Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 08:34:22
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe Satriani - Professor Satchafunkilus and the musterion of rock  (Prečítané 9880 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:48:58 »

  A napalis mi ho potom ?  Bavím sa skvele
Ak mi ty dopalis tie legalne ziskane mp3ojky, co si mi slubil tak nad tym budem uvazovat. Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #16 kedy: 03. Apríl , 2008, 07:20:54 »

Midnightstranger nemusis nic kopcit , uz som si to vypocul a myslim , ze bez tohto albumu prezijem  Je mi do plaču  . Satrianiho hra sa este ako-tak dala vydrzat  , ale najviac ma nemilo prekvapila rytmika (a nevyrazny zvuk bicich-hlavne maleho bubna , akoby znel spoza opony  Bavím sa skvele ),  nejede o to ze je jednoducha , ale rytmicky tandem hra , ako by mu zdochol pes Bleee -mechanicky ,bez invencie a feelingu a kedze sa jedna o trio je to dost zavazny nedostatok  . Album ma aj par svetlejsich miest , ktorych je ale zalostne malo .  Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 08. Apríl , 2008, 14:56:33 »

Prave to pocuvam(original samozrejme Bacha na vec kamo! ). Mne sa ten album paci, ale Marek suhlasim s tebou, ze ta rytmika je taka strasne jednotvarna, akoby to bolo nahravane s aom. Ale toto bol vecny problem jeho studiovych skladieb. Neviem ci sa toho boji, ale vzdy ked sa s tymi rytmami trochu pohral(resp. mal tam takeho bubenika) tak to bolo popici. Ci uz spomeniem album Joe Satriani, alebo Strange beautiful music. Hadam to na koncerte nejak inak zaranzuje, alebo nech ich radsej nehra vobec Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #18 kedy: 08. Apríl , 2008, 16:28:53 »

akoze Joe ma trosku sklamal... dost nudny album... pocul som ho raz a paci sa mi akurat prva pesnicka a este Come on Baby... ale Super Collossal sa mi paci viac... ale tak mozno nemal dobry den... alebo mesiac  Zdravíčko
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 08. Apríl , 2008, 16:40:45 »

Ono je pravda, ze uz asi nezlozi take skladby ako Surfing with the alien alebo Summer Song. Tak ako Clapton Tears in heaven, alebo Bob Dylan Knockin´on heaven´s door. Stacilo by len trochu lepsej rytmiky. Ked uz vie, ze tie melodie nie su take silne, tak to skratka ojebem nejakymi aranzami. Nemam proti jeho bubenikovi J.Campitellim nic, je to dobry bubenik, ale mozno by Satrianimu pomohla nejaka zmena. Ako to bolo v pripade Manu Katcheho.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #20 kedy: 08. Apríl , 2008, 20:50:05 »

Ten "bluesovy" album z 95 bol cely coooool .  Zdravíčko  Takmer vsetko sa mi tam pacilo .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #21 kedy: 11. Apríl , 2008, 17:51:08 »

akoze Joe ma trosku sklamal... dost nudny album... pocul som ho raz a paci sa mi akurat prva pesnicka a este Come on Baby... ale Super Collossal sa mi paci viac... ale tak mozno nemal dobry den... alebo mesiac  Zdravíčko
suhlasim
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #22 kedy: 11. Apríl , 2008, 21:07:26 »

Ono je pravda, ze uz asi nezlozi take skladby ako Surfing with the alien alebo Summer Song

nasiel som si na youtube ten Summer Song a pre mna to bolo nemasne neslane, ziadna energia z toho nesla - o nicom. nezmyselne melodie
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #23 kedy: 11. Apríl , 2008, 21:20:59 »

nasiel som si na youtube ten Summer Song a pre mna to bolo nemasne neslane, ziadna energia z toho nesla - o nicom. nezmyselne melodie
usi si si vycistil? vsak summer song je energicka pesnicka jak hovado  :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #24 kedy: 11. Apríl , 2008, 21:22:54 »

no ak som pocuval spravnu, tak to bola podla mna nuda. energia ide z inych pesniciek Žmurk
Zaznamenané

Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 11. Apríl , 2008, 22:41:39 »

nasiel som si na youtube ten Summer Song a pre mna to bolo nemasne neslane, ziadna energia z toho nesla - o nicom. nezmyselne melodie

Nezmyselne melodie? Co kohutik jarabi je to ono pre teba? :)
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #26 kedy: 11. Apríl , 2008, 23:26:00 »

nasiel som si na youtube ten Summer Song a pre mna to bolo nemasne neslane, ziadna energia z toho nesla - o nicom. nezmyselne melodie
Hm, to moja mama povie, ze z toho ide energia a je to melodicke. ha ha ha Zdravíčko
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #27 kedy: 12. Apríl , 2008, 07:42:37 »

kludne si piste, moj nazor to nemeni ja som si ani po druhom vypocuti nezapamatal o com tam ide, ziadnu melodiu. vydeli ste ten link na ACDC, co tu dal brko? to bola energia, aj ta Nirvana ma podla mna vacsie gule ako toto, aj hocijake pankaciny. kapiel je viac, ale ako to byva, teraz si nespomeniem, ale ked ma behom dna napadne, tak pridam. hlavne sa neozvite ti s otazkou, ze co som ja zlozil alebo podobne nezmysly. solo, ktore trva 4.5 minuty, je pre mna nuda a nezaujmave. solo ma byt akurat a nie ho zbytocne natahovat, radsej tam mal vymysliet peknu melodiu spevu a par vyhravok. neviem, ci sa mi zda, ale ktosi tu pisal, ze to je rock'n'rollovy song, tak som si hned predstavil taky klasicky rytmus. Hlavne to berte tak, ze to tak vnimam ja, este si to skusim raz pustit, mozno mi to vcera vecer nesadlo, ale neviem, neviem Popiskujem si

EDIT: ta nova vladova pesnicka, ta ma gule Zdravíčko
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2008, 07:43:44 od mario bross » Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 12. Apríl , 2008, 07:48:31 »

kludne si piste, moj nazor to nemeni ja som si ani po druhom vypocuti nezapamatal o com tam ide, ziadnu melodiu. vydeli ste ten link na ACDC, co tu dal brko? to bola energia, aj ta Nirvana ma podla mna vacsie gule ako toto, aj hocijake pankaciny. kapiel je viac, ale ako to byva, teraz si nespomeniem, ale ked ma behom dna napadne, tak pridam. hlavne sa neozvite ti s otazkou, ze co som ja zlozil alebo podobne nezmysly. solo, ktore trva 4.5 minuty, je pre mna nuda a nezaujmave. solo ma byt akurat a nie ho zbytocne natahovat, radsej tam mal vymysliet peknu melodiu spevu a par vyhravok. neviem, ci sa mi zda, ale ktosi tu pisal, ze to je rock'n'rollovy song, tak som si hned predstavil taky klasicky rytmus. Hlavne to berte tak, ze to tak vnimam ja, este si to skusim raz pustit, mozno mi to vcera vecer nesadlo, ale neviem, neviem Popiskujem si

EDIT: ta nova vladova pesnicka, ta ma gule Zdravíčko

tak to si asi fakt pocuval inu a nie Summer Song,lebo tam su praveze melodicke vyhravky a sola su tam tusim dve,kazde ma mozno minutu :)

moja ma mozno vacsie gule,ale to je uplne iny zaner :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #29 kedy: 12. Apríl , 2008, 07:55:52 »

tak to si asi fakt pocuval inu a nie Summer Song,lebo tam su praveze melodicke vyhravky a sola su tam tusim dve,kazde ma mozno minutu :)

moja ma mozno vacsie gule,ale to je uplne iny zaner :)

mne sa to zdalo cele ako solo vecer :) no ja si to pustim este raz, mozno som od toho az moc cakal Smútim ja to neberm na zanre, ja to berem tak, ze co je energia a gule pre mna v pesnicke Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.