Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 20:14:47
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Web o gitare  (Prečítané 8355 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 24. Marec , 2008, 20:56:35 »

Ako to mám odstrániť to posúvanie keď mne sa to zobrazuje bez posúvania? A s tími obrázkami sa pohrám zajtra.

mas tam tento obrazok, ten to roztahuje:

http://gitaristi.tym.sk/fotky/nadpis.jpg

do img src staci dat iba "fotky/nadpis.jpg", netreba celu adresu. pokial tam chces mat hentaky graficky prvok, tak to nenechavaj ako holy velky obrazok. staci Ti z neho iba ta cast, kde je ten napis gitara. zvysok nechaj ako opakujuce sa pozadie do 100% sirky prehliadaca. dnes sa uz robi grafika trochu inac jak pred par rokmi, ale uplne klasicky sposob je mat to v tabulke. v lavej bunke mozes mat te kusok, kde je napis gitara a v pravej bunke mozes mat ako opakujuce sa pozadie 1px sirku toho gradientu. sirku celej tabulky si nadefinuj bud podla dalsieho obsahu, alebo na celu sirku prehladaca. potom to bude bez posuvniku. toto co Ti pisem je straodavny sposob, dnes sa robi sofistikovanejsimi metodami, ale je to taka klasika. usetri sa na tom okrem ineho aj nacitavanie velkeho nezmyselne velkeho obrazku.
Zaznamenané
fliper
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 102



« Odpoveď #31 kedy: 07. Apríl , 2008, 18:30:33 »

kokos ja som si to pozrel, tak na prvu stranku je to asi dobre ale tak co ja viem asi sa treba naucit najprv cosi o vkusnosti :)
Zaznamenané

--------------------------------------------------------------
trochu reklamy nezaskodi

www.i-partner.sk
www.myspace.com/4minutestogo
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.