Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Jún , 2024, 01:00:43
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: AETHER-ON koncerty  (Prečítané 35891 krát)
0 užívateľov a 3 Hostí prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #45 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:32:50 »

tak a je po koncerte dakujem vsetkym zucastnenym bolo celkom fajn :) a som rad ze som sa zoznamil s rastisom :) Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:47:03 »

Kde to bolo?
Zaznamenané

heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #47 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:47:42 »

v bastione :)
Zaznamenané

AETHERON.SK
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #48 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:49:25 »

rasto: kde si sedel, zas som ta minul.
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:50:04 »

Mohli ste ma zavolat...
Zaznamenané

heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #50 kedy: 19. Apríl , 2008, 10:51:42 »

rastis sedel pri stole hned oproti podiu :) ale dosiel az na posledne kolo.
« Posledná zmena: 19. Apríl , 2008, 10:54:57 od heart in fingers » Zaznamenané

AETHERON.SK
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #51 kedy: 19. Apríl , 2008, 11:33:06 »

tak to mal stastie ze nevidel to prve,v druhom uz svitalo na lepsie casy pacil sa mi perfect strangers aj fear of the dark ci tubla, boli vsak zahrate ako z CD....po whiskey in the jar som odisiel takze neviem co bolo v tretom bloku ak bol....
muzikanti su sice na velmi dobrej urovni ale hrali strasne strojovo,ziadna improvizacia,ziadnen odvaz.....podova show nulova...vyber songov katastrofalny hlavne ten prvy blok sme otvarali usta co hrate....lahke songy ktore zahra hocikto kto vie hrat......celkovy dojem=priemer....
smial si sa nam ze nam na koncerte tancuju najebani pubertaci....na vasom koncerte to vyzeralo ze tancuje cely najebany domov dochodcov... 
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #52 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:20:35 »

rasto: kde si sedel, zas som ta minul.

prisiel som az neskoro na posledne kolo. akurat som stihol Imbusa, ale asi po 20 minutach isiel prec. prisiel som aj s Branom, ale tiez ma tam po pol hodine nechal sameho.

mne sa to vystupenie velmi lubilo. skveli muzikanti, dobry vyber skladieb, dobre prevedenie. aj Tomas (heart in... ) aj Miso su vyborni gitaristi, specialne Miso vysival vazne veci. Tomas je navyse dobry spevak, Dickinson mu isiel hravo, Kiske bol sice nahrane, ale stale so ctou. zaujimave bolo, ze spieval aj bubenik, s Tomasom sa striedali v skladbach cca 1:1. Dnes od Tublatanky (bubenik) bolo aj s "viinami" dokonale - Durinda to tak neuspieva uz dlhe roky. velke caro mala pre mna aj Zubata od Prazskeho Vyberu v excelentno-bizarnom prevedeni Tomasovho fotra :).

neplanoval som tam ist, ale som rad, ze som sa tam nakoniec zastavil.
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #53 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:40:37 »

tak to mal stastie ze nevidel to prve,v druhom uz svitalo na lepsie casy pacil sa mi perfect strangers aj fear of the dark ci tubla, boli vsak zahrate ako z CD....po whiskey in the jar som odisiel takze neviem co bolo v tretom bloku ak bol....
muzikanti su sice na velmi dobrej urovni ale hrali strasne strojovo,ziadna improvizacia,ziadnen odvaz.....podova show nulova...vyber songov katastrofalny hlavne ten prvy blok sme otvarali usta co hrate....lahke songy ktore zahra hocikto kto vie hrat......celkovy dojem=priemer....
smial si sa nam ze nam na koncerte tancuju najebani pubertaci....na vasom koncerte to vyzeralo ze tancuje cely najebany domov dochodcov... 

presne som cakal ze napises nieco taketo Bavím sa skvele no prve bolo na prd hlavne co sa tyka zvuku nevedel som si nastavit zvuk kedze som hral s prs prvy krat na moj marshall preto som bral druhe kolo fender to uz bolo lepsie...prve sme hrali preto take veci lebo nam bolo povedane ze presne tieto veci musime hrat bola to podmienka majitela mal nas playlist.a podla mna je vacsie umenie dostat na parket starsich ludi(aj ked tam bolo vela mladych)ako ozratych bubertiakov.vyber songov sme mali podla mna dost dobry!mal si ostat do konca!tretie uz boli maideny helloween tublatanky a vsetko same pecky a to bolo na tych ludoch vidiet co tam robia!a co sa tyka tej imrovizacie 70 percent nasich sol je improvizovanych!no to posledne kolo bolo dost zle co sa tyka mojho hrania.1.nic ma nenapadalo hral som same kraviny2.uz sme hrali tak nahlas ze som ani nepocul co hram tak som ani nevedel ci som vobec v tone a hral som dost krivo co si aj priznam a hanbim sa zato No hanbím sa.. :)
strojovo to urcite hrane nebolo a ako z cd si myslim ze tiez nie nemame cas cvicit to tak kedze cvicime veeeelmi veeeelmi malo :) a nesmial som sa kto na vas chodi iba som konstatoval:) ale je to tvoj nazor a ja ti ho neberiem my sme si zahrali dobre ludia sa bavili viac ako som ocakaval a ohodnotili to trosku vacsi muzikanti ako si ty(neuraz sa) ktorych nazori si vazim a beriem si z nich ponaucenie Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #54 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:44:14 »

dakujem(e) rastis tvoj nazor si vazim!aj od ostatnych muzikantov ci su zle alebo dobre beriem si znich ponaucenie Na zdravie!
Zaznamenané

AETHERON.SK
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:44:58 »

Tomas naco sa hadas? Robis mu radost.
Zaznamenané

heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #56 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:48:11 »

ja sa nehadam len davam veci na spravnu mieru Na zdravie! no tie viiina dal jarino paradne Ja som čert.. vzdy sa ho pocas skladby spytam ze ci to da alebo nie tak to dam ja ale ked do da on tak je to parada Ja som čert.. vcera sme to dali naraz :G zrozumitelny prispevok same da neda Bavím sa skvele
Zaznamenané

AETHERON.SK
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #57 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:50:12 »

to ste isli naraz ? ja som bol akurat na hajzly, takze som tie vina len pocul a to ste teda isli jak by vas jedna mater mala :)
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #58 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:50:59 »

no naraz Bavím sa skvele to si musel ist koli tomu na zachod? Bavím sa skvele
Zaznamenané

AETHERON.SK
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #59 kedy: 19. Apríl , 2008, 12:54:45 »

ne, ale tancovali tam take pipky, tak som zacitil potrebu sa trochu pomedzi ne pretlacit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.055 sekund, 23 otázok.