Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. September , 2024, 17:21:53
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110358 krát)
0 užívateľov a 34 Hostí prehliada túto tému.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #405 kedy: 18. Október , 2008, 19:33:48 »

Jebem na jeho výbavu.Dobre si dáme do nosu ked sa opat stretneme a pak ma novák bude dávat do kopy-to je môj lekár  Na zdravie!
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 19:34:10 od Radomír » Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
udry
Hosť
« Odpoveď #406 kedy: 18. Október , 2008, 19:35:36 »

na slovensku to este len prechadza z fuskarenia do raritnych.   Bavím sa skvele. lenze to by museli nakupit drahe suciastky spravit poriadny amp a predat to pod nejakym menom  za tazke love ale to sa zatial nikomu nedari. skutek utek  Bavím sa skvele Zdravíčko
No o tom to je. Kvalitny amp potrbuje kvalitne sučiastky-a tie su drahe. / ty si kupiš do ampu kvalitne koncovky za 300 euro ?/. A može ho predavat aj pod menom JANO. O tom to nie je. Ale tu mu ho nikto nekupi,lebo bude "kapanek drahši" a nema to "po..... svetove logo". Tu si radšej niekto kupi znamu značku- ved značka je značka- čo tam po tom,že robenak ma "lepši zvuk",kvalitnejšie sučiastky,je lepšie vyladeny atd.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #407 kedy: 18. Október , 2008, 19:43:55 »

To sú vtipy, Brian May má síce krbovku, ale stovka ďalších svetových gitarákov má Fender a Gibson..každý má na výber, Musicman to poevdal presne..každá profi firma by Brianovi Mayovi vyrobila kópie vo všetkých farbách dúhy.....a predávala ďalej...inak ten jeho zvuk by dostal aj na Stratocastri, tomu verte... Na zdravie!
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #408 kedy: 18. Október , 2008, 19:47:25 »

ja som ho videl hrat aj na stratocasteri na nejakom videu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #409 kedy: 18. Október , 2008, 19:50:36 »

To sú vtipy, Brian May má síce krbovku, ale stovka ďalších svetových gitarákov má Fender a Gibson..každý má na výber, Musicman to poevdal presne..každá profi firma by Brianovi Mayovi vyrobila kópie vo všetkých farbách dúhy.....a predávala ďalej...inak ten jeho zvuk by dostal aj na Stratocastri, tomu verte... Na zdravie!
Tym som chcel povedat , ze aj nastroj vyrobeny "doma na kolene" moze byt kvalitny a mat zaujimavy-specificky zvuk . A so zvukom vieme vsetci , ako to je ....  Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #410 kedy: 18. Október , 2008, 19:53:08 »

ja som ho videl hrat aj na stratocasteri na nejakom videu.
Myslim , ze v klipe Play the game hra na fender . Ale ci tu skladbu nahraval na nom aj v studiu neviem...
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #411 kedy: 18. Október , 2008, 19:56:01 »

Značky a kvalita by mali ist spolu.A to nemá značku tak je vadný ked má nejaký homemade.Ale inak som nevidel homemade-FERARI:ROLSA ATD a z tých mensich veci tiež nie.Konzumný život-kupuj a čím viac dáš tým vatšiu kvalitu dostaneš.Já obyčajný konzument a verim že aj ti čínani budu onedlho kvalitu vyrábať lebo tam to napreduje ako nikde.Synovi som kupil ibanez AW800NTECE a ta gitara nemá chybu,Je to elektroakustika ale skvele spracovaná a zvuk excelentný na tu cenu.Čina.Aj tam su velké rozdiely zatial ale ako povedala Sybila prevalcuju nás.Dufam nadožijem
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #412 kedy: 18. Október , 2008, 20:01:25 »

Radomir: myslim, ze cely problem v tychto debatach tkvie v slovickach handmade a homemade, v ich zamienani resp. nepochopeni ich vyznamu.

homemade robia domaci fanatici, ktori to robia pre radost, ako hobby. niektori viac, ini menej kvalitne.

handmade robia majstri, ktori sa tomuto venuju roky a maju vychytane finesy, robia svoju pracu kvalitne, maju v miestnej komunite nejake meno a svoje vyrobky aj predavaju. koniec koncov rozne zname znacky prezentuju svoje custom shopy ako handmade, prave preto, ze vo svete toto slovo oznacuje vyrobky, ktore rucne vyrabaju kvalifikovani odbornici a venuje sa zvlast pozornost aj tym najmensim detailom. vo svete si remeslo vazia a cenia viac ako tu. (nie len co sa tyka gitar a aparatov)
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:14:27 od styrioci » Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #413 kedy: 18. Október , 2008, 20:03:55 »

Značky a kvalita by mali ist spolu.A kto nemá značku tak je vadný ked má nejaký homemade.
Takeho vyhlasenia by som sa radsej zdrzal...  jedna vec je ze ty a vacsina verite len znacke...to vam neberiem..takisto mam vela znackovych a kvalitnych veci......ale preco by ma niekto mal nazyvat vadnym, zato ze pouzivam nnieco homemade?  Nezahrávaj sa
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:05:01 od jjaannkkoo » Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #414 kedy: 18. Október , 2008, 20:11:24 »

Radomir: myslim, ze cely problem v tychto debatach tkvie v slovickach handmade a homemade, v ich zamienani resp. nepochopeni ich vyznamu.

homemade robia domaci fanatici, ktori to robia pre radost, ako hobby. niektori viac, ini menej kvalitne.

handmade robia majstri, ktori sa tomuto venuju roky a maju vychytane finesy, robia svoju pracu kvalitne, maju v miestnej komunite nejake meno a svoje vyrobky aj predavaju. koniec koncov rozne zname znacky prezentuju svoje custom shopy ako handmade, prave preto, ze vo svete toto slovo oznacuje vyrobky, ktore vyrabaju rucne kvalifikovani odbornici a venuje sa zvlast pozornost aj tym najmensim detailom. vo svete si remeslo vazia a cenia viac ako tu. (nie len co sa tyka gitar a aparatov)
Tak to sa majstrom ospravedlnujem.Tu drobnu zmenu som nepostrehol a ani jej nevenoval pozornost.Ale aj tak značka a konzumný život bude svetom hýbat.A čím viac dáš tým viacej kvality dostaneš.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #415 kedy: 18. Október , 2008, 20:14:36 »

ano..kedze taky zosilnovac, co spravi Janko za 25 000...comu hovorite, ze aká vysoká cena, mozno s takym istym zvukom ale s logom Diezel  alebo Mesa by stála tak okolo tej 100ky..
a tu aj mozes povedat, ze co chces presne, aké funkcie, atd... Žmurk
Zaznamenané

. . .
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #416 kedy: 18. Október , 2008, 20:15:52 »

Ale aj tak značka a konzumný život bude svetom hýbat.A čím viac dáš tým viacej kvality dostaneš.
takto to plati vsade. nemusi ist len o znacky, dnes uz ani pes zadarmo neserie.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #417 kedy: 18. Október , 2008, 20:16:27 »

ano..kedze taky zosilnovac, co spravi Janko za 25 000...comu hovorite, ze aká vysoká cena, mozno s takym istym zvukom ale s logom Diezel  alebo Mesa by stála tak okolo tej 100ky..
a tu aj mozes povedat, ze co chces presne, aké funkcie, atd... Žmurk



ktoru mesu okolo 100 spravi za 25 ? to by ma fakt zaujimalo.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
udry
Hosť
« Odpoveď #418 kedy: 18. Október , 2008, 20:17:31 »

A čím viac dáš tým viacej kvality dostaneš.
Nie vždy,nie všade a nie vo všetkom.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #419 kedy: 18. Október , 2008, 20:19:31 »


ktoru mesu okolo 100 spravi za 25 ? to by ma fakt zaujimalo.
No triaxis asi nie. Bavím sa skvele Alebo ano?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 23 otázok.