Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 21:57:28
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Warrel Dane (Nevermore)- Praises To The War Machine  (Prečítané 2897 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« kedy: 02. Apríl , 2008, 12:25:48 »

Dlhé blond vlasy, nezameniteľný a jedinečný štýl hlasu, vyraz šialenca z Madhousu a
Frontman americkej Power / thrash l/progres  metalovej kapely, ktorá počúva na meno Nevermore.
Áno, nemôže to byť predsa nikto iný ako jedinečný Warrel Dane.
Práve jeho sólovka, pomenovaná Praises To The War Machine, ma posadila doslova na prdel.
Vynikajúci album, skladby sú nadupané a poriadne našliapnuté, za ktorými nepokuľháva ani cover od Sister of mercy- Lucretia My Reflection. (super vec)
Warrel nám len potvrdil svoje kvality a hlavne , že dokáže vytvoriť dobrý album aj bez Nevermore.

Oifficial:
www.warreldane.com

http://www.myspace.com/warreldane


*Artist: Warrel Dane
*Album: Praises To The War Machine
*Year: 2008
*Genre: Progressive Metal
*Country: United States (Washington, Seattle)

Tracklist:
1. When We Pray 3:38
2. Messenger 3:58
3. Obey 3:14
4. Lucretia My Reflection 4:38
5. Let You Down 3:53
6. August 3:48
7. Your Chosen Misery 4:09
8. The Day The Rats Went To War 3:37
9. Brother 3:23
10. Patterns 4:00
11. This Old Man 3:43
12. Equilibrium 3:52


* Warrel_Dane.jpg (20.45 KB, 282x400 - prehliadnuté 342 krát.)

* warrel_dane_solo.jpg (18.88 KB, 200x200 - prehliadnuté 341 krát.)
« Posledná zmena: 02. Apríl , 2008, 12:27:40 od damned13 » Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 02. Apríl , 2008, 22:20:47 »

Mna tato nahravka prijemna prekvapila, fajn pocuvanie. Warrel je jedinecny, velmi svojsky. V rozhovore teraz hovoril, ze novy Nevermore ma vyjst na buduci rok. :)
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #2 kedy: 03. Apríl , 2008, 07:01:16 »

Mna tato nahravka prijemna prekvapila, fajn pocuvanie. Warrel je jedinecny, velmi svojsky. V rozhovore teraz hovoril, ze novy Nevermore ma vyjst na buduci rok. :)

No konečne, niekto aj zareagoval.  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Na  nový Nevermore, sa už teraz teším a neviem sa dočkať čo nám pani predvedú.  Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #3 kedy: 03. Apríl , 2008, 18:19:18 »

Mna tato nahravka prijemna prekvapila, fajn pocuvanie. Warrel je jedinecny, velmi svojsky. V rozhovore teraz hovoril, ze novy Nevermore ma vyjst na buduci rok. :)
To ako v roku 2009? No tak to som zvedavy. Zasa im plany prekazi urcite kopa operacii a inych zdravotnych problemov,  ha ha ha
A aby som nebol uplne OT......tak ja som si nejak zapamatal z tohto albumu zatial len 2 songy - Brother a This Old Man ......super su.....ostatne ma zatial nejak neuputalo.
« Posledná zmena: 03. Apríl , 2008, 18:20:32 od Misko » Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #4 kedy: 03. Apríl , 2008, 18:35:08 »

To ako v roku 2009? No tak to som zvedavy. Zasa im plany prekazi urcite kopa operacii a inych zdravotnych problemov,  ha ha ha
A aby som nebol uplne OT......tak ja som si nejak zapamatal z tohto albumu zatial len 2 songy - Brother a This Old Man ......super su.....ostatne ma zatial nejak neuputalo.

Už som ti písal milión krát, vypočuj si to prosím ťa celé. Si lenivý  Si píš!!! Len ženské obháňať, na to by ťa bolo čo?  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 03. Apríl , 2008, 23:29:49 »

To ako v roku 2009? No tak to som zvedavy. Zasa im plany prekazi urcite kopa operacii a inych zdravotnych problemov,  ha ha ha
A aby som nebol uplne OT......tak ja som si nejak zapamatal z tohto albumu zatial len 2 songy - Brother a This Old Man ......super su.....ostatne ma zatial nejak neuputalo.

Teraz im ma to DVD tusim vyjst ak si to dobre pamatam. Noveho gitaristu zacnu zhanat az po vydani noveho albumu. :)Warrel Dane mozno odohra par koncertov aj solo.  :)
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #6 kedy: 04. Apríl , 2008, 06:40:53 »

Teraz im ma to DVD tusim vyjst ak si to dobre pamatam. Noveho gitaristu zacnu zhanat az po vydani noveho albumu. :)Warrel Dane mozno odohra par koncertov aj solo.  :)

Presne tak  ako píšeš. V tomto roku by sme sa mali dočkať prvého DVD, pod názvom Nevermore - The Year Of The Voyager.  Na zdravie!
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #7 kedy: 04. Apríl , 2008, 08:00:14 »

Presne tak  ako píšeš. V tomto roku by sme sa mali dočkať prvého DVD, pod názvom Nevermore - The Year Of The Voyager.  Na zdravie!
No aj z toho mam trochu strach ak mam pravdu povedat.To bola show zpred roka a pol a myslim, ze nie celkom podarena. Dufam, ze na tom koncerte aspon hral Broderick gitaru.
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #8 kedy: 04. Apríl , 2008, 08:28:09 »

Oh, dobra informacia, nevedel som, ze ma solovy albac, hned si to pustam, bo Nevermore moooozem  Na zdravie!
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.