Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. September , 2024, 02:21:56
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: richie kotzen  (Prečítané 36380 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #30 kedy: 08. November , 2009, 21:46:04 »

super, Richie se všemi sdílí jen určité informace. Znáte-li uživatele Richie, můžete si jej přidat jako přítele na Facebooku.  Neser ma!
i dont uderstand..ja ho neznam a presto ho tam mam :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #31 kedy: 08. November , 2009, 21:46:40 »

ta dnesna mladez nc nc nc  Bavím sa skvele
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #32 kedy: 01. December , 2009, 13:05:34 »

richie si supol na facebook velmi podozrive video..zeby drogy? Smútim

... :) nemyslim, podla mna je to len jeden z jeho images ktorymi prechadza aby udrzal cenu jeho albumov na vhodnej urovni ...
Zaznamenané
-MaReK-
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



« Odpoveď #33 kedy: 30. December , 2009, 00:22:00 »

Jeho hudba je perfektná. A ten spev. posledný album Peace Sign je perfektný. V jeho sólovej tvorbe sa nájde veľmi veľa vynikajúcich skladieb.

Toto ani nekomentujem:
« Posledná zmena: 30. December , 2009, 00:23:17 od -MaReK- » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #34 kedy: 04. Január , 2010, 02:12:50 »

... :) nemyslim, podla mna je to len jeden z jeho images ktorymi prechadza aby udrzal cenu jeho albumov na vhodnej urovni ...

kamo, ten fetuje cely zivot .. ziadna reklama
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #35 kedy: 07. Január , 2010, 16:32:16 »

Tak tak... Treba ho chvalit do nebies. Gitarky s jeho podpisom nakupit, podobne aj aparaty a zoomy. Este si niekto spravte stranku podla neho a uplne sa poštim od smiechu a pastnem to sem !  Bavím sa skvele

Btw - je to fajn typek a ma pekne pesnicky, take do auta...  Zdravíčko Na zdravie!

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 07. Január , 2010, 17:39:20 »

Este si niekto spravte stranku podla neho a uplne sa poštim od smiechu a pastnem to sem !  Bavím sa skvele

Ved sa chysta...

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #37 kedy: 13. Január , 2010, 14:35:14 »

Tak tak... Treba ho chvalit do nebies. Gitarky s jeho podpisom nakupit, podobne aj aparaty a zoomy. Este si niekto spravte stranku podla neho a uplne sa poštim od smiechu a pastnem to sem !  Bavím sa skvele

Btw - je to fajn typek a ma pekne pesnicky, take do auta...  Zdravíčko Na zdravie!

 Bavím sa skvele

... dost ma inac prekvapilo ze sa podpisal pod ten serbel od zoomu. Ale to je biznis. Na Native Tongue pouzil vyhuleny JCM800 a na platniach s Gregom Mesa takze naco by tam robil reklamu. A ten jeho Tele je obycajny US DeLuxe kde mu capli hrubsi krk kvoli sustainu. Hodil tam Twang King a Tone Zone od Dimarzio a to je vsetko takze tu jeho akoze "signaturu" by som nekupil. To ani nema zmysel. Co sa tyka jeho platni, tie jeho vylevy a rozne balady pre japonky nemusim. Po tom ako sa zucastnil na druhom skvelom projekte s Howeom ma uz nejak nezaujima, aj ked sa obcas na jeho dalsich platniach najdu nejake naozaj dobre instrumentalne veci ...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #38 kedy: 13. Január , 2010, 14:44:31 »

... dost ma inac prekvapilo ze sa podpisal pod ten serbel od zoomu. Ale to je biznis. Na Native Tongue pouzil vyhuleny JCM800 a na platniach s Gregom Mesa takze naco by tam robil reklamu. A ten jeho Tele je obycajny US DeLuxe kde mu capli hrubsi krk kvoli sustainu. Hodil tam Twang King a Tone Zone od Dimarzio a to je vsetko takze tu jeho akoze "signaturu" by som nekupil. To ani nema zmysel. Co sa tyka jeho platni, tie jeho vylevy a rozne balady pre japonky nemusim. Po tom ako sa zucastnil na druhom skvelom projekte s Howeom ma uz nejak nezaujima, aj ked sa obcas na jeho dalsich platniach najdu nejake naozaj dobre instrumentalne veci ...

ten jeho ma trochu iny tvar tela okrem ineho Žmurk on sam to spominal ze si dal zaoblit telo nech to neni az taky hranaty kus dosky a ze je rad lebo je to pre neho takto pohodlnejsie.. v jednom rozhovore s takym japoncikom to spominal ze vyslovene do 'strat' stylu je to telo.. a ten jeho tele znie fakt ze inak a to myslim vazne, bolo to pocut pred rokom na koncerte ked mu mrdla struna a z hladiska sa mu dostalo do ruky tele (dokonca neviem ci nie RK model musim sa na to presne spytat nech neojebavam) a ta gitara hrala fakt ze inak, odost inak..
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #39 kedy: 17. Január , 2010, 14:52:11 »

... myslim ze jedine v com sa fizycky lisi jeho gitara od Tele Deluxe, teda okrem toho masivnejsieho krku, je zbrusena cast v mieste kde sa prave predlaktie opiera o hornu hranu ...
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #40 kedy: 08. Jún , 2010, 20:13:36 »



novy klip   Na zdravie!
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #41 kedy: 09. Jún , 2010, 07:14:31 »



novy klip   Na zdravie!
peknu zenu doma kefuje Bravooo
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 10. Jún , 2010, 19:49:35 »

 Richie Kotzen <Richie_Kotzen@mail.vresp.com>
To: jontomsk@yahoo.com 


--------------------------------------------------------------------------------

Hello Friends and Fans,
    I wanted to share with you my new music video for my song Larger
Than Life!
Click the link to check it out
http://cts.vresp.com/c/?RichieKotzen/abe402aa17/58d2118cc0/707e22c7be/v=TmIbXy0DdEw

Peace,
Richie Kotzen


strasne sa mi paci ze posle maily osobne a da sa s nim komunikovat priamo. To malokto to robi tak....
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #43 kedy: 10. Jún , 2010, 19:53:28 »

aj ja som ho dnes dostal; btw pozri sa hore o dva posty vyssie  :)

btw, richie robi EU tour na jesen, tesime sa/ vidime sa
« Posledná zmena: 10. Jún , 2010, 23:08:51 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #44 kedy: 16. Júl , 2010, 01:21:43 »

Richie konci u Cornford, presedlal spat na Marshall ..

In the middle of world tour, guitar virtuoso/singer, Richie Kotzen  has just announced an interesting news to music and guitar fans by revealing that he has now become the new member of Marshall amps family and will be using it world wide. The news was revealed by Richie himself via his official news letter  saying, "I am very excited to say that I am now a part of the Marshall family! I will be using Marshall amplifiers exclusively throughout the tour!"

The news surely is an exciting and would pretty much bring out the question whether RK will still use his previous signature series Amps for other things, such as in recording. Although it usually doesn't work that way, but surely Marshall will be the amplifier that Richie will exclusively use on tour and also for his clinics. This actually is not something completely new as I do remember Richie said that at times he already uses Marshall amps in some of his previous tours.
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.