Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:33:59
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: VOX Satchuator  (Prečítané 25013 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #135 kedy: 28. December , 2009, 15:09:35 »

tak vidis.. apson mas dovod mat dobre kable! :)
Aspon take... za 8 tisic Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #136 kedy: 19. Apríl , 2010, 17:12:23 »

mam doma satchurator uz par dni a normalne som prekvapavkany z toho zvuku... instatny satriani zvuk :) pevny a citatelny aj na najvyssom gaine - to sa mi na nom paci najvac :) asi sa u mna dlho ohreje  Na zdravie!
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #137 kedy: 19. Apríl , 2010, 22:20:45 »

mam doma satchurator uz par dni a normalne som prekvapavkany z toho zvuku... instatny satriani zvuk :) pevny a citatelny aj na najvyssom gaine - to sa mi na nom paci najvac :) asi sa u mna dlho ohreje  Na zdravie!
:)
Ja ho mam doteraz a som s nim najspokojnejsi !  Na zdravie!
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #138 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:34:51 »

...znie mi to podozrivo dobre . . . normalne to je fakt pouzitelne ako plnohodnotne skreslenie do cisteho kanalu? . . . nestava sa potom z toho kvazi tranzistorovy preamp?  . . .     . ..  uz uz som sa namotal a hentam sa mi viac lubi ds1  . . . tak ale treba to testnut v reali . . .
Zaznamenané

futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #139 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:41:12 »

mam doma satchurator uz par dni a normalne som prekvapavkany z toho zvuku... instatny satriani zvuk :) pevny a citatelny aj na najvyssom gaine - to sa mi na nom paci najvac :) asi sa u mna dlho ohreje  Na zdravie!

hras aj na 0.25 mode natom voxe? lebo ja mam upravenu boss-os2jku a stou sa da hrat len na 1W lebo na 0.25W je to strasne nekonkretne..
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #140 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:44:07 »

hras aj na 0.25 mode natom voxe? lebo ja mam upravenu boss-os2jku a stou sa da hrat len na 1W lebo na 0.25W je to strasne nekonkretne..

ani ja nehram na najnizsom nastaveni... vtedy to uz velmo hlce zvuk... na 1w je to na doma akurat... ale najlepsie je na 4w a nahlas  Na zdravie!
:)
Ja ho mam doteraz a som s nim najspokojnejsi !  Na zdravie!

asi aj u mna to tak bude... velmo zaujimavy zvuk to ma... taky nabruseny a to ja mozem... ale dynamika 100 % Na zdravie!
Zaznamenané
futox
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 451



« Odpoveď #141 kedy: 20. Apríl , 2010, 16:46:59 »

ani ja nehram na najnizsom nastaveni... vtedy to uz velmo hlce zvuk... na 1w je to na doma akurat... ale najlepsie je na 4w a nahlas  Na zdravie!

to hej ja uz hravam iba tak ze 1W a zvuk tak do polky aj nieco vtedy to je taky plexi sound (mam Les paul s paf snimacmi )
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #142 kedy: 20. Apríl , 2010, 17:33:03 »

Som rad, ze moje "teorie" su uspesne v praxi.  ha ha ha
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #143 kedy: 20. Apríl , 2010, 17:56:37 »

...znie mi to podozrivo dobre . . . normalne to je fakt pouzitelne ako plnohodnotne skreslenie do cisteho kanalu? . . . nestava sa potom z toho kvazi tranzistorovy preamp?  . . .     . ..  uz uz som sa namotal a hentam sa mi viac lubi ds1  . . . tak ale treba to testnut v reali . . .
hlavne toto je taká ukážka jak poď ma ondiť... čisto signal do karty bez hocakej simulácie boxu...  takže určite sa neriadiť takýmito videami, a ani porovnávanie nieje moc na mieste   Na zdravie!
« Posledná zmena: 20. Apríl , 2010, 17:58:57 od pelko » Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.062 sekund, 22 otázok.