Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 11:41:14
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEAM BEST OF TOUR  (Prečítané 46680 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« kedy: 30. Apríl , 2008, 17:42:07 »

predskokan 1 - no gravity - nezáujem z mojej strany
predskokan 2 - cmorík - dobrý, lepší hlasový fond než habera

Team intro :  laserova show   (pripomínalo mi to pink floyd)
Team predstavenie sa po pesničke  - prišiel palo a vraví, dakujem kapele no gravity a cmoríkovi...
my sme slovenská skupina, voláme sa Team a pôsobíme v tejto zostave vyše 20 rokov.

inak dobré, narobil som vyše 40 fotiek, lebo mali výbornú svetelnú show.
plná hala. v jednej pesnicke chcel od ludi aby svietili mobilmi, vraj to bude dobry heavymetal. a bol. pekne to vyzeralo. len ja som svietil malým reflektorom co mam na klucoch, takze som robil efekty (bez nároku na honorár).

« Posledná zmena: 30. Apríl , 2008, 17:43:11 od Viktor » Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #1 kedy: 30. Apríl , 2008, 22:16:35 »

v presove bolo tiez super, soldana hrali fajne :), haberu dost slabo bolo pocut co sa tyka gitary, antalik sola fajny zvuk, doprovody tiez slabsie. Hmmm pink floyd.....:).......mne to zelene svetlo za nimi bud pripominalo klip madonny alebo kylie minogue.....neviem presne teraz  Bavím sa skvele
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #2 kedy: 30. Apríl , 2008, 22:26:29 »

co sa tyka no gravity, gitarista hral iba parohacov jak vravi rastis  Bavím sa skvele, strun od D po E1 sa ani nedotkol sa mi zda, viete si to predstavit asi......ale rectifier musi byt samozrejme.....tiez ma to nezaujalo.........mysleli za zaujmu slovenskou skladbou hned na zaciatku, ale to bola prva aj posledna......vsetky dalsie in English.........taky no........slovensky "linkin park"........keby to malo aspon kus melodie mozno by to bolo o inom..........just my 2cent  Zdravíčko
Zaznamenané

stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #3 kedy: 01. Máj , 2008, 08:38:16 »

koncert pol parádny . PARÁDNY Si píš!!! nechápem načo tam boli NO GRAVITY - žánrovo boli úplne inde ako cmoro a team. gitara s basou a biciami sa mi dosť páčili, ale ako celok ( spolu so spevákom ) boli nevýrazní, možno aj preto, že speváka nebolo dobre počuť  Zdravíčko

cmoro hral parádne, team boli perfektní. neviem, či to niekto postrehol, ale po prvej pesničke teamu dakdo zareval PALI SI POPIČI ( habera: nekomentujem  Bavím sa skvele ) laserová show bola perfektná.

celkový zážitok: perfektný koncert za smiešne peniaze, kto nebol môže len ľutovať a závidieť
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #4 kedy: 01. Máj , 2008, 11:48:29 »

perfektný koncert za smiešne peniaze, kto nebol môže len ľutovať a závidieť

kolko bolo vstupne? nebudu v BB?
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 01. Máj , 2008, 11:52:01 »

opat raz Superstar vratila nekoho na vyslnie  Popiskujem si
Zaznamenané
stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #6 kedy: 01. Máj , 2008, 13:03:04 »

kolko bolo vstupne? nebudu v BB?

vstupné bolo 250skk státie, 300skk sedenie na tribúnach. toto bol posledný koncert na SK - šnúra pokračuje koncertmi v CZ
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
prosound
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #7 kedy: 04. Máj , 2008, 16:11:19 »

Tiež som bol na koncerte v Bardejove. Sedel som na "balkóne" hneď v prvej rade , úplne v prostriedku , takže som mal dokonalý výhľad a zvuk. Podo mnou boli hneď technici a zvukári , takže som mal výhľad aj po tejto stránke. Bol to skutočne nie každodenný zážitok , hlavne z laserovej šou . Až keď nastúpil Habera , tak sa ukázal zvuk v plnej paráde. Samotne vystúpenia nebudem hodnotiť , súhlasím z tým čo tu už bolo napísané . Ak by to išlo v opačnom poradí, tak na predkapelu by už pravdepodobne neostal v hľadisku nikto.
Zaznamenané

posledná demo ukážka Golema , zatiaľ ešte pracovná : http://bandzone.cz/corvus     www.gerhat.com
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 05. Máj , 2008, 10:12:58 »

Neviem cez co hra Habera (ma dobru gitaru :) ), ale Antalik hra cez konce MESA a VHT, takze Soldano si asi nepocul.
Show bola paradna, uz som to pisal v druhej teme. Cmorik vyborny, kapela mala gule (bodaj by ne) a Team hrali a hlavne spievali popici.
fotky som uz tiez ukazoval, ale ak by niekto nevidel, tak tu su:
http://www.flickr.com/photos/imbus/sets/72157604821086803/
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #9 kedy: 05. Máj , 2008, 15:08:48 »

Neviem cez co hra Habera (ma dobru gitaru :) ), ale Antalik hra cez konce MESA a VHT, takze Soldano si asi nepocul.
Show bola paradna, uz som to pisal v druhej teme. Cmorik vyborny, kapela mala gule (bodaj by ne) a Team hrali a hlavne spievali popici.
fotky som uz tiez ukazoval, ale ak by niekto nevidel, tak tu su:
http://www.flickr.com/photos/imbus/sets/72157604821086803/

mily moj, habera ma temer to iste co antalik, koniec mesa, a predzosik soldano, ktory si si asi nevsimol, resp. nepocul  Beeee
http://www.team-online.sk/?cat=team&sub=antalik&cc=zvk   Zdravíčko
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 05. Máj , 2008, 20:22:23 »

mily moj, habera ma temer to iste co antalik, koniec mesa, a predzosik soldano, ktory si si asi nevsimol, resp. nepocul  Beeee
http://www.team-online.sk/?cat=team&sub=antalik&cc=zvk   Zdravíčko

To je staré. Pream ma Custom Audio. Pedalboard ma tiež iny,resp.ma MIDI Controler+ expresion pedals / aspon na turne Meridian/. A ten Fender tiež nema. /lebo ho mam ja/. Na zdravie!
« Posledná zmena: 05. Máj , 2008, 20:25:44 od udry » Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #11 kedy: 06. Máj , 2008, 19:40:36 »

habera kazdopadne mal tam soldano + 2:50 mesa, inac com bubenik nebol v strede ?  Bavím sa skvele take odveci sa mi zdalo na kraji uplne, ledva ze ho vidno bolo... Zdravíčko
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 19:41:11 od musicman1411 » Zaznamenané

stenčo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 144



« Odpoveď #12 kedy: 07. Máj , 2008, 06:00:05 »

habera kazdopadne mal tam soldano + 2:50 mesa, inac com bubenik nebol v strede ?  Bavím sa skvele take odveci sa mi zdalo na kraji uplne, ledva ze ho vidno bolo... Zdravíčko

 zle si stál  Beeee
Zaznamenané

ARIA GT series & BatonRouge Burnt
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 07. Máj , 2008, 08:32:38 »

mily moj, habera ma temer to iste co antalik, koniec mesa, a predzosik soldano, ktory si si asi nevsimol, resp. nepocul  Beeee
http://www.team-online.sk/?cat=team&sub=antalik&cc=zvk   Zdravíčko

Mily moj, ja ale nevychadzam z neaktualnych informacii na stranke.
S Antalikom som kecal vo februari pocas koncertu SG a mal setup, ktory som zhrnul tu:
http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,64842.msg126648.html#msg126648

Povedal ze to je jeho novy setup, s ktorym nahraval novy album Teamu a pouziva to iste aj na turne Teamu, len miesto jednej bedne ma 3.
Ci su informacie o Haberovej vybave na stranke aktualne neviem posudit. No MusicMana spickoveho ma stale :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #14 kedy: 11. Máj , 2008, 12:56:03 »

Tie info na stránke sú trošku staršie - teraz  to má tak ako opisuješ z koncertu SM akurát ty tam spomínaš " neaký trojkanálový preamp " čo je asi najdôležitejšie z celej zostavy - CUSTOM AUDIO. Tiež som sním hovoril po koncerte.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.