Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 00:26:40
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42042 krát)
0 užívateľov a 18 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #30 kedy: 09. Október , 2008, 19:14:38 »

mne sa to paci..spevacka krasne spieva..ma super hlas..aj kapela hra dobre..paci sa mi to....nadpriemer urcite.. Je to frajer to video z topolcanov je mrte...fakt sa mi lubi jak tam skace ten gitarista a basak Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 09. Október , 2008, 19:16:53 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #31 kedy: 09. Október , 2008, 20:02:58 »

...fakt sa mi lubi jak tam skace ten gitarista
HA! dostal ta, vidis aka je to svina prefikaná? tym len zakryva, ze nevie hrat a ludom sa to aj tak paci  ha ha ha
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 09. Október , 2008, 20:23:50 »

podla mna je vpohode a vobec mi to nevadi, mate nejake cd alebo niekde mp3ky? aj muzika aj text je ok ako ma byt
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #33 kedy: 01. Máj , 2009, 08:07:33 »

Zdar, zavesili sme sampel jednej veci na myspace, je to len strihnuta ukazka, neni to este uzavrete, ale nech nejem www.myspace.com/kapelasunlips  je to ta prva... postupne sa nahravaju take polodemo veci, aby sa odstranili nedostatky v skladbach ked sa pojde nahravat doska na ostro...

Pred casom som tam pridal aj akusticku verziu pesnicky Sustavny pad.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 06. Máj , 2009, 12:16:59 »

No uz su tam pridane obe "uputavky"... teda pridal som druhu, ak budu nejake postrehy budem rad :) zvukovo to nie je uzavrate, takze zatial sample... www.myspace.com/kapelasunlips
Zaznamenané
romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #35 kedy: 01. September , 2009, 14:37:28 »

pabblo pablo mas simpaticku sestru to je asi vsetko co sa mi na tejto kapele paci obycajna tuctova kapela ktorych je na slovensku ako hub po dazdi.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #36 kedy: 01. September , 2009, 14:39:58 »

pabblo pablo mas simpaticku sestru to je asi vsetko co sa mi na tejto kapele paci obycajna tuctova kapela ktorych je na slovensku ako hub po dazdi.

ale derdian je len jeden  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #37 kedy: 01. September , 2009, 14:48:19 »

Ani nechcem vidiet Palov prispevok...  Beeee Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 01. September , 2009, 14:52:33 »

pabblo pablo mas simpaticku sestru to je asi vsetko co sa mi na tejto kapele paci obycajna tuctova kapela ktorych je na slovensku ako hub po dazdi.

esteze sa k tomu ako nehudobnik nevies vyjadrit  Bavím sa skvele
Zaznamenané

romi
nováčik
*
Príspevkov: 9


« Odpoveď #39 kedy: 01. September , 2009, 15:06:09 »

aby som bol presny od derdianu sa mi z ich dvoch albumov paci asi desat skladieb a tie su perfektne.inac za vrcholne diela v metalovej muzike pokladam keeperovky od helloween-u.podla mna asi jedina  kapela ktora sa pravom dostala na vyslnie.nepochopim ako sa tam mohla dostat taka metallica ktora za celu svoju karieru urobila asi 5,6 dobrych skladieb a co sa tyka tejto kapely fakt je tuctova nemozem si pomoct ale o nicom.inac bodaj by sme mali aspon take kapely ako taliani ako niekto v teme derdian poznamenal ze vsetky talianskekapely su na jedno kopyto a mohli by ich zlucit do jednej.na slovensku nenajdeme z metalu ani jednu kapelu nieto este viac z ktorych by sme mohli urobit jednu.chcem si tupozriet kapely clenov fora ktory kritizuju derdian co su zac toto bola prva anekritizujem ich preto lebo pablo kritizoval derdian .zakkyho chapem tiez preco sa mu derdian nepaci po vypocuti ich muziky no coment.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #40 kedy: 01. September , 2009, 15:09:12 »

...chcem si tupozriet kapely clenov fora ktory kritizuju derdian co su zac toto bola prva anekritizujem ich preto lebo pablo kritizoval derdian .zakkyho chapem tiez preco sa mu derdian nepaci po vypocuti ich muziky no coment.

mudro. ja hram tu  Bavím sa skvele

http://www.ska2tonics.sk/
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #41 kedy: 01. September , 2009, 15:09:42 »

aby som bol presny od derdianu sa mi z ich dvoch albumov paci asi desat skladieb a tie su perfektne.inac za vrcholne diela v metalovej muzike pokladam keeperovky od helloween-u.podla mna asi jedina  kapela ktora sa pravom dostala na vyslnie.nepochopim ako sa tam mohla dostat taka metallica ktora za celu svoju karieru urobila asi 5,6 dobrych skladieb a co sa tyka tejto kapely fakt je tuctova nemozem si pomoct ale o nicom.inac bodaj by sme mali aspon take kapely ako taliani ako niekto v teme derdian poznamenal ze vsetky talianskekapely su na jedno kopyto a mohli by ich zlucit do jednej.na slovensku nenajdeme z metalu ani jednu kapelu nieto este viac z ktorych by sme mohli urobit jednu.chcem si tupozriet kapely clenov fora ktory kritizuju derdian co su zac toto bola prva anekritizujem ich preto lebo pablo kritizoval derdian .zakkyho chapem tiez preco sa mu derdian nepaci po vypocuti ich muziky no coment.
Prepac. Ale tvoje prispevky hranicia s debilitou...  Bravooo Je mi do plaču
Presne kvoli tym kokotinam, ktore som zvyraznil. To su vsetko Tvoje nazory, ktory si myslis Ty. A ak sa Ti zda velmi originalna kapela Metallica za tuctovu, tak od tejto chvile ignorujem vsetky Tvoje prispevky. Ahoj.  :)


PS: Vlastne som to ani nemusel oznacovat po castiach, lebo cele to je taka velka zmes picovin a kokotin naraz...  ?§!. Bleee Zdravíčko
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 01. September , 2009, 15:11:08 »

Ja hram zasa tu:

www.somromiapisemkokotiny.lsd
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #43 kedy: 01. September , 2009, 15:11:53 »

...A ak sa Ti zda velmi originalna kapela Metallica za tuctovu...

zase tento nazor by som mu najmenej zazliaval  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #44 kedy: 01. September , 2009, 15:12:47 »

zase tento nazor by som mu najmenej zazliaval  Bavím sa skvele
No neviem, kto tu +/- prisiel so zanrom ako Metallica...
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.