Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 23:43:02
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: strat highway one ('06 upgrade)  (Prečítané 4870 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
dury
nováčik
*
Príspevkov: 39



« kedy: 29. Marec , 2008, 01:22:17 »

skusili ste ju niekto?co hovorite na lak(nitro...),prazce(jumbo),snimace(otocena prolarita sredneho prazca-na co je to dobre?),greasebucket tone circuit(...?)
zda sa mi celkom v pohode.fajn zvuk,zdal sa mi silnejsi ako na mexickych (standard,'50,'60,roadhouse) no a krk a hmatnik celkom pohodlne(bal som sa tych jumbo prazcov ale v pohode)som v anglicku a da sa tu kupit za asi 20 000 v prepocte.chcel by som uz nieco dobre a za nizku cenu.v podstate som rozhodnuty len som chcel pocut aj nazory skusenejsich.ked som sa pytal v obchodoch tak mi len odrecitovali to co som precital na nete uz pred tym.do teraz som hral na akustike(takze moc skusenosti s el.gitarami nemam),iba asi pol roka som mal mexicky strat '60 reissue ale mal som problem s prazcami tak som ho predal.

a vie mi niekto poradit ci javorovy hmatnik alebo palisander?aky je v tom vlastne rozdiel?
Zaznamenané

Stonebridge GS 40 CM
Furch DX 61-12
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 29. Marec , 2008, 11:00:39 »

American Standard je vo vsekych smeroch lepsi nastroj ako Highway. Z druhej ruky sa da kupit za cenu noveho Highway.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 29. Marec , 2008, 11:04:47 »

American Standard je vo vsekych smeroch lepsi nastroj ako Highway.

Az ma presiel mraz po chrbte, ked si spomeniem na moj byvaly American Standard. Malokedy som drzal v ruke tak hluche poleno a tak banjovito znejuci Strat. Ine American Standard Straty, co som skusal na tom o moc lepsie neboli. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3 kedy: 29. Marec , 2008, 11:08:02 »

Highway poznas ? to je totez v odflaknutejsej verzii, s hnusnym lakom. American Standrad je taky "standard" ... no. trochu tenke, ale hra to viac menej solidne... ze moj byvaly Fernandes bol diametralne lepsi, ako 6 tychto USA standardov je uz ina debata...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #4 kedy: 29. Marec , 2008, 11:09:49 »

ze moj byvaly Fernandes bol diametralne lepsi, ako 6 tychto USA standardov je uz ina debata...

No ved to je ten pruser pre Fender. Za tie American Standardy by som v zivote nedal viac ako 10 litrov na zaklade ich zvuku. S Highway nemam skusenosti.
« Posledná zmena: 29. Marec , 2008, 11:10:05 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
ydur
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 29. Marec , 2008, 11:27:11 »

Dury: pači sa Ti ta gitara zvukovo ?  Hra sa Ti na nej pohodlne ?  Je ohladne "spracovania" o.k. ? Ak si odpovedal  "ano"-tak ju BER.  Na zdravie! 
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #6 kedy: 29. Marec , 2008, 11:52:54 »

No ved to je ten pruser pre Fender. Za tie American Standardy by som v zivote nedal viac ako 10 litrov na zaklade ich zvuku. S Highway nemam skusenosti.

a potom ktore americke su dobre Huh! asi nijake.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #7 kedy: 29. Marec , 2008, 11:56:21 »

tie USA standardy su pekne spravene, seriozne, dobre a pohodlne sa na ne hra. len hraju tak obycajne - drzal som v ruke cinske Squiery, ktore ma zvukovo zaujali viac...
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 29. Marec , 2008, 12:07:31 »

Som kedysi skušal  Adidas tenisky a pripadali mi take obyčajne. Potom som skušal činske Čin-das a tie ma podla smradu zaujali viac....   Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #9 kedy: 29. Marec , 2008, 12:47:27 »

chapem   Som za vodou kámo Som metlak
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #10 kedy: 29. Marec , 2008, 12:53:56 »

tie USA standardy su pekne spravene, seriozne, dobre a pohodlne sa na ne hra. len hraju tak obycajne - drzal som v ruke cinske Squiery, ktore ma zvukovo zaujali viac...

neni davno ste tu pisali ze najhorsi fender vratane mexika je lepsi ako najlepsi squier. uz to zase neplati Huh! ja mam doma usa strat standard s jasena a squier je oproti tomu gitara z tvrdeneho kartonu aj zvukovo.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 29. Marec , 2008, 13:05:28 »

neni davno ste tu pisali ze najhorsi fender vratane mexika je lepsi ako najlepsi squier. uz to zase neplati Huh! ja mam doma usa strat standard s jasena a squier je oproti tomu gitara z tvrdeneho kartonu aj zvukovo.

to je tak..tu sa pise raz jedno,raz druhe..tu raz niekto napise,ze zvuk je v prstoch a potom v inych temach preberaju zvuk roznych gitar,roznych znaciek a roznych rocnikov..ze vraj je furt iny..sorry Rastik  Bavím sa skvele

no a plati to aj o aparatoch.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #12 kedy: 29. Marec , 2008, 13:14:51 »

musicman - vzdy treba brat do uvahy uhol pohladu a kontex. ja som mal v rukach X Fendrov, X USA standardov a X Squierov. nikde nezaznelo ze Squiery su lepsie jak USA standardy...  akurat Brano nadhodil svoju zlu skusenost a ja som prisvedcil, ze podla mojho nazoru su USA standardy neni nijak zvukovo vynimocne a ze som videl cinske Squiery, ktore ma zvukovo zaujali viac. je na tom nieco ? videl som korejske Squiery, ktore boli drahsie ako cinske a sice sa na nich clovek pri hre neporezal, ale boli z preglejky a aj tak hrali... cize  "neni davno ste tu pisali ze najhorsi fender vratane mexika je lepsi ako najlepsi squier. uz to zase neplati ?" je otazka ktora nie je z tejto temy podla toho co tu bolo pisane...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #13 kedy: 29. Marec , 2008, 13:15:18 »

to je tak..tu sa pise raz jedno,raz druhe..tu raz niekto napise,ze zvuk je v prstoch a potom v inych temach preberaju zvuk roznych gitar,roznych znaciek a roznych rocnikov..ze vraj je furt iny..sorry Rastik  Bavím sa skvele

no a plati to aj o aparatoch.

kontex kontex kontex
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #14 kedy: 29. Marec , 2008, 13:17:34 »

kontexT sa pise s "t" na konci vsakano
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.049 sekund, 23 otázok.