Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 09:04:16
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: MUSIC STORE PROFESSIONAL  (Prečítané 1883 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« kedy: 04. Apríl , 2008, 18:08:03 »

MUSICSTORE.DE

niektore veci su aj o 25 % lacnejsie ako v muzikery, da sa nechat doviest cez UPS. Ale vacsina je na tej cenovej urovni ako muziker. Ja som tam nekupoval ale jeden znamy tam kupoval dost, neviem teraz detaily ako.
Ak sa chcete vybrat osobne je tam podrobna navigacia, mapa a fotky stvrte kde sa store nachadza.
Internetovy predaj aj objednavanie toho co prave nieje v sklade.

Dajte vediet kto ste uz cez to nakupovali, tusim sa koli nakupu treba registrovat. Koli prehliadaniu sa netreba registrovat.
Super vec je online katalog, fotokopia papieroveho katalogu v pdf, kde si obraciate strany. Zvacsit, vytlacit, ulozit.

Je tam aj extra katalog pre firmu Fame, ktora ma siroke spektrum sortimentu, podobne ako Yamaha. Ma niekto nieco od tejto znacky ? Bicie beginer set fame su za 7000 sk napr. Fame su aj gitary, zvuk, svetla, studio,.. .

Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #1 kedy: 04. Apríl , 2008, 18:12:59 »

Kupoval som tam pár vecí, ale pozor ! Tie HOT DEALS je namotávka, často mi povedali, toto už nie je, máme toto a namotávali ma na niečo iné. Majú pkený katalóg, ktorí u mňa patrí k povinnej literatúre.... Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 04. Apríl , 2008, 19:57:56 »

Je tam aj extra katalog pre firmu Fame, ktora ma siroke spektrum sortimentu, podobne ako Yamaha. Ma niekto nieco od tejto znacky ? Bicie beginer set fame su za 7000 sk napr. Fame su aj gitary, zvuk, svetla, studio,.. .

Fame je tusim ich "cinska" znacka. Velki predajcovia prosto lepia na tie azijske produkty vlastne logo, ked maju velke obraty. Nieco ako ked Lidl ma gitary Nashville alebo Orava elektrotechniku alebo Emgeton mp3 prehravace...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.