Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. September , 2024, 00:19:19
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42013 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #135 kedy: 12. Máj , 2010, 18:26:37 »

Mate tam gadzibaly? My len take akcie  Na zdravie! A po akcii krabica kolacov na clena  Je to frajer
 ha ha ha

neviem co to je, musis po slovensky na mna  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
yeah
Hosť
« Odpoveď #136 kedy: 12. Máj , 2010, 18:51:55 »

neviem co to je, musis po slovensky na mna  Bavím sa skvele
gadžibál=sedliacka zábava, najčastejšie tvorí podstatnú časť osadenstva črieda miestnych štamgastov navlečených do oblekov prežratých moľami, sprevádzaná okrem typického zápachu aj svojimi polovičkami, kde je každej z nich jasné, že toto je prvý a asi aj posledný deň v danom kalendárnom roku, kedy sa môžu kultúrne vyžiť. Príznačnou býva i prítomnosť neďalekého bufetu, ktorý sa stáva svojim sortimentom lákadlo pre ich ratolesti. Toto je vo všeobecnosti medzi dospelými považované za žiaduce, keďže za pomoci príležitostne vyššieho vreckového sú deti odstavené na tretiu až štvrtú koľaj, hneď za potľapkávaním čašníčok po zadku, či v neskorších hodinách močenie do kvetináča.
 Na zdravie!
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #137 kedy: 12. Máj , 2010, 18:54:06 »

gadžibál=sedliacka zábava, najčastejšie tvorí podstatnú časť osadenstva črieda miestnych štamgastov navlečených do oblekov prežratých moľami, sprevádzaná okrem typického zápachu aj svojimi polovičkami, kde je každej z nich jasné, že toto je prvý a asi aj posledný deň v danom kalendárnom roku, kedy sa môžu kultúrne vyžiť. Príznačnou býva i prítomnosť neďalekého bufetu, ktorý sa stáva svojim sortimentom lákadlo pre ich ratolesti. Toto je vo všeobecnosti medzi dospelými považované za žiaduce, keďže za pomoci príležitostne vyššieho vreckového sú deti odstavené na tretiu až štvrtú koľaj, hneď za potľapkávaním čašníčok po zadku, či v neskorších hodinách močenie do kvetináča.
 Na zdravie!

sakra, taketo tu asi nemame, tak to vas tu asi neuvidim, pozdrav aspon tu vasu spevacku, ze ma v ziari jedneho velkeho fanusika  Smútim
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #138 kedy: 12. Máj , 2010, 20:02:46 »

Bavím sa skvele Bavím sa skvele Ja som kua vedel, ze si jeden z tych odbornikov. Ech, ale som kua dobry.  Bavím sa skvele Na zdravie!

pre panov moderatorov: mozem Brankovi napisat ze je keket?  Bavím sa skvele ale vazne nie z urazky  Si píš!!! ale len z takej ludskej dobroty a sibalskeho dobiedania a figliarskeho prekunania  sa ako jergus lapin s tym rudkom cervenakovie  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #139 kedy: 12. Máj , 2010, 20:04:09 »

pre panov moderatorov: mozem Brankovi napisat ze je keket?  Bavím sa skvele ale vazne nie z urazky  Si píš!!! ale len z takej ludskej dobroty a sibalskeho dobiedania a figliarskeho prekunania  sa ako jergus lapin s tym rudkom cervenakovie  Bavím sa skvele
Mozes. :) My uz vieme o Tebe svoje.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #140 kedy: 12. Máj , 2010, 20:05:40 »

Mozes. :) My uz vieme o Tebe svoje.  Bavím sa skvele

kua nestar sa jak varecha do vsetkeho ...kto sa ta co pytal ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #141 kedy: 12. Máj , 2010, 20:06:49 »

kua nestar sa jak varecha do vsetkeho ...kto sa ta co pytal ?  Bavím sa skvele
Inak mal by si mi byt vdacny, postaral som sa o predaj Tvojho Behringer pedalu Majlovi... a Ty tak na mna ? Smútim
Dokonca som zvazoval kupu toho 10U racku, lebo fajn cena..
Zaznamenané

fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #142 kedy: 12. Máj , 2010, 20:08:41 »

Inak mal by si mi byt vdacny, postaral som sa o predaj Tvojho Behringer pedalu Majlovi... a Ty tak na mna ? Smútim
Dokonca som zvazoval kupu toho 10U racku, lebo fajn cena..

idem ti hned vymodelovat sochu z plasteliny :)
« Posledná zmena: 12. Máj , 2010, 20:08:58 od fataljoe » Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
yeah
Hosť
« Odpoveď #143 kedy: 12. Máj , 2010, 20:36:56 »

VON Z MOJEJ TEMY Si píš!!! To co bolo? červená-von Zdravíčko

 
Zaznamenané
Gaťo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 219



« Odpoveď #144 kedy: 27. Máj , 2010, 02:35:50 »

poprvýkrát som vás videl v eurovízií.. pesničku správy v splne sme si s kapelkou dokoca skoverovali   Na zdravie!  vašim textom podla mojho gusta chýba trochu ľahkosti ..inák si myslím že máte dobré nápady skvelý zvuk a super speváčku so zaujimavou farbou hlasu, dúfam že sa mi vás podarí niekedy v lete aj naživo uvidieť .. držím palce
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #145 kedy: 29. Júl , 2010, 11:37:44 »

poprvýkrát som vás videl v eurovízií.. pesničku správy v splne sme si s kapelkou dokoca skoverovali   Na zdravie!  vašim textom podla mojho gusta chýba trochu ľahkosti ..inák si myslím že máte dobré nápady skvelý zvuk a super speváčku so zaujimavou farbou hlasu, dúfam že sa mi vás podarí niekedy v lete aj naživo uvidieť .. držím palce
fiha, tuto reakciu som ani nevidel  Na zdravie! tak vdaka kamosko za uznanie  :)
Samozrejme texty, texty, texty... robim na tom aby boli lahke, zapametatelne a pochopitelne. Siel som do toho s najlepsimi umyslami a aj tak su niektore prestrelene  Je mi do plaču

 O inom som ale chcel v tejto teme  Na zdravie!
http://www.birdz.sk/hudba/orange-joj-music-summer-ruzina-a-nezaprsi-a-nezaprsi/18195-clanok.html

Este som mal Kitty na koncerte len raz a uz druha medialna ukazka po jojke  Som frajer
KONECNE Si píš!!! gitara ktora odputava pozornost od mojej denglavej hry  Bavím sa skvele
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #146 kedy: 11. August , 2010, 11:39:47 »

Cau, povodne som rozmyslal, ci to davat do tej temy... nahral som ukazku akustickej skladby, ktora koniec koncov aj tak asi po dokonceni skonci v Sunlips takze to supnem sem. Moja hlavna motivacia je urobit konecne obycajnu spievanku bez elektronickeho balastu, loopov ci skreslenych gitar  :)
Ukazka je v takej tej lamanej anglictine, naspievala mi ju sestra, inak je cela moja (momentalne uz ma slovensky text a je hotova, ale este nenahrata). V ukazke chyba naspievany refren.
Je to len domaca nahravka, takamina rovno do ex. zvukovky takze zvukovo nic moc  Na zdravie!

Co nato hovorite na obsah?
http://soundcloud.com/pavolvozar/acoustic-spev

EDIT: ukazka sa teraz nachadza v prilohe na zaciatku dalsej strany
« Posledná zmena: 11. August , 2010, 11:55:31 od Pablo Woozy » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #147 kedy: 11. August , 2010, 11:41:38 »

pocuj ta pesnicka sa vola ze 'Oops, looks like we can't find that page!'?   Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #148 kedy: 11. August , 2010, 11:41:56 »

Oops, looks like we can't find that page!

Nejde.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #149 kedy: 11. August , 2010, 11:45:29 »

takto skaredo ma natahovat Smútim
Zaznamenané

Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.