Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 23:56:16
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Joe Satriani - Professor Satchafunkilus and the musterion of rock  (Prečítané 9877 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #30 kedy: 12. Apríl , 2008, 08:16:15 »

mario: zo summer songu ide iny druh energie ako z nasranych punkacov alebo nirvany  Na zdravie! ta skladba rozhodne nie je nudna  Som frajer
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #31 kedy: 12. Apríl , 2008, 08:40:29 »

fajne video :) http://ibanez.com/videos/GCsatch2.swf
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #32 kedy: 12. Apríl , 2008, 08:43:03 »

a aky druh? :) nevravim len o punku, ale aj od inych kapiel - ako som uz pisat napriklad aj to ACDC. idem si to pustit este raz, lebo ma uz serete ha ha ha

EDIT: no vypocul som si to uz 3ti krat, a mozno som to trochu prehnal o tych nemelodickych veciach, vcera sa mi to tak zdalo. ale proste ja som si myslel, ze ked je to tak od neho ospevovane, ze to bude "vacsia" pecka a viacej som od toho cakal, nieco rychlejsie a sviznejsie. Energiu to ma, ale ja som to myslel skor tak, ze som cakal vacsiu - neviem si na to predstavit skakat na koncerte :) satrianiho tvorbu nepoznam, tak moznoze z jeho tvorby to pecka je. je tam par momentov, ktore sa mi pacia, ale mne tam chyba spev, ale ani si ho tam neviem predstavit ha ha ha
« Posledná zmena: 12. Apríl , 2008, 08:49:38 od mario bross » Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #33 kedy: 12. Apríl , 2008, 09:01:07 »

... ale pribral trochu, nie ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #34 kedy: 12. Apríl , 2008, 15:41:39 »

tiez sa mi zdalo, taky na tvari :), ale neviem ci to ta kamera dajak nepridala  Bavím sa skvele
Zaznamenané

midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 12. Apríl , 2008, 20:55:18 »

No ja som sa skoro prezehnal, ked si to mario napisal. Ale beriem, ze to nie je pre kazdeho. Žmurk Inak pocuval som ten novy album uz viackrat, ze do pici sak to nemoze byt az take zle Bavím sa skvele Dosiel som vsak len k averu, ze je to take demo. Celkom fajn napady, fajn postupy aj melodie, ale chyba tomu skratka lepsia produkcia.  Popiskujem si Je mi do plaču

... ale pribral trochu, nie ?  Bavím sa skvele
kua sak je to uz 50rocny chlap a on to nikdy nejako moc na tom podiu nevyskakal. Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #36 kedy: 14. December , 2008, 12:14:05 »

Hosi pustil som si znova tu Joeovu dosku a normalne sa mi paci... Prave preto, ze je taka jednoducha a neobvykla... Beriem spat co som tu napisal skor v teme, fakt fajna doska... Na zdravie!
Zaznamenané
Mihal26
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144


---JAZZ---


« Odpoveď #37 kedy: 14. December , 2008, 21:00:07 »

Hosi pustil som si znova tu Joeovu dosku a normalne sa mi paci... Prave preto, ze je taka jednoducha a neobvykla... Beriem spat co som tu napisal skor v teme, fakt fajna doska... Na zdravie!
Hej... zvuk perfektny, celkova jednoduchost nahravok, v skladbach je dost miesta na improvizaciu a je tam fakt vela zabavnych melodii Na zdravie!
Zaznamenané

tlak
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #38 kedy: 15. December , 2008, 00:34:05 »

Hej... zvuk perfektny, celkova jednoduchost nahravok, v skladbach je dost miesta na improvizaciu a je tam fakt vela zabavnych melodii Na zdravie!

presne  Na zdravie! je to take jednoduche ale prave preto take zaujimave a uvolnene...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #39 kedy: 15. December , 2008, 00:43:01 »

...v skladbach je dost miesta na improvizaciu a je tam fakt vela zabavnych melodii Na zdravie!

Ako keby som to niekde cital... Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.