Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. September , 2024, 19:13:29
Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: JJaannkkoovva HiGainova 5W hlava && JJaannkkoova 50W hlava  (Prečítané 110412 krát)
0 užívateľov a 26 Hostí prehliada túto tému.
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #435 kedy: 18. Október , 2008, 20:35:37 »

Snad jenine, co by som si dal urobit do ampu, ORIGINALU je asi FJA mod. poculi ste niekedy o tom?

FJA má nozaj kuzelné vyrobky a aj dost fajnové zvuky-youtube...
Zaznamenané

. . .
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #436 kedy: 18. Október , 2008, 20:36:37 »

FJA má nozaj kuzelné vyrobky a aj dost fajnové zvuky-youtube...
FJA nie je firma. Je to "nieco" co sa instaluje do ampu. Hocijakeho.. Na YT je kopec ukazok, co to robi s ampom.
Niesom elektrikar, tak neviem o co ide.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #437 kedy: 18. Október , 2008, 20:36:39 »

...
Za 4. Malokedy sa stane, aby nejaka kopia cohosi dobre hrala. CEST VYNIMKAM. Ale zatial VSETKY kopie MESY stali za prd.

 Na zdravie!

viem Ti doma predviest handmade preamp MB Mesa Mark III, ktory hra 1:1 ako original  Žmurk
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #438 kedy: 18. Október , 2008, 20:36:53 »

Daju tam seriovoa kvalitne vyrobené výrobky a pak to rucne davaju do kopy ale nedavaju tam nejaké čínské šunta z ktorých vatšina sklada.
Ano a presne take iste seriove suciastky si teraz v dnesnej globalizovanej dobe vie objednat hocikto.... ci myslis ze tie suciastky vyrabaju specialne ladene pre MESA? odpory z nalepkami MESA? a nikto iny si ich nemoze kupit? ha ha ha jaaaj tolko pobavenia na vecer
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #439 kedy: 18. Október , 2008, 20:39:15 »

viem Ti doma predviest handmade preamp MB Mesa Mark III, ktory hra 1:1 ako original  Žmurk
Moze hrat podobne, az velmi podobne.
Ale nikdy nie rovnako.

A zasa moj nazor je, ze NIC nie je horsie a nic lepsie. Vsetko je INE. Niekto ma rad trabanty a su pre neho super. A niekto zasa BMW a tiez je super.
Tu uz nastava otazka kvality, o ktorej snad netreba diskutovat.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #440 kedy: 18. Október , 2008, 20:39:32 »

Za 2. Nezozenies TRAFA, ktore su v MESE, ani keby ...
myslim, ze to dnes tiez nemusi byt az tak velky problem.. ale pri niektorych trafakoch, co davaju do znackovych ampov, by som radsej veril dobre spocitanemu trafu navinutemu v nejakej firme tu v okoli  Zdravíčko
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #441 kedy: 18. Október , 2008, 20:39:36 »

viem Ti doma predviest handmade preamp MB Mesa Mark III, ktory hra 1:1 ako original  Žmurk

legendarny peci preamp s podpisom (aj obnovitelnym ked sa zosucha )  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #442 kedy: 18. Október , 2008, 20:40:47 »

FJA nie je firma. Je to "nieco" co sa instaluje do ampu. Hocijakeho.. Na YT je kopec ukazok, co to robi s ampom.
Niesom elektrikar, tak neviem o co ide.
Je to firma, konkretne jeden sikovny typek http://www.fjamods.com/  .....cize ziadne "NIECO DO APARATU"  tu aspon vidno ako slabo ste informovani....ale o to mudrejsi....  Žmurk
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:43:54 od jjaannkkoo » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #443 kedy: 18. Október , 2008, 20:41:39 »

Moze hrat podobne, az velmi podobne.
Ale nikdy nie rovnako.
.

2 rovnake ampy postavene vedla seba nehraju identicky  Žmurk ale poucuj ma dalej, az padnem z jahody a postavim sa znovu na nohy, dojde mi, o com to vsetko je. dovtedy sa budem z tej jahody na Teba privetivo usmievat  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #444 kedy: 18. Október , 2008, 20:42:28 »

legendarny peci preamp s podpisom (aj obnovitelnym ked sa zosucha )  Bavím sa skvele

bez podpisu, nechal som sa osklbat chabravou letovacskou mafiou  Bavím sa skvele
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #445 kedy: 18. Október , 2008, 20:43:28 »

Moze hrat podobne, az velmi podobne.
Ale nikdy nie rovnako.

A zasa moj nazor je, ze NIC nie je horsie a nic lepsie. Vsetko je INE. Niekto ma rad trabanty a su pre neho super. A niekto zasa BMW a tiez je super.
Tu uz nastava otazka kvality, o ktorej snad netreba diskutovat.

Stava sa že ani dve rovnaké veci od jednej značky nehrajú totožne.Tolerancia súčiastok...Mal som Mesa studio preamp a ked som ho porovnal s iným tak by si sa čudoval.
« Posledná zmena: 18. Október , 2008, 20:45:30 od ff » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #446 kedy: 18. Október , 2008, 20:44:12 »

viem Ti doma predviest handmade preamp MB Mesa Mark III, ktory hra 1:1 ako original  Žmurk
isto toto tvrenie nemas potvrdene nejakou osobnou skusenostou a bol si oklamany  :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #447 kedy: 18. Október , 2008, 20:45:08 »

Stava sa že ani dve rovnaké veci od jednej značky nehrajú totožne.Tolerancia súčiasto..Mal som Mesa studio preamp a ked som ho porovnal s iným tak by si sa čudoval.
Ano, tu plne suhlasim.
O tom som sa s Majom Ferom rozpraval, ze mal myslim, ze 4 studia preamp a kazdy hral inak. Dokonca aj v dvoch TriAxoch bol rozdiel, ale podstatne mensi, ako v Studio preampe.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #448 kedy: 18. Október , 2008, 20:46:14 »

isto toto tvrenie nemas potvrdene nejakou osobnou skusenostou a bol si oklamany  :)

jasne ze ne, nehraval som s nim do koncu origos Mark II, nemal som ho niekolko razy postaveny vedla origos Mark III ani Mark IV a dokonca som ich nemal vedla sebe v jednom koncaku so Studio Preampom. ale spytal som sa, povedali mi ze hej, tak tomu verim  No hanbím sa..
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #449 kedy: 18. Október , 2008, 20:46:34 »

2 rovnake ampy postavene vedla seba nehraju identicky  Žmurk...

No NIE, pretoze nie su rovnake  Žmurk
Konstruckne ano, ale zvuk maju isto iny. Ved uz len lampy robia svoje.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 23 otázok.