Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. September , 2024, 01:11:26
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sunlips  (Prečítané 42047 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #105 kedy: 06. November , 2009, 15:24:54 »

Jako ja viem, ze pisat do temy o nejaku reakciu o jednej nadranom neni vyhra a ani som necakal nejaku burlivu debatu   Žmurk ale nejaky ten nazor na tu novu skladbu, zvuk, detail alebo co by som si vypocul aj rad, priznam sa :) dosla mi akurat PM ci nechceme ine pozadie na myspace, ale o to mi velmi neslo  ha ha ha
mozno este zvukovo su lepsie ukazky na bandzone, vraj... tak www.bandzone.cz/sunlips
« Posledná zmena: 06. November , 2009, 15:25:38 od Pablo Woozy » Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #106 kedy: 06. November , 2009, 16:53:45 »

vsak som ti uz pisal, ze je to cele na kkt..taky metrosexualny pop rock Bavím sa skvele
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #107 kedy: 06. November , 2009, 16:55:25 »

much better !, akurat refren je podla mna horsi.. tazko je na to nieco uplne konstruktivne lebo je to stale hrozne lacne a fakey oproti ozajstnym neslovenskym veciam. ale mne sa to celkom paci (tiez mam zlu slovensku kapelu :D)

viem ze mozte mat na haku..... ale! skuste si vypocut kapelu Denali (nieco neakusticke z toho profilu) http://www.myspace.com/denaliband   mne sa zda ze by ste tam mohli byt atmosferou keby ste sa vykaslali na to "robenie silnych melodickych refrenov". lebo nie su silne, len to kazia

....teda edit: to bolo cele k tej poslednej piesni, tie ostatne su uplne hrozne cele
« Posledná zmena: 06. November , 2009, 16:57:04 od palii » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #108 kedy: 06. November , 2009, 19:47:58 »

much better !, akurat refren je podla mna horsi.. tazko je na to nieco uplne konstruktivne lebo je to stale hrozne lacne a fakey oproti ozajstnym neslovenskym veciam. ale mne sa to celkom paci (tiez mam zlu slovensku kapelu :D)

viem ze mozte mat na haku..... ale! skuste si vypocut kapelu Denali (nieco neakusticke z toho profilu) http://www.myspace.com/denaliband   mne sa zda ze by ste tam mohli byt atmosferou keby ste sa vykaslali na to "robenie silnych melodickych refrenov". lebo nie su silne, len to kazia

....teda edit: to bolo cele k tej poslednej piesni, tie ostatne su uplne hrozne cele
Vsak nie ze na haku. Ono je niekedy dost umenie odosobnit sa od reakcii inych a vyfiltrovat z nich len to co ta moze posunut k lepsiemu. Nazorov je spusta, ale kritiku musis zanalizovat, vytvorit si sposob ako uplatnit zmeny a az nakoniec sa s tym zzit aplikovat to  :) Tu kapelu si skusim vypocut, este som to neotvaral... k tym refrenom: snazime a budeme sa snazit aby boli vyraznejsie stale, skor by som povedal, ze to o com hovoris ma sancu sa uplatnit na albume ako celku, my sa  teraz zameriavame na priamociarost. Aspon teda v tych nosnych castiach skladieb.

Ale potesila ma tvoja reakcia, nech je aka je  :)

a edit: jasne, bavime sa o poslednej veci
« Posledná zmena: 06. November , 2009, 19:53:06 od Pablo Woozy » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 29. December , 2009, 20:43:57 »

Pre niekoho mozno somarina, ale predsa  Žmurk Kratka ukazka na Euroviziu

« Posledná zmena: 29. December , 2009, 20:49:48 od Pablo Woozy » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #110 kedy: 29. December , 2009, 22:03:50 »

somarina, ale snazite sa, hrate, idete a to je hlavne  :)

 Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #111 kedy: 30. December , 2009, 10:54:37 »

pekne ale strasne moc mi to pripomina paramore vlastne cela kapela trochu kopirka ci sa mi to len zda? :)
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #112 kedy: 09. Január , 2010, 17:35:04 »

pekne ale strasne moc mi to pripomina paramore vlastne cela kapela trochu kopirka ci sa mi to len zda? :)
Posnazime sa byt originalnejsi, kvalitnejsi, nekomercnejsi, uspesnejsi, chytlavejsi a umeleckejsi naraz  Žmurk len to chvilku potrva Smútim
A teraz vazne, neviem co z toho ti pripomina paramore, mozno len cervene vlasy mojej sestry, skor som sklamany ze to znie vselijak inac len nie tak. Haha. Nie, natocili sme dalsie skladby a tam je okrem ineho jedna americka pankovačka v 160 bpm ci kolko... to skor moze pripominat take tie rychle melodicke veci z tejto sceny. Inak nesuhlasim. Ale tesim sa z tych porovnavani.
« Posledná zmena: 09. Január , 2010, 17:36:41 od Pablo Woozy » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #113 kedy: 09. Január , 2010, 17:37:46 »

somarina, ale snazite sa, hrate, idete a to je hlavne  :)
Na zdravie!
No, vsak... hej. Uvidime  ha ha ha
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 09. Január , 2010, 18:08:06 »

Hlavne sa nedajte znechutit, ak miesto Vas postupi nejaky Dreamtouch. To uz od nazvu slubuje hodnotny "umelecky" zazitok.

Na Paramore sa trochu podobate a to je len dobre.  Na zdravie!

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #115 kedy: 09. Január , 2010, 20:41:25 »

Hlavne sa nedajte znechutit, ak miesto Vas postupi nejaky Dreamtouch. To uz od nazvu slubuje hodnotny "umelecky" zazitok.

Na Paramore sa trochu podobate a to je len dobre.  Na zdravie!


Tym kosicanom vzdy nejak zazrakom sla karta  :) http://www.myspace.com/dreamtouch2

A toho sa netreba bat... z tej sutaze zase tak moc sialene cesty k "uspechu" nelezu. To sa neda oklamat akoukolvek sutazou  Na zdravie!
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #116 kedy: 10. Január , 2010, 17:33:53 »

Posnazime sa byt originalnejsi, kvalitnejsi, nekomercnejsi, uspesnejsi, chytlavejsi a umeleckejsi naraz  Žmurk len to chvilku potrva Smútim
A teraz vazne, neviem co z toho ti pripomina paramore, mozno len cervene vlasy mojej sestry, skor som sklamany ze to znie vselijak inac len nie tak. Haha. Nie, natocili sme dalsie skladby a tam je okrem ineho jedna americka pankovačka v 160 bpm ci kolko... to skor moze pripominat take tie rychle melodicke veci z tejto sceny. Inak nesuhlasim. Ale tesim sa z tych porovnavani.

no vsak ja som sa len pytal, a paramore mam rad takze mne to ani nevadi :) mne sa vasa muzika celkom paci a drzmi vam palce Som metlak
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #117 kedy: 10. Január , 2010, 18:37:39 »

mne sa vasa muzika celkom paci a drzmi vam palce Som metlak
Verim, ze coskoro bude aj lepsie :)

no vsak ja som sa len pytal
Ako jasne... ja len ze osobne som slovo kopirka vyradil zo svojho slovnika, lebo pokial nieco nie je vyslovene ujebana pesnicka (refren, lead motiv) tak to u nikoho vobec neriesim... ja som v tomto liberalny k ostatnym muzikantom a preto ked ma niekto ide "sikanovat" (to neni tvoj pripad  :) ) ze a "henta kapela ma taky sound" atd. tak mi pri takom kvante muziky co je dnes velmi nezapina... ze co tym clovek presne mysli. Proste strucne - neriesim to u inych, preco to mam riesit u seba ked aj tak nic poriadne a zaroven originalne u nas nevzniklo (a ak vzniklo nepoznam to a to mam dobry prehlad, alebo druha moznost - originalita je na ukor mojho vkusu)  Na zdravie!

btw. ok no  No hanbím sa.. je tu mala vynimka... a to su kapely ktore zneju jak rock@roll na 4 doby zo 70s rokov... alebo 80s... tamto ale uz neni o tom, ze by som ich podozriaval, ze chcu svoj "uspech" postavit na sounde tych kapiel  Bavím sa skvele skor mi je luto ked si niekto hovori, ze hra moderny rock a vypeka riffy z AcDc skoly... apod.
« Posledná zmena: 10. Január , 2010, 18:41:07 od Pablo Woozy » Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #118 kedy: 18. Február , 2010, 22:17:09 »

Cau mladenci  Zdravíčko

Nejake tie ukazky sme umiestnili na nase profily. Ide o veci "Orchester", "Sireny" a este sme tam supli prerabku jednej nasej starsej veci "Iba Dav" zatial. Nie je to este uplne tutti frutti dokonceny zvuk, ale predsa, charakter je jasny a zas tolko tych doladovakov uz robit nebudeme. Zaujimal by ma nazor na zvuk a celkovo mozno charakter tych ukazok (chapem, ze z tej necelej minuty tazko robit nejake celkove sudy) www.myspace.com/kapelasunlips alebo www.bandzone.cz/sunlips pripadne su aj na facebook profile ale neviem ci schodnejsie niesu tie prve 2  Na zdravie!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #119 kedy: 18. Február , 2010, 22:28:28 »

tie veci na bandzone sa mi okrem tej eurosongovej pacia, prijemna muzika.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 23 otázok.