si napisal, co myslis rychlou hrou, tak je to ine. takze  Cmuk chlapci
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 22 otázok.