Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 14:29:58
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Neal Morse  (Prečítané 20033 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 23. September , 2014, 06:13:44 »

Novy album second nature. V podobnom duchu ako prvy.
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #31 kedy: 27. Marec , 2015, 11:09:02 »

Akurat som pocuval The Grand Experiment (novy album) a velmi sa mi veru paci. Poculi ste ho? co nan vravite? Na zdravie!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 30. Marec , 2015, 09:27:08 »

zdar cubo,

áno, počúval som ho. Neala mám veľmi rád, takže vždy som zvedavý čo prinesie. Nejako sa už neviem na jeho veci ale sústrediť - veci, ktoré nahráva mi prídu jednoducho podľa rovnakej šablóny dookola dookola. Mám pocit že (aj) tých dlhých progových opusov je jednoducho už priveľa. Aj keď je to pri Nealovi asi hriech povedať, mám pocit, že - aspoň pre mňa subjektívne sa jeho tvorba nikam nevyvíja. Na druhej strane - čo a prečo čakať od majstra žánru niečo iné alebo "viac" ? Veď je kopec inej muziky, ktorá znie inak a prináša to, čo napr. Neal nedodáva. A to je aj môj prípad - skôr pasiem po inej muzike, to už sa ale Neala netýka. Takže späť k nemu - je to skvelé počúvanie pre chvíle keď si človek chce dať TOP muzikantov v retro progovom duchu (staré dobré hamondy, synty, odrajvované gitary, kvázi ricken bass a k tomu polyrytmy aj pekné melódie pokope) Kladom je, že necítim, že by na tejto doske nejak sám seba vykrádal - skôr, ako som povedal, ide tou svojou stokrát prešlapanou cestou. Sčasu načas je fajn sa na ňu vrátiť, ale nejaké vzrušenie z nepoznaného tam už nanachádzam (čo ma vlastne pri art rocku ako takom dlho držalo). Určite sa mi to ale páči viac ako napríklad projekt Flying Colors, ktorý je takou odtučnenou verziou hudby Neala Morsa - aspoň pre moje uši. Ak by sa Neal ale zase zastavil niekde v BA, určite by som išiel pozrieť.

Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #33 kedy: 30. Marec , 2015, 11:31:01 »

to mas pravdu ze vsetky jeho posledne veci sa podobaju. Co sa mne na jeho hudbe paci je, ze aj ked je to podobne, vzdy to ma zaujimave melodie, take co sa mi vryju do pamati a to ma pri jeho hudbe drzi. Taky pesnickovy artrock. Ale inak si to triezvo vystihol  Na zdravie!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 30. Marec , 2015, 16:41:34 »

Ale inak si to triezvo vystihol  Na zdravie!

dík, veď už aj skoro nepijem !  ha ha ha  Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.101 sekund, 22 otázok.