Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Máj , 2024, 00:49:51
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Maduar - blog  (Prečítané 23529 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
ydur
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 30. Marec , 2008, 19:47:45 »

chces ziguliho za 400 000? za tie prachy ti zozeniem aj dva a tretieho dam gratis na nahradne diely. ak je zaujem, urcite sa dohodneme a pridam aj stareho japonskeho strata ako bonus.

 Na zdravie!
Nedavno so jeden zigi predal. Ked predam ešte zvyšne tri,tak sa ozvem. Bavím sa skvele Ja k tomu davam ako bonusy origoš Gibson alebo Fender. ha ha ha     A už stačilo,sme O.T.
Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #91 kedy: 30. Marec , 2008, 20:39:39 »

Nedavno so jeden zigi predal. Ked predam ešte zvyšne tri,tak sa ozvem. Bavím sa skvele Ja k tomu davam ako bonusy origoš Gibson alebo Fender. ha ha ha     A už stačilo,sme O.T.

praveze nie sme OT, len som chcel na jednoduchom priklade ukazat, ze ani reklama nie je vsemocna a nepredas pomocou nej cokolvek komukolvek za akekolvek prachy. jasne, ma velku silu, ale nie az taku velku. 
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
ydur
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 30. Marec , 2008, 21:11:13 »

praveze nie sme OT, len som chcel na jednoduchom priklade ukazat, ze ani reklama nie je vsemocna a nepredas pomocou nej cokolvek komukolvek za akekolvek prachy. jasne, ma velku silu, ale nie az taku velku. 
Ale ved to bol uplne nevhodny priklad, "stary žigulak-400 000".To zas nemôžeš takto zovšeobecnovat. Ved v každom odvetvi ma reklama svoje "určite pravidla a špecifika".  / a tam patri aj cena- ved ani Beckhamov parfen sa nepredava za 100 000,ale za ccr. 700-2000/
« Posledná zmena: 30. Marec , 2008, 21:17:38 od ydur » Zaznamenané
7_rockov_stare_struny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 78


« Odpoveď #93 kedy: 31. Marec , 2008, 00:56:02 »

Ale ved to bol uplne nevhodny priklad, "stary žigulak-400 000".To zas nemôžeš takto zovšeobecnovat. Ved v každom odvetvi ma reklama svoje "určite pravidla a špecifika".  / a tam patri aj cena- ved ani Beckhamov parfen sa nepredava za 100 000,ale za ccr. 700-2000/

chcel som tym povedat iba to, ze aj ked mas super reklamu, nepredas hocico hocikomu za akukolvek cenu. samotna reklama nestaci, aj produkt musi byt kvalitny a to plati aj o pesnickach v radiu. ak by neboli kvalitne (myslim ako dobre remeselne spracovane, chytlave, nie ako ze nejake velke umenie), tak by ludia radio nepocuvali a nekupovali by si cd tych sucasnych najpredavanejsich intepretov.
Zaznamenané

Joe: hovno do peknej krabičky je vždy lepšie ako hovno do škaredej... Bavím sa skvele
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #94 kedy: 31. Marec , 2008, 02:57:23 »

myslim ze co sa tych radii aspon mainstreamovych tyka, su na tom jednoducho tak, ze maju pustat do eteru "hudbu", ktora vacsine neprekaza, neriesi toho vela a je papatelna ako hotdog ktory si kupim po ceste, ani neviem ze som ho jedol. Uznavam nie som velky gurman teraz.  Žmurk Nic nove, vsetko uz sto krat prevarene, taka kulisa predsa nemoze uskodit. Aspon ja z toho mam taky pocit. Vacsine to zjavne vyhovuje tak to tak fici.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #95 kedy: 24. Apríl , 2008, 13:13:28 »

http://www.bleskovky.sk/cl/15/240941/Maduar-zautocil-na-vydavatelov-Kto-zabija-slovensku-hudbu-

idem mrknut ten ich novy blog, ze co maju chalosi nove :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #96 kedy: 24. Apríl , 2008, 14:33:17 »

zrovna som to sem chcel aj ja dat, ale vidim, ze rastis je fajnsmeker a cita bleskovky Som frajer
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 24. Apríl , 2008, 14:39:03 »

Maduar by sa mal dat dokopy s BOB a navzajom sa poucovat o kvalite a o tom ako su vsetci proti nim...
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.248 sekund, 23 otázok.