Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
22. September , 2024, 07:26:55
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: marosisko  (Prečítané 13556 krát)
0 užívateľov a 16 Hostí prehliada túto tému.
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« kedy: 05. Apríl , 2008, 21:31:46 »

kukam ,ze som nasiel dobre forum. nahral som rychlo daky song a skusam ho sem capnut, nach viete s kym sa bavite. to je len tak narychlo doprovod basicka a gitarka. dufam ,ze to pojde...

* pre_forum.mp3 (3053.44 KB - stiahnuté 226 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #1 kedy: 05. Apríl , 2008, 21:42:49 »

az tak narychlo si to nemusel nahravat, ale v kazdom pripade vitaj  Na zdravie!
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #2 kedy: 05. Apríl , 2008, 23:22:01 »

kukam ,ze som nasiel dobre forum. nahral som rychlo daky song a skusam ho sem capnut, nach viete s kym sa bavite. to je len tak narychlo doprovod basicka a gitarka. dufam ,ze to pojde...

no ty vole ty mas ale delay a halu...hras celkom ok....kolko mas rokov, hras v kapele, co pocuvas, kolko hras?
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #3 kedy: 06. Apríl , 2008, 00:12:07 »

ja uz mam 27 a neviem ci sa to da ,ze kolko hram ,lebo ja az tak casto nehram. od 15. pocuvam hlavne black label society. tu mas aj taketo srandy. uz maju aj daky rocik...

* tralala_001.mp3 (603.7 KB - stiahnuté 173 krát.)
* tralala_002.mp3 (1053.9 KB - stiahnuté 144 krát.)
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #4 kedy: 06. Apríl , 2008, 00:18:22 »

az tak narychlo si to nemusel nahravat, ale v kazdom pripade vitaj  Na zdravie!
dakujem za privitanie
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #5 kedy: 06. Apríl , 2008, 00:56:58 »

tak to si uz celkom starec  ha ha ha ale nie  Na zdravie!
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #6 kedy: 02. Máj , 2008, 20:29:28 »

 Bicie su hned prvy sampl ,ci jak sa to vola z FLstudia. Guitar Squier a zvuky su VST. Nahravane v audacity za 15 min aj s napadom.  Inak uz som to tu spominal ,ze kazda dalsia stopa v audacity ma opozdenie. Som to musel manualne posunut. Aj to tam je pocut...

* pre_forum_002.mp3 (1175.51 KB - stiahnuté 169 krát.)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #7 kedy: 02. Máj , 2008, 22:06:16 »

Bicie su hned prvy sampl ,ci jak sa to vola z FLstudia. Guitar Squier a zvuky su VST. Nahravane v audacity za 15 min aj s napadom.  Inak uz som to tu spominal ,ze kazda dalsia stopa v audacity ma opozdenie. Som to musel manualne posunut. Aj to tam je pocut...

ako nerad to hovorim ale toto co si nahral zneje ako by drevorubaca naucili hrat za 2 tyzdne na gitare. uplne bez citu a muzikality.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 02. Máj , 2008, 22:55:05 »

Ta prva ukazka by bola dobra, keby si nehral tie vytiahnute tony falosne. A nie len tie. Nauc sa spravne intonovat aj pri bendingu, aj pri vibrate.
kukam ,ze som nasiel dobre forum. nahral som rychlo daky song a skusam ho sem capnut, nach viete s kym sa bavite. to je len tak narychlo doprovod basicka a gitarka. dufam ,ze to pojde...
Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #9 kedy: 03. Máj , 2008, 07:37:39 »

Musicman za 15 minut.  ha ha ha Ta aj je myslena ze drevorubaci. To som podla tych bicich. Niekde na zaciatku sa mi to lubi ,potom to ide do pecka. Martinlm to mas pravdu je to falosne jak diva svina. Uz ta hra zacina byt stale lepsia. Som nehral dake roky ,ma to prestalo bavit. Pred par mesiacmi zase zacalo a dost velmi. Dufam ze to bude ok postupom casu. Este ze som nepredal vsetko ,co som mal. Tie skladby ,ci co to je su hrane z fleku na ostro a niesu prehravane chybi a vsetko to vznikalo pocas hrania ,tak to zase az tak dobre zniet nemoze. To by trvalo daky den, aspon mne...
Ja ale niesom muzikant ani nehram v ziadnej kapela a ni nemam bohvieaku vybavu. Taky diletant. To otvorene priznavam na svate pismo...
Zaznamenané
prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #10 kedy: 03. Máj , 2008, 14:43:41 »

Musicman za 15 minut.  ha ha ha Ta aj je myslena ze drevorubaci. To som podla tych bicich. Niekde na zaciatku sa mi to lubi ,potom to ide do pecka. Martinlm to mas pravdu je to falosne jak diva svina. Uz ta hra zacina byt stale lepsia. Som nehral dake roky ,ma to prestalo bavit. Pred par mesiacmi zase zacalo a dost velmi. Dufam ze to bude ok postupom casu. Este ze som nepredal vsetko ,co som mal. Tie skladby ,ci co to je su hrane z fleku na ostro a niesu prehravane chybi a vsetko to vznikalo pocas hrania ,tak to zase az tak dobre zniet nemoze. To by trvalo daky den, aspon mne...
Ja ale niesom muzikant ani nehram v ziadnej kapela a ni nemam bohvieaku vybavu. Taky diletant. To otvorene priznavam na svate pismo...

Nevadí , keď ťa to baví , tak sa hlavne nedaj odradiť , chce to čas. Žmurk
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #11 kedy: 03. Máj , 2008, 15:18:26 »

nahodou... mne to pripada normalne. akurat nepochopim, preco sem niekto dava nieco a hned dopredu vysvetluje, ze to bude nahovno, lebo to nahraval 15 minut. ako aj ja som sem podaval vselijake kokotiny nahrate z prvej, ale islo o for, nic viac. pokial sem davam nieco, za cim si aj chcem stat, obetujem tomu aj par tyzdnov...
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #12 kedy: 03. Máj , 2008, 15:41:37 »

Rastis citaj pozorne. Cita sa od hora dole. Ja som si priznal ,ze su tam chybi az po prispevku pana musicmana a pana martinlm.  Na zdravie!
Tie chybi tam su, to je fakt. Zato to sem dam ze si to aj dakdo vypocuje a poradi. To je na prd jebat sa s tym pol roka a potom zistit ze cesta ide inym smerom. Ja osobne radsej pocuvam nahravky ,ako citam tie vase dotahovacky.
Inak skusal som daco z ludovky. Spravil som si podklad a dalej nic neprislo. Chcel som dat orig melodiu a este daco zo seba. Zadny napad nedosou...

* A_ja_som_z_Oravy_debnar.mp3 (287.35 KB - stiahnuté 150 krát.)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #13 kedy: 03. Máj , 2008, 15:51:53 »

toto si napisal hned v tom prvom prispevku, kde si nechaval ukazku:

...Nahravane v audacity za 15 min aj s napadom. ..

kazdy sa prezentuje jak vie, jak sa mu chce... to je OK. ja sa s vecou radsej vypiplem pol roka a dam ju sem v najdokonalejsej forme, akej som schopny...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #14 kedy: 03. Máj , 2008, 15:53:13 »

hammerovka je super... len co z toho, ked to nedokoncis. dokonci to, ci nemas na to ten cas ?
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.