Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 08:55:19
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako sa vyvíjala vaša hra na gitare?  (Prečítané 11347 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« kedy: 01. Apríl , 2008, 19:50:40 »

Zdar, ako sa vyvíjala vaša hra na gitare?myslím tým akou hudbou ste približne začali a kam ste sa dostali dnes :)
proste pre mňa je iné hrať nejaké songy založene prevažne na power akordoch, niekedy stlmeni či pauze medzi tým...čo ja viem bloodhound gang, pár mansonov, stone sour...

iné hrať nejaké tie vybrnkačky ako je napr. red hot otherside

prípadne haluz je kombinácia piesni kde su aj power akordy aj vybrnkačky...

rozmyšlam už o nejakom tom metalcore a nejakých soličkach a podobne...kedy ste s nimi začali vy?
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
ydur
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:12:12 »

Zdar, ako sa vyvíjala vaša hra na gitare?myslím tým akou hudbou ste približne začali a kam ste sa dostali dnes :)

No ja som začal na "Medulienke" a dostal som sa k  "ceckatej babulienke". Žmurk   Divne temy zakladaš. Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:13:41 »

ja momentalne ficim na eme. ale ja som take to dobre emo, nie jak tie sprosti decka co si iba mislia ze su emo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #3 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:21:52 »

ja som hral najprv vybrnkacky a potom pavrchodacky a teraz sa venujem solam a rozvoju svojej osobnosti a gitarovych solovych technik.

vysledok mojho snazenia si mozes vypocut tu - http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,60810.msg137680.html#msg137680

myslim, ze mi to celkom ide...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:25:54 »

Ja ked som hral 2 mesiace, tak som zacal hrat Metallicu, ktoru som inak nepocuval, lebo mi to prislo ako dobra skola. Neskor som hraval komplet songy od kapely Death, vtedy som na tom fungoval. Dva z nich som cez prazdniny hraval aj 20 krat denne spolu s Guitar Pro. No a toto ma natolko poznacilo, ze to v mojej hra pocut dodnes, aj ked take veci uz pocuvam len malo. Neskor som si uvedomil, ze poriadne viem zahrat len punk a v tom stadiu som dodnes.
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:26:06 »

ja momentalne ficim na eme. ale ja som take to dobre emo, nie jak tie sprosti decka co si iba mislia ze su emo

sak nemas ofinu Beeee
Zaznamenané
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #6 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:34:05 »

mna zas prevzate veci hrat nikdy nelakalo..ani nijaku celu prevzatu skladbu zahrat neviem priznam sa  Bavím sa skvele..bo som nemal motivacku nikdy zahrat nieco prevzate..len som sa par rifov stoho naucil...a skusal som to davat do svojich veci len trosku zmenene a tak som zacinal..ale nechapal som co vlasne hram ake stupnice a tak vtej dobe co ma sralo tak som sa ich zacal ucit...no furt to neni zadna slava  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #7 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:34:36 »

prípadne haluz je kombinácia piesni kde su aj power akordy aj vybrnkačky...

rozmyšlam už o nejakom tom metalcore a nejakých soličkach a podobne...kedy ste s nimi začali vy?
ked ti robi problem kombinacia power chordy a vybrnkavacky, tak na sola este nemysli..a cvic najprv zaklady
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
m0noLiTh
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 147


cover gitarista s záujmom pracovať na sebe ďalej


« Odpoveď #8 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:41:26 »

ja viem kombinovať vybrnkavačky a power chordy, ale pravda chce to viac praxe a zvyšovať obtiažnosť songow pomaly...robím to proste podla toho že si nejaky najdem, rozoberiem cez guitar pro a niečo s tym začnem robiť ak sa nenajde nič zaujimavejšie  Som za vodou kámo
Zaznamenané

SCHECTER HELLRASIER C-1 FR, Ibanez GRG 170dx, zoom G2.1u, Damage control - SOLID METAL Dual vacum tube Distortion, black heart little giant. kustom arrow 16w - proste také študentske hračky na papučový metal :)
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #9 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:44:49 »

ja viem kombinovať vybrnkavačky a power chordy, ale pravda chce to viac praxe a zvyšovať obtiažnosť songow pomaly...robím to proste podla toho že si nejaky najdem, rozoberiem cez guitar pro a niečo s tym začnem robiť ak sa nenajde nič zaujimavejšie  Som za vodou kámo


jj nato ides dobre...no len zvysovat obtiaznost skladby hmm stym nesuhlasim..skor sa naucit tu menej obtiaznu ale hlavne sa snazit zahrat cisto...no ked uz zvladas preco nie ist na nieco tazsie
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #10 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:51:54 »

ja som zacal s nirvanou a asi dva a pol roku co som hral tri akordy dokola som pocul seek and destroy od metallicy a to zmenilo moj zivot, ale totalne :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #11 kedy: 01. Apríl , 2008, 20:53:21 »

ja som zacal aj skoncil s metallicou Žmurk
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #12 kedy: 01. Apríl , 2008, 21:00:09 »

ja som zacal aj skoncil s metallicou Žmurk


u mna to je tak.... ze ja pocuvam vsetko.... kvalitnu hudbu..... metal, klasika, blues, rock...
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #13 kedy: 01. Apríl , 2008, 21:02:12 »


u mna to je tak.... ze ja pocuvam vsetko.... kvalitnu hudbu..... metal, klasika, blues, rock...

myslel som co sa tyka hrania na gitare. pamatam si moju prvu skladbu, bez sola samozrejme. disposable heroes. cvicil som to asi rok kym som bol spokojny. inak pocuvam jasne ze vsetko mozne.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 01. Apríl , 2008, 21:03:51 »

sak nemas ofinu Beeee

su tu pankacski gitaristi, co nemaju ziadne vlasy  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 22 otázok.