Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 19:14:53
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110446 krát)
0 užívateľov a 59 Hostí prehliada túto tému.
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #420 kedy: 18. Október , 2008, 20:20:09 »


ktoru mesu okolo 100 spravi za 25 ? to by ma fakt zaujimalo.
Myslim ze GILA to myslel len ako zveliceny priklad....ako tie vase priklady o vyrobeni auta na zachode Žmurk
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:21:04 od jjaannkkoo » Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #421 kedy: 18. Október , 2008, 20:20:53 »


ktoru mesu okolo 100 spravi za 25 ? to by ma fakt zaujimalo.
ked Jankovi povies, ze chces trafáky od Mercury Magnetics, tak tam také budes mat...za kolko by si dostal takúto funkciu od Mesy? Žmurk a este mozes vyberat aj pri ostatnych komponentoch...
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:22:07 od Gila » Zaznamenané

. . .
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #422 kedy: 18. Október , 2008, 20:22:43 »

ked Jankovi povies, ze chces trafáky od Mercury Magnetics, tak tam také budes mat...za kolko by si dostal takúto funkcia od Mesy? Žmurk
No jo teraz sa da objednat vsetko....len je jasne ze potom to nebude stat 15 babiky ako BUGERA


Ale ja sa tu nepotrebujem hadat ani si nic dokazovat...cize by som poprosil aj "obhajovacov handmade" nech sa nato vykaslu a neoponuju "znackarom"  .. KAZDEMU CO JEHO JE!!! A CO MU VYHOVUJE!! nic nieje spravne..a nic nespravne..ak to vyhovuje danemu cloveku... Zdravíčko
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:26:19 od jjaannkkoo » Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #423 kedy: 18. Október , 2008, 20:24:47 »

ked Jankovi povies, ze chces trafáky od Mercury Magnetics, tak tam také budes mat..
Ja chcem do Mesy jedine Death Magnetics.  Bavím sa skvele Sorry,nedalo mi.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #424 kedy: 18. Október , 2008, 20:25:24 »

Nie vždy,nie všade a nie vo všetkom.
Myslim všeobecne.Môžu existovat výnimky samozrejme.Ved sa obzrite okolo.Značka-cena.A aj kvalita.A tiež by som chcel vidiet mesu ktoru v tej istej kvalite niekto na kolene zosmoli za 25.Tu 100tisícovu.Ved nemá ani možnost zohnat k tomu veci.Alebo mu ich mesa daruje pak ano.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #425 kedy: 18. Október , 2008, 20:28:19 »

Myslim všeobecne.Môžu existovat výnimky samozrejme.Ved sa obzrite okolo.Značka-cena.A aj kvalita.A tiež by som chcel vidiet mesu ktoru v tej istej kvalite niekto na kolene zosmoli za 25.Tu 100tisícovu.Ved nemá ani možnost zohnat k tomu veci.Alebo mu ich mesa daruje pak ano.
ze do toho nezozenies veci? ou..tak to si na velkom omyle....ci myslis ze oni tam davaju nejake specialne suciastky co im vyrabaju v NASA  ha ha ha aa ze potom do toho este vlozia nejaku VooDoo magiu?  ha ha ha

uz som nechcel prispievat sem..ale...boze...to sa neda ked si precitam podobne prispevky....
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #426 kedy: 18. Október , 2008, 20:29:03 »

To je tema ako hovado.Nech si letuju čo chcu.DOBRU NOC
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #427 kedy: 18. Október , 2008, 20:29:15 »

Sorry, ze vstupujem do debaty, ale neda mi.
Za 1. DNES UZ ZIADNA MESA NESTOJI cez  100 000sk. Snad asi len RoadKing 2.
Za 2. Nezozenies TRAFA, ktore su v MESE, ani keby ...
Za 3. Radsej si kupim original, ktory viem, ze predam hned, ako ho budem chciet predat. Mam s tym osobne skusenosti, ako je to s predajom kopie a originalu.
Za 4. Malokedy sa stane, aby nejaka kopia cohosi dobre hrala. CEST VYNIMKAM. Ale zatial VSETKY kopie MESY stali za prd.

 Na zdravie!
Zaznamenané

Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #428 kedy: 18. Október , 2008, 20:29:31 »

Myslim všeobecne.Môžu existovat výnimky samozrejme.Ved sa obzrite okolo.Značka-cena.A aj kvalita.A tiež by som chcel vidiet mesu ktoru v tej istej kvalite niekto na kolene zosmoli za 25.Tu 100tisícovu.Ved nemá ani možnost zohnat k tomu veci.Alebo mu ich mesa daruje pak ano.
a potom preco modifikuju Mesy?...mozno ze egzistuju aj lepsie suciastky... Žmurk
Zaznamenané

. . .
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #429 kedy: 18. Október , 2008, 20:32:03 »

Sorry, ze vstupujem do debaty, ale neda mi.
Za 1. DNES UZ ZIADNA MESA NESTOJI cez  100 000sk. Snad asi len RoadKing 2.
Za 2. Nezozenies TRAFA, ktore su v MESE, ani keby ...
Za 3. Radsej si kupim original, ktory viem, ze predam hned, ako ho budem chciet predat. Mam s tym osobne skusenosti, ako je to s predajom kopie a originalu.
Za 4. Malokedy sa stane, aby nejaka kopia cohosi dobre hrala. CEST VYNIMKAM. Ale zatial VSETKY kopie MESY stali za prd.

 Na zdravie!
ano..podla mna más pravdu..aj ja pouzivam Mesu, ale keby som vedel presne ze co chcem, tak by som nevahal a poprosil by som niekoho, nech mi spravi taky zosik, aky chcem, co uz nebudem chciet predávat...
Zaznamenané

. . .
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #430 kedy: 18. Október , 2008, 20:32:24 »

ze do toho nezozenies veci? ou..tak to si na velkom omyle....ci myslis ze oni tam davaju nejake specialne suciastky co im vyrabaju v NASA  ha ha ha aa ze potom do toho este vlozia nejaku VooDoo magiu?  ha ha ha

uz som nechcel prispievat sem..ale...boze...to sa neda ked si precitam podobne prispevky....
Daju tam seriovoa kvalitne vyrobené výrobky a pak to rucne davaju do kopy ale nedavaju tam nejaké čínské šunta z ktorých vatšina sklada.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #431 kedy: 18. Október , 2008, 20:33:09 »

http://www.voodooamps.com/home/Modifications/AmpModsUpgrades/MesaMods/DualRectifier3Channel/tabid/135/Default.aspx

firma ktora sa zaobera modifikovanim aparatov...konkretne som dal aj link na modifikacie na MESA ktore ponukaju...
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #432 kedy: 18. Október , 2008, 20:33:21 »

...nech mi spravi taky zosik, aky chcem, co uz nebudem chciet predávat...

Tak to si len ty myslis... skutocnost je ina.
Vzdy Ta nieco nove moze inspirovat, mozes nieco nove objavit, a vo zvuku nie je NIKDY KONIEC. a to nehovorim o hladani...
 Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #433 kedy: 18. Október , 2008, 20:34:39 »

Snad jenine, co by som si dal urobit do ampu, ORIGINALU je asi FJA mod. poculi ste niekedy o tom?
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #434 kedy: 18. Október , 2008, 20:35:00 »

Končím lebo tu maniaci letovači.Dobru noc a letujte,spajkujte skladajte skvelé výrobky.A naozaj nech sa vám darí.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.084 sekund, 23 otázok.