Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 08:19:08
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Maduar - blog  (Prečítané 23528 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vlado hudec
Hosť
« kedy: 26. Marec , 2008, 21:48:24 »

ak sa niekto nudi,odporucam precitat si tieto blogy,zaujimave citanie :)

http://maduar.blog.sme.sk/

a tuna je aj nejaky ich novsi klip s ktorym asi chcu dobyt tie zahranicne trhy..hlavne ta anglictina ma zaujala  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 26. Marec , 2008, 21:54:32 od vlado hudec » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1 kedy: 26. Marec , 2008, 22:02:58 »

ta pesnicka to je hruza jak to dorobili. typicky priklad ked niekto spieva a nie je spevak , chce vyzerat a nevyzera a muzika zo sequencera. ale chalani ako povahovo mozu byt dobry.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 26. Marec , 2008, 22:07:35 »

Kua, predbehol si ma, akurát som to sem chcel dať. Ktovie, či je to fakt len lamentovanie zabudnutých slovenských disko-hitmakerov, alebo majú pravdu. Občas celkom zaujímavé čítanie, len páni píšu strašné plachty! Dva materiály sa mi ani nechcelo čítať, lebo keď som si ich prebehol, tak sa mi zatočila hlava.
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 26. Marec , 2008, 22:10:43 »

sorry Alto  Na zdravie!

pisu tam zaujimave veci a asi maju aj vo vela veciach pravdu,ja do toho vobec nevidim,radia su mi uplne ukradnute..

akurat je sranda,ze oni su fakt presvedceni,ze s takou hudbou mozu v sucasnej dobe prerazit vo svete... ?§!. ?§!. ?§!.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #4 kedy: 26. Marec , 2008, 22:12:12 »

Kua, predbehol si ma, akurát som to sem chcel dať. Ktovie, či je to fakt len lamentovanie zabudnutých slovenských disko-hitmakerov, alebo majú pravdu. Občas celkom zaujímavé čítanie, len páni píšu strašné plachty! Dva materiály sa mi ani nechcelo čítať, lebo keď som si ich prebehol, tak sa mi zatočila hlava.

Kde pisu "plachty"?
Akurat citam "Kto tu vlastne zabija hudbu?"
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 26. Marec , 2008, 22:14:11 »

to sa neda citat... zacal som ten prvy clanok.... natiahnute je to jak guma z gati. to co chce povedat sa zmesti do do 3 odsekov... vzdavam to.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #6 kedy: 26. Marec , 2008, 22:16:33 »

to sa neda citat... zacal som ten prvy clanok.... natiahnute je to jak guma z gati. to co chce povedat sa zmesti do do 3 odsekov... vzdavam to.
Ahaaa....takze toto su tie plachty. - no ano, je to pisane ako telenovela. Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 26. Marec , 2008, 22:20:03 »

ale ten o Riavovi je dlhy akurat... Riavu ako spevaka sme tusim videli aj s Pituom spolu, ak si dobre pamatam  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 26. Marec , 2008, 22:22:36 »

Články o Riavovi a Viršíkovi sa ešte dajú. Intro bolo tuším také kratšie, ale potom tam boli dva (Inkvizítori a ešte jeden - nejaký všeobecnejší), ktoré boli fakt kurevsky dlhé. Mňa to odradilo od čítania a ako vidím, niesom sám. Nechce sa mi registrovať na sme.sk, aby som im to tam napísal :-)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 26. Marec , 2008, 22:59:40 »

ja som si precital cele asi tri zatial. je to dobre napisane, chvilami im tusim az fandim. hoci mne sa ten ich one way ticket pocuvat neda. ale chapem co chcu povedat. akurat ze z toho robia dizertacnu pracu a mohlo by to byt strucnejsie. ale nie je to az taka vata. maju na srdci vela veci ocividne. som zvedavy kde ich teda budu hrat ked maju za seobu tolko prezentacii. a tiez by ma zaujimalo ci su taketo velkolepe prezentacie bezne a nutne vo svete. ?§!.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 26. Marec , 2008, 23:06:09 »

ja som dal prave diskusiu pod Riavom a tam je to to prave citanie  Bavím sa skvele az som trochu s maduarom zasucitil, ale internet nelze - vdaka zan  Ja som čert..
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #11 kedy: 26. Marec , 2008, 23:15:34 »

no konecne viem co je ten maduar  ha ha ha strasne!!!!!
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #12 kedy: 26. Marec , 2008, 23:34:03 »

No ja viem úplne presne kto sú tí Maduar - tí čo si dovolili zhanobiť Dancing Queen od ABBA a za to by som dával trest smrti!...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 26. Marec , 2008, 23:42:57 »

ale ten o Riavovi je dlhy akurat... Riavu ako spevaka sme tusim videli aj s Pituom spolu, ak si dobre pamatam  Bavím sa skvele

Riava bol strašný spevák :) a potom zrazu z ničoho mal ako šéf vydavateľstva pod palcom osudy kapiel.
Maduar robia pekné voloviny niekedy, tá posledná skladba mi už pripadá ako úplna strata súdnosti. Ale čo, je to ich tvorba..

A čo sa týka ich projektov, orientovaných na zahraničie, už pred časom som sledoval ich snaženie, majú myslím aj 2 webové stránky o tom. A tento blog je zatiaľ celkom fajn čítanie. Majú pravdu, aj rozum, aj chuť s tým niečo robiť.

Páči sa mi, že sa asi ako prví nebáli verejne povedať, čo sú Riava a Viršík naozaj zač. Ja si myslím to isté. A cez Riavu sme tiež napríklad ako moja stará kapelka neprešli. Nedalo sa, na Slovensku fičal dancefloor a proste to s rockovou muzikou nešlo. Ďakujem Maduaru za ich verejné ospravedlnenie za takúto situáciu, ktorá na Slovensku nastala a nedala šancu rockovým kapelám, aj keď oni za to nemohli.  Zdravíčko  :)
« Posledná zmena: 27. Marec , 2008, 00:26:55 od Pitu » Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #14 kedy: 27. Marec , 2008, 00:24:34 »

Nehral s Maduarom aj vseumelec Pitu??? nieco sa mi mari...  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.142 sekund, 22 otázok.