Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 13:26:42
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hand made vs. fabricke aparaty  (Prečítané 17111 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #30 kedy: 06. Máj , 2008, 14:49:51 »

Ale urcite to neznamena, ze sa do neho majitel zamiloval a chce si ho nechat do konca zivota tak ako Progi Hiwatt, alebo ja s Joem Marshally.....
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #31 kedy: 06. Máj , 2008, 14:54:07 »

Ale urcite to neznamena, ze sa do neho majitel zamiloval a chce si ho nechat do konca zivota tak ako Progi Hiwatt, alebo ja s Joem Marshally.....

Uz som aj do Robovho Marshalla zamilovany, odkedy ma nastaveny spravne bias. :)
« Posledná zmena: 06. Máj , 2008, 14:54:39 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
acdc100
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 246


« Odpoveď #32 kedy: 06. Máj , 2008, 14:54:54 »

Tak vitaj a  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #33 kedy: 06. Máj , 2008, 14:58:05 »

Tak vitaj a  Na zdravie!

Ono proste spravny fanda starych britskych ampov proste musi mat jeden stary Hiwatt na cisty zvuk a surovy crunch a jeden stary Marshall Plexi na spevavejsie solovanie. Idealne oba zapojene naraz a striedat podla potreby. Ine nic ani nechcem. Mozno este VOXik pripadne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 06. Máj , 2008, 15:15:36 »

na kolkych handmade si hral. reagujes akokeby som napisal ze hocijaky handmade je lepsi ako 6505. to urcite netvrdim. Uecite neni jedno komu si davam robit amp.

6505+ hra lepsie ako tebou spominany homemade... alebo okamzite posli mail Van Halenovi alebo Tuckovi, nech to daruju mne a kupia si tebou vychvalovany ampik.

Ale neodporucam preplacat za znacku.

:-D to by sa dalo jednoznacne napisat, co je v konecnom dosledku "uspora" penazi... nova 6505+ stoji 42000 SKK, jej starsieho predchodcu, co aj ty spominas som videl teraz na bazariku za 35000 SKK. Tolko ku preplacaniu...
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #35 kedy: 06. Máj , 2008, 15:25:16 »

:-D to by sa dalo jednoznacne napisat, co je v konecnom dosledku "uspora" penazi... nova 6505+ stoji 42000 SKK, jej starsieho predchodcu, co aj ty spominas som videl teraz na bazariku za 35000 SKK. Tolko ku preplacaniu...

35 000   ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha uzasna uspora
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 06. Máj , 2008, 16:02:12 »

35 000   ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha uzasna uspora

Tak samozrejme. Starsi model, ktory sa uz nevyraba a oproti novemu ma o 15% hodnotu vyjadrenu v peniazoch? Ale samozrejme ty isto predas jazdeneho Golema o 10 rokov za 17000 SKK, o tom nepochybujem. Taky sikovny mudry mlady muz to dokaze  Som frajer
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #37 kedy: 06. Máj , 2008, 16:14:27 »

ale co by som ho predaval. Ak by som si ho kupil, no omrzel by ma, tak bysom ho dal prerobit. Ja niesom kseftar, ktory skupuje a potom predava a zavadza zakaznikov a pod... Zdravíčko
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #38 kedy: 06. Máj , 2008, 16:23:49 »

si si isty zeby si si ho dal prerobit ?

na to tu mame priklad. Roberto mal kedysi homemade hlavu Keller / Valwatt, nieco na sposob SLO, celkom vydarene, dobry amp. po case sa Robovi zmenili zvukove preferencie a zacalo ho to tahat k vintage zvukom. tak s tym zacal chodit k Brdovi na hentaku upravu, tamtaku upravu, neviem aku upravu... Brdo sa uz za hlavu chytal, ze z akej sekty Robo utiekol  Bavím sa skvele... no nic - princip je v tom, ze sa ukazalo, ze nie je mozne spravit z niecoho nieco ine, tak ked bola skratka poziadavka, ze vintage miesto higain, homemade musel ist prec a miesto neho Marshall Plexi... tak to je.
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #39 kedy: 06. Máj , 2008, 16:26:44 »

no ale to len v pripade ze by sa mi diametralne zmenili chute    Žmurk
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 06. Máj , 2008, 16:29:29 »

ale co by som ho predaval. Ak by som si ho kupil, no omrzel by ma, tak bysom ho dal prerobit.

Jasne. Mam doma Citroen a ten ma uz omrzel, tak ho dam upravit na traktor  Popiskujem si

Add kseftovanie: Uplne s tebou suhlasim. Tiez ma tu irituju vsetci ti kseftari z inzercie, co sa im nechce upravovat nastroje a len predavaju a kupuju. Keby to aspon predavali vsetko za tretinove ceny, kua.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #41 kedy: 06. Máj , 2008, 16:31:30 »

no ale to len v pripade ze by sa mi diametralne zmenili chute    Žmurk

no ... a debata je o tom, ze fabricky aparat predas +/- vzdy tak, ako si ho kupil. robeny nikdy.

ja som napriklad teraz cakatel Valwatt aparatu, tak sa tesim, ze si aj tricko Valwatt dam spravit... ale viem presne, aky typ ampu to bude, mam skusenosti aj s robenymi aj s fabrickymi vela vela rokov a viem, ze co mi zvukovo nepokryje tento Valwatt budem aj tak vykryvat inymi ampami... viem, ze ho budem mat cely zivot ako aparat na konkretny typ starodavnejsich zvukovych charakterov...
Zaznamenané
koktavyalojz
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 351



« Odpoveď #42 kedy: 06. Máj , 2008, 16:33:55 »

su ludia co si mozu dovolit mat na kazdy druh hudby iny aparat, a su ludia ktory nie  Je mi do plaču
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #43 kedy: 06. Máj , 2008, 16:35:28 »

su ludia co si mozu dovolit mat na kazdy druh hudby iny aparat, a su ludia ktory nie  Je mi do plaču

ver, ze zdaleka medzi tych, co si to mozu dovolit nepatrim  Je mi do plaču
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #44 kedy: 06. Máj , 2008, 17:16:31 »

...

alojz, co to trepes celu dobu za hluposti?
mal si ty uz niekedy poriadny homemade alebo poriadny fabricky amp a predaval si ich ze pises to co pises? niesom dost bohaty na to, aby som si kupoval lacne veci, ktore potom uz nepredam.
opat sa opakujem - aj podla toho ako to chces modifikovat - vidno ze "vies o com hovoris". zvykne sa tak hovorit ze "rozpravanie je striebro a mlcanie je zlato". v tomto pripade to sedi na 100 %. ved daj nejaky konkretny podlozeny argument, nech to ma aspon trosku vypovednu hodnotu.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.