Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 17:22:58
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110364 krát)
0 užívateľov a 38 Hostí prehliada túto tému.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #390 kedy: 18. Október , 2008, 19:11:08 »

Znackary znackary, keby ste vy vedeli aky ste naivny ked si myslite, ze kupujete kvalitne aparaty...
S fabrickou elektronikou to ide dole vodou. Na vsetkom sa setri. Je to celosvetovy trend. Moda. Ktora sa bohuzial dotyka aj lampovych aparatov. Dokonca aj drahych aparatov. znackovych!!

Ale koho to zaujima... zakaznici su spokojny lebo maju ZNACKU... obchodnici su spokojny lebo sa to predava a tych par maniakov, ktory sa tomu rozumeju, su na posmech ludom co o tom vedia prd
Nakupit ten najlepší matroš a sučiastky a pri tom byt fakt odborník-na kolko ta to pak vyjde.A da ti niekto záruku.Všade sa šetrí.Podla toho su aj ceny vzrobkov.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #391 kedy: 18. Október , 2008, 19:13:48 »

radomir radomir trepes trepes. skus si o tom nieco nastudovat a potom sa vyjadruj.

zase nehovorim ze kazdy homemade je superkvalita...
Ked som v poslednom čase niečo robil tak sedel pri internete a skušal preniknut do tej témy.Niektorí ako ty v tom maju jasno hned.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #392 kedy: 18. Október , 2008, 19:13:51 »

Bavím sa skvele dalsi kamenak  Bavím sa skvele Nechajte ma vydýchať
treba Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #393 kedy: 18. Október , 2008, 19:15:55 »

Mimochodom poznám jednoho čo urobí skvelu gitaru-Civoš.Ale ten už na to dlabe.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #394 kedy: 18. Október , 2008, 19:16:29 »

reagujem na rastisov prispevok o hrkani aparatov v dodavkach  , sony testuje tak kvalitu televizorov pošle ich križom krazom po slovensku  a pozera sa potom a testuje....

napr. marshal dava strašne malo cinu na dosku napr to avt čo som mal doma sa tam spravili same studenaky jak som vybral dosku a troška čo som ju poohybal minimalne sa konsiky neiktore povytahovaly z dier.....taka moj askusenost
a aj na lacnych vyrobkoch som to tiež zažil
ale to robi pas oni to neletuju rucne ale strojom a je to dobre na kkt Zdravíčko
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #395 kedy: 18. Október , 2008, 19:18:20 »

Fero prešiel všeličím.Vie čo je dobré.Aj ked skuša.Ale zvuk má stále stejne skvelý.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #396 kedy: 18. Október , 2008, 19:19:20 »

Ale no tak.Ake fušky,aka rarita. Si poguugli tych "fuškarov" a vypočuj si ukažky. Ty aparaty hraju jak svina. Vonku to neni o fuškareni. To je "biznis"- aj ked v malom. A pomerne drahy. Len na Slovensku nedokažu ludia pochopit,že vyberane sučiastky,kontrola ich parametrov,"vylepšenie obvodov" a kopec dalšich veci niečo stoja.

na slovensku to este len prechadza z fuskarenia do raritnych. clovek sedel v nejakej teplej robote a fusoval. nieco ukradol nieco dokupil v pracovnom case na tom makal a predal. lenze tweraz sa to uz ani neda vyrobit pod cenu cinana. preto ti kutili co robia takym systemom chcu prehlasit svoje robenaky za raritne  Bavím sa skvele. lenze to by museli nakupit drahe suciastky spravit poriadny amp a predat to pod nejakym menom  za tazke love ale to sa zatial nikomu nedari. skutek utek  Bavím sa skvele Zdravíčko
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #397 kedy: 18. Október , 2008, 19:19:28 »

Fero prešiel všeličím.Vie čo je dobré.Aj ked skuša.Ale zvuk má stále stejne skvelý.
podla rozpravanie by som  povedal ze az moc dobre nevie co by chcel Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #398 kedy: 18. Október , 2008, 19:19:47 »

PRS čo iné
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #399 kedy: 18. Október , 2008, 19:22:43 »

mozno trosku OT , ale ktovie , aky argument by vytiahol Brian May , keby sa ho niekto spytal preco je na vsetkych albumoch  Queen najpouzivanejsia gitara jeho homemade "krbovka" a nie Fender,Gibson.....
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #400 kedy: 18. Október , 2008, 19:25:18 »

mozno trosku OT , ale ktovie , aky argument by vytiahol Brian May , keby sa ho niekto spytal preco je na vsetkych albumoch  Queen najpouzivanejsia gitara jeho homemade "krbovka" a nie Fender,Gibson.....

ty si mu drzal drevo ked ju struhal ?  mozno ta prva bola ale dalsie si mohol kupit celu dielnu na vyrobu ..
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #401 kedy: 18. Október , 2008, 19:26:54 »

ty si mu drzal drevo ked ju struhal ?  mozno ta prva bola ale dalsie si mohol kupit celu dielnu na vyrobu ..
ehm...akosi mi unika pointa tvojho prispevku
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #402 kedy: 18. Október , 2008, 19:29:42 »

ehm...akosi mi unika pointa tvojho prispevku

pointa je ta ze on si mohol dat vyrobit hocico lebo bol sam spickova znacka a ma vlastny model. urcite tie gitary nestruhal sam mozno len tu prvu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #403 kedy: 18. Október , 2008, 19:31:03 »

Nechajme ich nech si to sami riesia.Sakra mám svojich starostí dost.Ved oni si už poradia.Su to hviezdy a sponzorov maju dost-a stedrých.Až mne zajtra vytiahnu tých 6 čisel budem aj já sponzorom a štedrým.Kam ked nie na muziku.Ale zazobanci nech sa netešia.Už trpem ako by som to mal-až zajtra  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #404 kedy: 18. Október , 2008, 19:33:21 »

pointa je ta ze on si mohol dat vyrobit hocico lebo bol sam spickova znacka a ma vlastny model. urcite tie gitary nestruhal sam mozno len tu prvu.
...no neviem , ci v studiu pouzival nejake klony svojej gitary...to asi nie  :)
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 19:33:46 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Strán: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 23 otázok.