Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 11:32:19
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hand made vs. fabricke aparaty  (Prečítané 17089 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« kedy: 06. Máj , 2008, 12:56:04 »

kaMOš PREDAVA PEAVE 5150 home made trocha upgreidnutu  hral som na nej hra lenpšie ako origoš sucha verzia

Cize tento homemade hra lepsie ako 6505+ ... daj cenu, nech debata neviazne... polovica z originalu?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #1 kedy: 06. Máj , 2008, 13:10:02 »

a preco by nemohla hrat porovnatelne alebo dokonca lepsie. Ak si este nevidel tak sa pozri na porovnanie 5150 s JJaannkkovou hlavou.

http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,66460.195.html

viac ako 20 litrov by handmade nemal stat.

Jednoznacne by som do 20 litrov radil bud homemade, alebo Gerhat.com , urcite nekupuj ojazdeny amp ani bednu.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2 kedy: 06. Máj , 2008, 13:17:34 »

preco nekupovat ojazdeny amp alebo bednu?  ?§!.
Zaznamenané

o-yep sro
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #3 kedy: 06. Máj , 2008, 13:23:21 »

tiez tomu nerozmiem  ?§!. ?§!. ?§!.
Zaznamenané

stoka!
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #4 kedy: 06. Máj , 2008, 13:24:55 »

lebo je to macka vo vreci.
stare lampy, stare kondiky. nevies ako sa stym manipulovalo. ako setrne s tym predosli majitel zaobchadzal, ci podstivo nazhavoval a pod.

a box preto, lebo nevies ake stare vyhrate repraky tam su.

Dajme tomu 5 rocna bedna marshall 1960 (za povedzme 14 litrov) uz moze hrat uplne na hovno, horsie ako novy Kustom box za 8litrov...
Zaznamenané
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #5 kedy: 06. Máj , 2008, 13:30:46 »

za 20tisic by som si kupil z basaru marshall  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie!
a ked tak dal by som si postavit brdovy-ale ja by som si postavil sam Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #6 kedy: 06. Máj , 2008, 13:31:10 »

no ja sa na podiu citim bezpecnejsie s 28 rocnym fabrickym ampom za chrbtom, ako predtym s homemade. predchadzajuci homemade je poopici a neni lepsieho zbvuku na zemy, ale navzdy zostane uz iba v studiu...

este ked je niekto zabehnuty - Valwatt, trebars ten Gerhat, v cesku Hot, ESH - tak OK, typci to robia dlhe roky, maju vychytane veci a postupy, poosetrovane problemy.... ale nezname jedno-dvojrazove vyrobky... radsej nie - to je ta macka vo vreci, nie stary fabricky amp...
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #7 kedy: 06. Máj , 2008, 13:33:46 »

Zalezi od toho aky kvalitny je samotny amp. Ja mam 20 ročnú hlavu a vsetko ide tak ako ma. Stav lamp si hadam kazdy moze vypocut ked to odskusa.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #8 kedy: 06. Máj , 2008, 13:34:33 »

lebo je to macka vo vreci.
stare lampy, stare kondiky. nevies ako sa stym manipulovalo. ako setrne s tym predosli majitel zaobchadzal, ci podstivo nazhavoval a pod.

?§!. ?§!. ?§!.
jasne, treba si kupit gerhata ktoreho nikto este poriadne nepocul alebo nejaky iny homemade, ktory ani nevies ako bude hrat.to su uplne istotky.
ja nemam absolutne nic proti homemadom, len toto su take odporucania ze dovidenia. ale uz si viackrat dokazal ze vies o com rozpravas Zdravíčko
Zaznamenané

o-yep sro
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #9 kedy: 06. Máj , 2008, 13:53:05 »

Zbezne som presurfoval www.hudebnibazar.cz, niekto predava hlavu Acoustic 160 za 15900 ceskych. Okrem toho je tam hlava ESH, jednokanal, 50W za 6900. Vysvetli mi niekto, preco vobec uvazovat o homemade  Huh!

Spravte si niekto vylet do Prahy a kupte ten Acoustic, bola by skoda nechat si to ujst.   Bravooo
Zaznamenané
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #10 kedy: 06. Máj , 2008, 13:57:31 »

uz som pisal rastovi, ale asi nechce :), mal by 2 a mohol by sefovat Na zdravie!
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 13:58:09 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #11 kedy: 06. Máj , 2008, 14:00:27 »

...
Spravte si niekto vylet do Prahy a kupte ten Acoustic, bola by skoda nechat si to ujst.   Bravooo

http://gitaristi.sk/files/rastis/acoustic/acoustic.mp3
http://gitaristi.sk/files/rastis/acoustic/1.mp3
http://gitaristi.sk/files/rastis/acoustic/2.mp3

 Som frajer Som frajer Som frajer
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #12 kedy: 06. Máj , 2008, 14:01:13 »

uz som pisal rastovi, ale asi nechce :), mal by 2 a mohol by sefovat Na zdravie!

ked budu love idem po verzii G100 - teraz jedno kombo pride na Slovensko... sa tesim viac jak majitel  ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #13 kedy: 06. Máj , 2008, 14:01:44 »

urcite nekupuj ojazdeny amp ani bednu.

 Bavím sa skvele Zas nazory niekoho fundovaneho.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #14 kedy: 06. Máj , 2008, 14:04:02 »

lebo je to macka vo vreci.
stare lampy, stare kondiky. nevies ako sa stym manipulovalo. ako setrne s tym predosli majitel zaobchadzal, ci podstivo nazhavoval a pod.

Mily moj, 30 a viac rocne Hiwatty co mi presli pod paprcami rovnako ako stare Marshally hraju lepsie a su spolahlivejsie ako nove. ANo, obcas treba vymenit lampy a raz za par desiatok rokov aj kondiky, ktore boli na starych ampoch ovela kvalitnejsie. Prosim nepis o com nemas ani paru.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 23 otázok.