Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 21:24:42
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TEAM BEST OF TOUR  (Prečítané 46674 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #15 kedy: 11. Máj , 2008, 22:03:46 »

ešte dobre že niesom gitarista, ale basgitarista. mám jeden no.1 zosík jednu no.1 bedňu a s tým si vystačím do konca života. čo gitaristi, tí si stavajú racky, každých pár rokov niečo menia, skúšajú, vymýšaľajú, špekuľujú, vylepšujú, zdokonalujú. a aj tak sa im furt dačo nepáči. na koncertoch aspoň nemusím sledovať ktorý gitarista na čom a cez čo hrá.
basa je super, najmenej vybavenia, najmenej roboty okolo techniky. zapneš otočíš a hráš. náš gitarista v kapele má okolo nôh vejár šlapiek (7ks) a na každej skúške to vybaluje. čo už, takí sú gitaristi.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 11. Máj , 2008, 23:22:10 »

lenze gitara je daleko zaujimavejsi, univerzalnejsi a oblubenejsi nastroj nez basa :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #17 kedy: 21. Máj , 2008, 12:38:44 »

lenze gitara je daleko zaujimavejsi, univerzalnejsi a oblubenejsi nastroj nez basa :)

a to uz preco?  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 21. Máj , 2008, 13:36:22 »

lenze gitara je daleko zaujimavejsi, univerzalnejsi a oblubenejsi nastroj nez basa :)

zacinam o tom pochybovat  Zdravíčko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 21. Máj , 2008, 13:43:55 »

to povedz fleaovi a poskače po tebe..časi gitaristov agitar ste prešvihli min o 10 rokov...dnes sola ani nemusiš hrat
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 21. Máj , 2008, 13:48:08 »

to povedz fleaovi a poskače po tebe..časi gitaristov agitar ste prešvihli min o 10 rokov...dnes sola ani nemusiš hrat

bohuzial pravda  Smútim
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #21 kedy: 21. Máj , 2008, 13:51:55 »

to povedz fleaovi a poskače po tebe..časi gitaristov agitar ste prešvihli min o 10 rokov...dnes sola ani nemusiš hrat

100 percentna pravda... za to mozu trendy... mozno ze sa ludia uz nabazili sol? ktovie... mne absencia vadi
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #22 kedy: 21. Máj , 2008, 14:05:49 »

uvedom te si že v 30rokoch solo na trubku bolo ako v70 na gitare...dnes je to tak s gitarou....ludia sa chcu bavit nestresovat...a vela počuvaju o čom spievaš.....pamatam si časi ked som hral solo tak prestali tancovat a tlieskali a revali....dnes sa možete posrat...ludia na to seru, ale aj preto že gitaristi hraju sice technicky super ,ale bez emocii a nezaživne, nuda..pozrite ako hral Page ,čaptavo,krivo ale malo to srdce,vyzeral ako muzikant,nie ako gitara zavesena v šatni na vešiaku Na zdravie!
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 14:07:22 od joe » Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #23 kedy: 21. Máj , 2008, 14:12:50 »

súhlas  Na zdravie! ale inak ja na to neserem, ja počúvam a aj teba v Bastione
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 14:13:36 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #24 kedy: 21. Máj , 2008, 14:13:16 »

uvedom te si že v 30rokoch solo na trubku bolo ako v70 na gitare...dnes je to tak s gitarou....ludia sa chcu bavit nestresovat...a vela počuvaju o čom spievaš.....pamatam si časi ked som hral solo tak prestali tancovat a tlieskali a revali....dnes sa možete posrat...ludia na to seru, ale aj preto že gitaristi hraju sice technicky super ,ale bez emocii a nezaživne, nuda..pozrite ako hral Page ,čaptavo,krivo ale malo to srdce,vyzeral ako muzikant,nie ako gitara zavesena v šatni na vešiaku Na zdravie!

zaujimavy postoj... asi mas pravdu stym prirovanim trubky a gitary....
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 21. Máj , 2008, 14:14:13 »

Jimmy Page dami a pani  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert.. The greatest guitar player ever born.

http://youtube.com/watch?v=uUpq19Zg9iU

A kto bol na The Bag Of Bones mohol tiez vidiet rovnaky zapal pre rock n roll.  Ja som čert..

Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #26 kedy: 21. Máj , 2008, 15:44:10 »

page je nejalepsi gitarista na svete pretoze bez jeho smirovanej hry by nevznikli gitaristi ktory sa tu hru snazili vycistit.... 
ale aj tak je petrucci najlepsi dugo.... Som frajer
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 21. Máj , 2008, 15:52:23 »

page je nejalepsi gitarista na svete pretoze bez jeho smirovanej hry by nevznikli gitaristi ktory sa tu hru snazili vycistit....

ty si mi expert  Beeee

6 rokov skorej ako LZ video od Duga... o ako cisteni rockovej hry hovoris... Huh! Page bol zaujimavy a znamy ale bez neho by to cele moc inde nebolo

http://youtube.com/watch?v=tHw9b4BBV9Y
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #28 kedy: 21. Máj , 2008, 15:57:34 »

ty si mi expert  Beeee

6 rokov skorej ako LZ video od Duga... o ako cisteni rockovej hry hovoris... Huh! Page bol zaujimavy a znamy ale bez neho by to cele moc inde nebolo

http://youtube.com/watch?v=tHw9b4BBV9Y
no do pi.e tak toto je jake tempo...hrat do tohto tempa by malo podla mna velky problem vacsina z nas...vratane mna Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #29 kedy: 21. Máj , 2008, 15:59:51 »

no do pi.e tak toto je jake tempo...hrat do tohto tempa by malo podla mna velky problem vacsina z nas...vratane mna Bavím sa skvele

rozumis - a to je rok 69, hlavne solo zacina niekde 5:40. technika jak prasa, zvuk absolutne aj na dnesne pomery popicacky, filing taky, jak by chcel kazdy... a my tu budeme donemoty omdlievat s Pagea ? page je fasa, ale neprehanajme  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.