Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
30. September , 2024, 12:25:53
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: nahravanie el. gitary  (Prečítané 14800 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 28. Júl , 2008, 13:52:14 »

aby som vysvetlil čo som písal, ked mam mono jack z vystupu z komba na druhy konec si dam tuto prepojku do počitača a funguje mi to sice je stereo prepojka ale  samozrejme že to nehrá stereo a mojim cielom ani neni aby to hralo stereo...
ano, presne taketo nieco pouzivam teraz, ale ide mi len polka zvukov...presne co pisal rasto...skratka ked si pustim nasu skladbu na combe, lebo nemame poradne repraky, tak pocujem len L alebo len R (neviem ktory, ale rozhodne tam druhy chyba)
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #61 kedy: 28. Júl , 2008, 13:56:17 »

Ja tiez nie, az mi jedna stara zvukovka odisila Bavím sa skvele ...

ta mozno odisla len tak, ze sa jej chcelo. ako vravim, podla mna je tento sposob zmonovanie v pohode. dokonca mam taku redukciu, ze jeden stero dnu a dva rovnake zmiesane mono von.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #62 kedy: 28. Júl , 2008, 14:19:16 »

ak dobre sledujem debatu, tak takymto zmonovanim sa jeden kanal zo sterea uzemni. takze, co sa kde bude vraciat spat aby to potom nieco odpalilo?  Fuuha zíram
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #63 kedy: 28. Júl , 2008, 14:21:00 »

nie zle sledujes. dva kanaly sa spoja dohromady...zem ostava na svojom mieste.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 28. Júl , 2008, 14:21:22 »

Nie, tymto zmonovanim sa spoja tie kanaly dokopy. To uzemnenie, to je zasa skrat, cize este horsie Bavím sa skvele
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #65 kedy: 28. Júl , 2008, 14:28:28 »

kua ale teraz ma napadla vec. ja som toto vacsinou pouzival tak, ze som mal stereo zosik a ten som pravil na mono takymto spojenim. ale teraz neviem, ci sa moze zo stereo VYSTUPU spravit jeden mono vystup, ci to neni zataz.
zoberme si situaciu. v lavom kanaly nam ine sinusovka povedzme 50Hz. v pravom nech nam ide sinusovka posunuta o 90 stupnov. ked to spojime, tak sa budu stretat najvacsia amplituda z jednoho kanala so zemou druheho kanala a mame skrat. takisto to nemusi byt ani posunute stacia rozne frekvencie a moze tam tiect vyrovnavaci prud a ten moze takto zariadenie poskodit
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 28. Júl , 2008, 20:03:06 »

Je to podobne, ako ked MageZ nepouziva na svoj tranzistorovy 300W zosilnovac koaxialne kable k bedni.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.