Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 18:19:44
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Môj pomaranč + nejakké srandy na zemi.  (Prečítané 19089 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #45 kedy: 16. Január , 2013, 13:23:17 »

krasa Miso, kedy mozem prist ceknut tento tank?  Popiskujem si
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #46 kedy: 16. Január , 2013, 13:32:38 »

krasa Miso, kedy mozem prist ceknut tento tank?  Popiskujem si

Hocikedy zavolaj mi ked budes mocť a chcieť.  Zdravíčko
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #47 kedy: 16. Január , 2013, 13:47:40 »

Dost ma sralo ze Orange bedna je 16 ohmová. A ta Mesa ma len 8 a 4 ohmové výstupi. Tak som to poriešil tak ze sme Orange bednu prerobily na 4 ohm a pichol som to do 4 ohmové vstupu.
  Zdravíčko

ak je zosik spravne nadimenzovany, tak by tomu tych 16 ohmov nemalo ublizit.. ale lepsie by sa to citilo, keby si tam pichol dve bedne :D
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 16. Január , 2013, 13:50:22 »

Styrioci: Áno a výrazne. Dôvodov je veľa. Jeden za všetky, taký famózny zvuk aký mal Orange si na tom v pohode viem nakrútiť. A nie len taký ale aj široku paletu iných. Koľko krát aj zaujimavejších.

Kaolko ta fotku som spravil ked som to vytiahol z krabice, položil na bednu, zapol a cvakol. :D

Inak akú bednu na to máš ty? Lebo Orange bedna nie je tak hutná- basová alebo ako to povedať ako Mesa. Je skor stredová.

Dost ma sralo ze Orange bedna je 16 ohmová. A ta Mesa ma len 8 a 4 ohmové výstupi. Tak som to poriešil tak ze sme Orange bednu prerobily na 4 ohm a pichol som to do 4 ohmové vstupu.
Neviem ci to bol dobrý nápad, bude rád ked sa k tomu miestny odborníci a letovači vyjadria.  Zdravíčko


kludne si to mal nechat tu bednu na 16 ohm to vobec nevadi ked na hlave vyjdes z 8ohm vystupu.. inak vcelku haluz ze mas pocit ze ten orange je stredovejsi, ja som z nich mal vzdy pocit ze hraju praveze s niektorymi zosikmi az moc stredobasovo. resp ani nie stredobasovo ale s takym zastretym charakterom..  ale asi zalezi na kombinacii.. na mark 5 to vykompenzuj tymi prvymi dvoma slidermi na graph EQ

ja to mam na traditional/stiletto bedni co je kvazi akoze match k tomu..  porob nejake videa alebo daco ze jak ti to hra som zvedavy :)
« Posledná zmena: 16. Január , 2013, 14:42:15 od kaolko » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 16. Január , 2013, 14:07:12 »

tipujem, ze ta bedna, ktora bola na fotke je spyrosov oversized box, cize mensi orange sa mu mohol zdat oproti vacsiemu oversized boxu stredovejsi, hoc ma zrejme len menej spodkov ako oversized bedna.
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #50 kedy: 16. Január , 2013, 16:26:30 »

Myslím že ešte nie som kompetentný hovoriť čo a ako. Hral som na tom len dve skúšky, zopár hodín.
A na zoznámenie sa s takou elektrárňov treba ovela viac casu. Zopar týždnov aspon.

Videa a ukažky pri mojom vytazeni ....... fuuu.

ale cez vykend máme nejaký koncert a zvukár sa mi vyhrážal že chce nejaké skladby ponahrávať tak snad ked nahrá a bude to referenčné tak sa pochválim.
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #51 kedy: 16. Január , 2013, 17:50:13 »

Styrioci: Áno a výrazne. Dôvodov je veľa. Jeden za všetky, taký famózny zvuk aký mal Orange si na tom v pohode viem nakrútiť. A nie len taký ale aj široku paletu iných. Koľko krát aj zaujimavejších.

Kaolko ta fotku som spravil ked som to vytiahol z krabice, položil na bednu, zapol a cvakol. :D

Inak akú bednu na to máš ty? Lebo Orange bedna nie je tak hutná- basová alebo ako to povedať ako Mesa. Je skor stredová.

Dost ma sralo ze Orange bedna je 16 ohmová. A ta Mesa ma len 8 a 4 ohmové výstupi. Tak som to poriešil tak ze sme Orange bednu prerobily na 4 ohm a pichol som to do 4 ohmové vstupu.
Neviem ci to bol dobrý nápad, bude rád ked sa k tomu miestny odborníci a letovači vyjadria.  Zdravíčko


neviem ako na Mark V ale na 5150  Bavím sa skvele som porovnaval s dusanom UK tuto orange a mesu a boli na nerozpoznanie ak si pamatam,ten isty character
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #52 kedy: 08. August , 2013, 09:24:49 »

Nový amp.
Oba hrajú super. Mesa je nepochybne univerzálnejšia ale na to čo hrám mi bohato bohato stačí EVH.

EVH hraje úžasne. A má všetko čo potrebujem. Dokonca po dlhých rokoch možem povedať že bedňa EVH sa mi páči svojim charakterom viac ako Orange.

 Zdravíčko


* IMAG0519.jpg (19.29 KB, 448x300 - prehliadnuté 297 krát.)
« Posledná zmena: 08. August , 2013, 09:25:12 od misofg » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #53 kedy: 08. August , 2013, 09:48:02 »

tu EVH bednu som mal aj ja.. jeden z najlepsich boxov co som zatial vobec mal.. nech sluzi dobre  Zdravíčko
Zaznamenané

pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #54 kedy: 08. August , 2013, 09:52:45 »

Král je mrtev, ať žije král
Nech slúži
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #55 kedy: 08. August , 2013, 10:36:17 »

 Bravooo pekne pekne pekne :-) verim ze to hra nadupane :-) skusal si Marka aj na tu EVH bednu? len tak že čo to povie :-D
Zaznamenané

hm... :-D
Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.