Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 07:48:47
Strán: 1 [2] 3 4 ... 27 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hand made vs. fabricke gitary  (Prečítané 75696 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #15 kedy: 06. Máj , 2008, 18:57:12 »

Fero Griglak a Henry Toth.  Ten prvy je slovenska a ten druhy svetova trieda...
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 06. Máj , 2008, 18:57:24 »

Rastik, len moj nazor, a nikomu ho nevnucujem. Ked sa niekomu chce davat svoje korunky za to, nech sa paci, my urcite nie, ze???
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 06. Máj , 2008, 18:58:24 »

Ja viem na co hra Henry a ziadny domoprodukt veru nema. a myslim si, ze aj ja mam na to zasluhu.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #18 kedy: 06. Máj , 2008, 18:58:35 »

Tak prečo hrá Fero na GIBSON LP CLASSIC a Henry na GIBSON LP CUSTOM ?
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 06. Máj , 2008, 19:00:29 »

Este aj furcha co mal Henry vymenil za Gibson. Nema doma robene ani brnkatko. A ani nikto z prvej ligy co poznam.
Zaznamenané

koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #20 kedy: 06. Máj , 2008, 19:02:35 »

chalani z prvej ligi ktorych poznam ja maju zase vsetko homemade  Bavím sa skvele
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 06. Máj , 2008, 19:04:56 »

holt sa nezhodneme, ale to nevadi ja nepoucujem ani nedavam navody, ale na fore som napisal svoj nazor na taketo vyrobky.  mam doma 52 tele doneste mi niekto lepsi domaci vyrobok a ja to uznam...
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #22 kedy: 06. Máj , 2008, 19:07:18 »

Tak daj nejaké mená. S Ferom sa kamarátim dosť dlho a viem že by na nič také už nehral, taktiež henry..., chalani z Desmodu majú Gibsony, gitarista z Pehy má Fender, Bičko hrá na Stratocastre, Cmoro hrá na Gibson, Juro Kupec na Gibson, Antalík má Music Man, Peci Uherčík má Fendre a Gibsony, Maťo Ďurinda má fendre, Dusky má všetko  ha ha ha ha ha ha ha ha ha  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #23 kedy: 06. Máj , 2008, 19:07:36 »

Ja viem na co hra Henry a ziadny domoprodukt veru nema. a myslim si, ze aj ja mam na to zasluhu.

hra na skladanu gitaru Schecter.... no... hra - videl som ho s nou live. predtym ju mal Griglak.
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #24 kedy: 06. Máj , 2008, 19:08:22 »

holt sa nezhodneme, ale to nevadi ja nepoucujem ani nedavam navody, ale na fore som napisal svoj nazor na taketo vyrobky.  mam doma 52 tele doneste mi niekto lepsi domaci vyrobok a ja to uznam...

neverim ze by si uznal aj keby bol 100x lepsi  Bavím sa skvele

Bohuzial (alebo bohuvdaka?) Ciz, ani Keller, ani Soler ani Sivcak sa nenarodili v USA.

Nemyslim si ze ti gitaristi ktorych ste tu menovali, nehrali na gitarach domacich vyrobcov preto lebo su horsi. Skor to bude tym ze je pre kazdeho jednoduchsie proste prist do obchodu oskusat si a kupit si to co poznam, a nie skumat neprebadane uzemia, vypytovat sa po forach ake mate skusenosti s tym a stym...
Skratka tíeto vianoce chcem gitaru a nemam chut experimentovat tak si kupim to co poznam, lebo na tom vsetci hraju
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 19:16:31 od koktavyalojz » Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 06. Máj , 2008, 19:09:08 »

mam doma 52 tele doneste mi niekto lepsi domaci vyrobok a ja to uznam...

Aj bryndza sa pocita?  ha ha ha

2marosisko: Griglak je pre mna najlepsi slovensky gitarista, takze aj on musi byt svetova trieda.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 06. Máj , 2008, 19:09:33 »

Tak daj nejaké mená. S Ferom sa kamarátim dosť dlho a viem že by na nič také už nehral, taktiež henry..., chalani z Desmodu majú Gibsony, gitarista z Pehy má Fender, Bičko hrá na Stratocastre, Cmoro hrá na Gibson, Juro Kupec na Gibson, Antalík má Music Man, Peci Uherčík má Fendre a Gibsony, Maťo Ďurinda má fendre, Dusky má všetko  ha ha ha ha ha ha ha ha ha  Na zdravie!

Chodelka hra na Urbanovych gitarach. Seban hral dlhe roky na Klasovej gitare. Peci ma robeny Flying - objavil sa s nim v Grigorovovom klipe  Bavím sa skvele
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #27 kedy: 06. Máj , 2008, 19:11:42 »

Šeban hrá pokiaľ viem na Stratocaster, ale je mu to dosť jedno a značky nerieši. Kto je Chodelka ? Gitarista čo hrá v Konflikte ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 06. Máj , 2008, 19:11:50 »

Tak daj nejaké mená.

Tusim gitarista Gladiatoru hra na Sivcakovych kopiach Musicmanu. Hlavne vela SK majstrov je viacmenej specializovanych na basgitary a aj vela basgitaristov hra na slovakmade basach.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 06. Máj , 2008, 19:12:53 »

Ale to bolo rastik davno...
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 27 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.