Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Október , 2024, 12:19:59
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: struny zvané DR  (Prečítané 18563 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #90 kedy: 07. August , 2008, 14:33:32 »

Nechcem rypat, ale dnes som videl nejake jacksony, bc rich, prs, fenderky a najviac sa mi pacili kvalitou spracovania cortky. Dost drzost pytat za gitaru 20 klackov, ked je uz na pohlad dofusovana. Aj o polku lacnejsia cortka je lepsie zbuchana.

este dojde predy a povie ti ze to preto ze tam nebola ziadna jamaha :)
Zaznamenané
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #91 kedy: 07. August , 2008, 15:00:37 »

Nehovorim to kvoli tomu, ze jednu vlastnim, ale ze je to pravda. Z tych co som videl. A tym nechcem povedat, ze vo vseobecnosti, ale islo o tie konkretne vystavovane kusy.

Inac k teme. Prvy krat som videl tieto struny DR a chcel som si ich kupit, len nemali hybridy 9/10 Smútim . Ale cenu mali okolo 333Sk, co je dost pre mna vela, kedze menim raz mesacne.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #92 kedy: 07. August , 2008, 15:27:13 »

Nehovorim to kvoli tomu, ze jednu vlastnim, ale ze je to pravda. Z tych co som videl. A tym nechcem povedat, ze vo vseobecnosti, ale islo o tie konkretne vystavovane kusy.

Inac k teme. Prvy krat som videl tieto struny DR a chcel som si ich kupit, len nemali hybridy 9/10 Smútim . Ale cenu mali okolo 333Sk, co je dost pre mna vela, kedze menim raz mesacne.

myslim ze je jedno ci 220sk alebo 330sk.. ja menim tiez kazdy mesiac a ked v zime nemam co po veceroch robit tak aj kazdy treti tyzden :D .. myslim ,ze az tak velky rozdiel to nie je tych par korun.. len si nieco odopriem a je to.. :)
Zaznamenané

majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #93 kedy: 07. August , 2008, 15:45:54 »

Jasne že mi to nedošlo, že to pnutie záleží od ladenia. Takže pokúsim sa zohnať nejaké hybridy 11/12 alebo volačo takého alebo pomiešam dve sady. A ešte sa chystám na štelovanie krku, lebo nie som spokojný s dohmatom.
« Posledná zmena: 07. August , 2008, 15:46:13 od majso » Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #94 kedy: 07. August , 2008, 16:14:44 »

Tiez sa na tom bombujem :), fakt trefne. Akurat ze flamewar sa konat nebude Smútim.


dosiel som neskoro a pukance zozrali holuby  Bavím sa skvele  ja mam aj ibanezky gitary dobre su aj tie. akurat som chcel povedat ze krk moze byt problemom pokial nie je dobry. struny maju dost velke pnutie a krk nie je nejak predimenzovany ze by zvladol velke pnutie.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Gila
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 745



« Odpoveď #95 kedy: 08. August , 2008, 07:52:35 »

ja teraz uz nic iné nepouzivam, len DR..takéto D'Addaria som menil kazde 2-3tyzdne..lebo ten zvuk bol uz len taky...DR po 3tyzdnoch este má fajnovy zvuk...Elixiry nemám rad, ten zvuk nie je pre mna...
Zaznamenané

. . .
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #96 kedy: 12. September , 2008, 11:08:01 »

hm, myslim, ze presedlam na DR... teraz idem na Dadariach
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 12. September , 2008, 11:12:31 »

No neviem, skusil som z nudze DR (neboli Ernie ball ktore inak pouzivam dlhe roky) a velmi rychlo som ich dal dole a nahodil moje oblubene Ernie Ball. Nie su to zle struny, ale proste mi osobne tie EB sedia lepsie, aj sa mi zda ze EB dlhsie vydrzia. Raz som zo srandy skusil sadu strun na 7 strunove gitary od Ibanez a to neboli struny, ale taky velmi zly vtip :).
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #98 kedy: 12. September , 2008, 11:22:59 »

hm, myslim, ze presedlam na DR... teraz idem na Dadariach

Ja som tak už urobil pre vyše rokom a som veľmo spokojný.  Na zdravie! DAdária neboli zlé ale DR mi sedí ovela viac.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #99 kedy: 12. September , 2008, 11:24:43 »

Ja som tak už urobil pre vyše rokom a som veľmo spokojný.  Na zdravie! DAdária neboli zlé ale DR mi sedí ovela viac.

hm, su take pruznejsie?
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #100 kedy: 12. September , 2008, 11:26:59 »

hm, su take pruznejsie?

Pružnejšie? Neviem čo si pod tým predatvuješ. ALe ako by som to. Taký tvrdší zvuk majú.  ha ha ha Na metal ako stvorné. Čiže na ten pop-dead čo hrám sú fasa. :)
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #101 kedy: 12. September , 2008, 11:28:53 »

Pružnejšie? Neviem čo si pod tým predatvuješ. ALe ako by som to. Taký tvrdší zvuk majú.  ha ha ha Na metal ako stvorné. Čiže na ten pop-dead čo hrám sú fasa. :)

no jo.. tak to ich skusim  Ja som čert..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #102 kedy: 10. November , 2008, 12:59:36 »

ja mam tiez teraz DR a sa mi zda, ze vydrzia viac. ale ladia dlhsie ako dAdaria, tam mi ladanie odchadzalo aj po 3 tyzdnoch.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.