Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 17:24:56
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110386 krát)
0 užívateľov a 42 Hostí prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #360 kedy: 18. Október , 2008, 16:41:32 »

ja som to sem dal lebo par ludi ma zaujem o take kombicko aby vedeli ze to existuje za par korun, strkat hlavu pred tym do piesku nema vyznam. je to tu a niekto kto si nemoze dovolit drahy aparat hadam mu to pomoze sa orientovat vo vybere. za tie peniaze na domace cvicenie nema chybu.   Zdravíčko

ja nie som zastanca letovacov, priam sa zo mna stava v poslednych mesiacoch odporca :), ale oproti cinskym zosikom by mal handmade predstavovat vyssiu kvalitu, ci nie?
odphral som dva koncerty na peavey valveking, a hra to velmi dobre, na 13litrov(novy) az vyborne, prepinac classA-A/B, vyborne vybaveny zosik,  ale ako mi hovoril kamos (majitel) pokazil  sa mu po mesiaci od kupy...
takze tym som chcel povedat ze ten harleybenton nebude asi velmi kvalitny (aj ked asi to ani nikto od neho neocakava) a ze handmade zosik asi vydrzi viac  Som metlak
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #361 kedy: 18. Október , 2008, 16:46:29 »

Ok takže sa tvárme že to nebolo celé myslené ako pod*eb.  V tom prípade to čo má chalan nie je kombičko ale hlava.  Podobná 5W hlava je napr. toto:

http://www.musicstoreone.sk/index.php?lang=&l=s&p=_detail&id=584#g

1x EL84/6BQ6 tube, 1x 12AX7/ECC83 pre-amp tube, 5watts, 4/8/16ohm speaker output, solid state rectifer, controls for volume, bass, mid and treble. Dimensions: 243 x 381 x 228mm. Weight: 9.5kg.

4990,- s DPH a po zľave

Hento kombíčko za 150 euro bude mať ten istý problém čo všetky mini lampové kombičká a síce hnusné repro. Tenky zvuk atď.  Ak má vystup na externý box tak fajn ak nie dá sa dorobiť a stratí to záruku. Na domáce cvičenie je imho lepší nejaký mini produkt od Rolandu.  Z jednou či druhou mini hlavou sa už dá toho viac. Jednu malú bedňu na doma a do skúšobne 4x12 a hráš si do pohody ak nie je bubeník extra hlučný.

Záruka, servis a ostatné večne omielané témy pri home/hand made sú na zvážení kupujúceho.  Na zdravie!


opakujem stoji to 150 eur a ma to vystup na 4-8-16 ohm.  ma to 15W korekcie bas-mid-treble, loop okrem toho mozes hrat aj na 10' repro. nie som dealer ani nekupujem robenaky. zacinajucim to mozna tato info pride vhod to je vsjo.  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1006



« Odpoveď #362 kedy: 18. Október , 2008, 16:53:05 »


opakujem stoji to 150 eur a ma to vystup na 4-8-16 ohm.  ma to 15W korekcie bas-mid-treble, loop okrem toho mozes hrat aj na 10' repro. nie som dealer ani nekupujem robenaky. zacinajucim to mozna tato info pride vhod to je vsjo.  Na zdravie!

Ok  Na zdravie! .
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #363 kedy: 18. Október , 2008, 18:06:03 »

ja nie som zastanca letovacov, priam sa zo mna stava v poslednych mesiacoch odporca :), ale oproti cinskym zosikom by mal handmade predstavovat vyssiu kvalitu, ci nie?
odphral som dva koncerty na peavey valveking, a hra to velmi dobre, na 13litrov(novy) az vyborne, prepinac classA-A/B, vyborne vybaveny zosik,  ale ako mi hovoril kamos (majitel) pokazil  sa mu po mesiaci od kupy...
takze tym som chcel povedat ze ten harleybenton nebude asi velmi kvalitny (aj ked asi to ani nikto od neho neocakava) a ze handmade zosik asi vydrzi viac  Som metlak
no vyssiu kvalitu Bavím sa skvele
podla toho kdo to robi,ked to robi niekdo kdo sa vtom vyzna jak hovado a uz ma nieco za sebou a nebol nikdy problem z jeho hand made ampom tak je jasne ze je ten amp kvalitnejsi ako z ciny ale ked to robi nejaky fuser co to poletuje ze sa to same odtial odpadava tak jasne ze je kvalitnejsie z ciny...
ale myslim ze tu na fore su ludia co robia kvalitne a dobre ampy npr ja Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #364 kedy: 18. Október , 2008, 18:06:39 »

ja to vydim asi tak,ze s home madeom je to jak s tym budovanim socializmu  :) " robite to dobre sudruhovia , robite to pre seba a môzete vtom aj nadalej pokracovat "
 Zdravíčko cest praci sudruzi
so sovietskym zväzom na väcne casy a nikedy inak  Bavím sa skvele

 kua kam nas len ty kapitalisti dotlacili
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 18:10:00 od brdo prvy » Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #365 kedy: 18. Október , 2008, 18:10:32 »

ja to vydim asi tak,ze s home madeom je to jak s tym budovanim socializmu  :) " robite to dobre sudruhovia , robite to pre seba "
 Zdravíčko cest praci sudruzi
so sovietskym zväzom na väcne casy a nikedy inak  Bavím sa skvele
 kua kam nas len ty kapitalisti dotlacili
ale no...
ja mojim ampom verim a viem ze nema sa tam co pokazit az na...sak vies ha ha ha
ale ked si kupi clovek nejaky amp z ciny tak nemoze vediet ci to vydrzi a co to vydrzi je to pasova vyroba a ludia co stoja pri pase seru na to sak robota ako kazda ina kazdy vie ako to chodi v praci pred fajrontom Zdravíčko
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #366 kedy: 18. Október , 2008, 18:16:53 »

Len ráno vyrobené kusy musíš kupovať.Razia
na to čas výroby?Huh!  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 18:17:48 od Radomír » Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #367 kedy: 18. Október , 2008, 18:17:29 »

ja nie som zastanca letovacov, priam sa zo mna stava v poslednych mesiacoch odporca :), ale oproti cinskym zosikom by mal handmade predstavovat vyssiu kvalitu, ci nie?
odphral som dva koncerty na peavey valveking, a hra to velmi dobre, na 13litrov(novy) az vyborne, prepinac classA-A/B, vyborne vybaveny zosik,  ale ako mi hovoril kamos (majitel) pokazil  sa mu po mesiaci od kupy...
takze tym som chcel povedat ze ten harleybenton nebude asi velmi kvalitny (aj ked asi to ani nikto od neho neocakava) a ze handmade zosik asi vydrzi viac  Som metlak
kamos co zije uz asi 30 rokov v Sakramente mi vypraval ze tam je takych skaredych a chupatych letovacov jak som ja plno.
hulia travu a letuju skvostne ampy a svetovy muzikanti si to od nich kupuju.
Nevyrabaju ich vo velkom ,tak mozno 3 ks rocne ,ale cena za kus je strasna cca tak 7000 dolaru.Tak ze nertreba si s toho robit az taku prdel  Žmurk
mozno casom aj tu v " kravskej riti " si ludia budu vazit a mat aj prachy na letovance  Bavím sa skvele
Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #368 kedy: 18. Október , 2008, 18:19:50 »

Len ráno vyrobené kusy musíš kupovať.Razia
na to čas výroby?Huh!  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele dalsi kamenak  Bavím sa skvele Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #369 kedy: 18. Október , 2008, 18:20:46 »

no ved to sa tu chlapcovi snazim naznacit ze to je drahy konicek robit to doma  Bavím sa skvele Na zdravie!
Aha, dobre, tak tymto oznamujem za koncim s vyrobou zosilovacov. Dakujem za otvorenie oci  Zdravíčko  spokojny?

 ha ha ha ha ha ha Nechajte ma vydýchať ale nie, ako uz styri oci napisal ja to nerobim za ucelom biznisu, robim to presne pre to preco niekto napriklad hra na gitare a kupuje si drahe gitarky a veci okolo toho....lebo ich to BAVI!!!

a nikde v celej tejto teme som nespomenul zeby som robil veci lacnejsie ako sa daju kupit. Nikoho nenutim ze si musi dat u mna postavit aparat, takze neviem naco to podrypovanie....ano beriem to vyslovene ako podrypovanie....
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #370 kedy: 18. Október , 2008, 18:23:49 »

Tak si uletujte dajake monštrum.Tie mám najradšej.Zo sto kusov tak jeden sa vydarí ostatné tak do kontajnera.Šialeni letovači.Mzslia že prpetum mobile vymyslia.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #371 kedy: 18. Október , 2008, 18:25:34 »

Tak si uletujte dajake monštrum.Tie mám najradšej.Zo sto kusov tak jeden sa vydarí ostatné tak do kontajnera.Šialeni letovači.Mzslia že prpetum mobile vymyslia.
vsak ale co sa nad tym rozculujes? vela tych letovancov hra dobre, nehovorim ze extra super bomba, ale hraju dobre, a to vacsine ludi staci, tak preco by to nemali robit??
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
udry
Hosť
« Odpoveď #372 kedy: 18. Október , 2008, 18:31:16 »

Trepete,trepete. Aj ti "letovači" dokažu spravit kvalitny amp.  Ale potom si nikto nemože dat požiadavku: "Sprav mi naky poradny amp,ale tak do "10 litrov". No jo ale len kvalitne trafa stoja  ccr. 100-200 eur.  A čo ostatne veci ? Z hovna bič nikto neupletie.
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #373 kedy: 18. Október , 2008, 18:34:55 »

Tak si uletujte dajake monštrum.Tie mám najradšej.Zo sto kusov tak jeden sa vydarí ostatné tak do kontajnera.Šialeni letovači.Mzslia že prpetum mobile vymyslia.
Radomir, si strasne povrchny.
Niekto ma zalubu a podari sa mu vyrobit si krasnu vec ktora hraje, je s nou spokojny. Je prirodzene ze sa chce pochvalit. Neide o reklamu!!
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #374 kedy: 18. Október , 2008, 18:35:46 »

Trepete,trepete. Aj ti "letovači" dokažu spravit kvalitny amp.  Ale potom si nikto nemože dat požiadavku: "Sprav mi naky poradny amp,ale tak do "10 litrov". No jo ale len kvalitne trafa stoja  ccr. 100-200 eur.  A čo ostatne veci ? Z hovna bič nikto neupletie.
Presne, kazdy ked ide za "letovacom" tak si mysli ze dostane amp za 5korun...a mozno mu ten letovac aj spravi za tych 5korun...ale potom to aj hra ako za 5korun..... jednoducha logika:drink:
Zaznamenané

Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 21 otázok.