Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
16. September , 2024, 20:18:02
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: richie kotzen  (Prečítané 36312 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« kedy: 28. Apríl , 2008, 14:23:38 »

fantasticky americky gitarista..okrem bravurnej techniky je tam aj vela feelingu..rockovy image a slusne pesnicky...kedysi bol ibanezacky gitarista...v sucastnosti hraje na stratocaster a ma svoj model telecastera...ma aj vlastu muziku (nejake alternative..neni to zle ale to neni premna) www.myspace.com/richiekotzen 
hraje v kapele mr big a zastupuje paula gilberta ktoreho udajne vytlacil svojou slavou(konecne!!! Bravooo









a este nieco..o par rokov chcem vyzerat ako on Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. toto je ten pravy rock n roll Žmurk
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2008, 14:26:34 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 28. Apríl , 2008, 14:34:17 »

mne sa paci aj jeho solova tvorba. album fever dreams vobec nieje zly. vydal aj dvd, coskoro si ho snad pozriem.

inak mam taku mc pasku este z davnejsich casov ked som nemal cd prehravac, a na jednej strane mam kotzena a na druhej firkinsa. nemam to popisane a vobec ich nie som schopny rozoznat. takze aj firkins je super Beeee
« Posledná zmena: 28. Apríl , 2008, 14:39:38 od Locksmith » Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #2 kedy: 28. Apríl , 2008, 14:35:40 »

mne sa paci aj jeho solova tvorba. album fever dreams vobec nieje zly. vydal aj dvd, sokoro si ho snad pozriem.

inak mam taku mc pasku este z davnejsich casov ked som nemal cd prehravac, a na jednej strane mam kotzena a na druhej firkinsa. nemam to popisane a vobec ich nie som schopny rozoznat. takze aj firkins je super Beeee
zo solovej tvorby nepoznam vela iba to co je na myspace..a to sa mi az tak nepaci..ale hento scared of you sa my zda byt slusna hitovica
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
zakky
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 28. Apríl , 2008, 15:11:50 »


hraje v kapele mr big a zastupuje paula gilberta ktoreho udajne vytlacil svojou slavou(konecne!!! Bravooo


nejak nechapem. ako ho vytlacil?
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #4 kedy: 28. Apríl , 2008, 15:22:48 »

nejak nechapem. ako ho vytlacil?

tomu tiez nerozumiem, lacrosse vysvetluj... nemam cas googlit  Som metlak
Zaznamenané

... all life is future to past ...
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #5 kedy: 28. Apríl , 2008, 16:50:29 »

tomu tiez nerozumiem, lacrosse vysvetluj... nemam cas googlit  Som metlak
neviem uz kde...ale niekde som to cital ze ho vytlacil..ved kto by uz len mal rad gilberta Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #6 kedy: 28. Apríl , 2008, 19:20:29 »

neviem uz kde...ale niekde som to cital ze ho vytlacil..ved kto by uz len mal rad gilberta Bavím sa skvele
?§!.

Ja poznam od Kotzena iba instrumentalku Unsafe at Any Speed, ale ani to radsej nebudem hodnotit. ?§!.
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #7 kedy: 28. Apríl , 2008, 19:56:03 »

?§!.

 instrumentalku Unsafe at Any Speed, ale ani to radsej nebudem hodnotit. ?§!.
kolko mas ty instrumentaliek??...a ked je len jedna tak to nema zmysel..kazda kapela aj hudobnik ma svoju nahovno pesnicku..mozno toto je prave to od neho... Žmurk
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #8 kedy: 28. Apríl , 2008, 20:32:37 »

Ja len, ze to co som zatial videl na youtube ma nijako nenadchlo. Mne osobne sa to nepaci. Ani s Gilbertom by som to radsej neporovnaval. Ty to mozno citis opacne, ale ja nie. Zdravíčko
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #9 kedy: 29. Apríl , 2008, 06:11:34 »

Ritchie je fakt dobry gitarista. Dlhe prsty, hyperaktivny malicek, dobra technika, feeling, image jak hovado.... Az na ten Mr. Big to sedi. Co sa tyka tejto kapelky, mam dva postrehy:
1. Ritchie bol clenom Mr. Big, ale Mr. Big uz roky NEEXISTUJE
2. Nikam nevytlacil Paula Gilberta, Paul rezignoval na clenstvo v tejto kapele, nakolko dal prednost svojmu skorsiemu projektu s nazvom Racer X. Ritchieho vzali do kapely az po tom, co po niekolkych naliehaniach Paul odmietal opatovne clenstvo v Mr. Big.
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #10 kedy: 29. Apríl , 2008, 07:52:43 »

ja fakt neviem co sa tu niekomu nemoze na kotzenovi pacit... vsak on hra uplne super... a okrem roku zvlada aj jazzrock uplne bravurne... mam od neho dva albumy s gregom howeom a tam hra uplne super   Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #11 kedy: 29. Apríl , 2008, 08:40:43 »

kolko mas ty instrumentaliek??

lol lacrosse, chvilu som si myslel, ze to pise dugo  ha ha ha
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Dugo
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 29. Apríl , 2008, 08:52:58 »

lol lacrosse, chvilu som si myslel, ze to pise dugo  ha ha ha

 Neser ma! sak sa opytal dobre, co je na tom
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #13 kedy: 29. Apríl , 2008, 09:46:10 »

jeeeezis - lacrose ! ty si tu zase nataral. napises blud (vytlacil ktosi kohosi odkialsi) a skonstatujes, ze vlastne inak sa Ti jeho tvorba na myspace nepaci a ine ani nepoznas. to vyplynulo z Tvojho prveho prispevku. co si vlastne teda povedal ? ze sa Ti paci Mr.Big (ty uz neexistuju 38 rokov a okrem toho na nich si nemusel zrovna cez Kotzena). no posledne a vlastne asi aj jedine posolstvo Tvojej temy spociva v tom, ze by si chcel vyzerat ako Kotzen... co je pokrok, lebo este pred mesiacom si chcel vyzerat ako Zakk Wylde (toho aspon poznas po gitarovej hre ? ). nechcel by si vyzerat trebars ako Nuno Bettencourt ? ja by som chcel vyzerat ako B.B.King.
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #14 kedy: 29. Apríl , 2008, 09:49:12 »

 ha ha ha ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.259 sekund, 22 otázok.