Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:10:07
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gýč a originalita  (Prečítané 23247 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #75 kedy: 26. Máj , 2008, 10:08:21 »

joe
hehehe, este ze ta netreba brat vazne. btw si protirecis (dost casto popri tvojej snahe byt za kazdu cenu vtipny)
na jednej strane Mozartovo dielo "kolki ho vobec zahraju", potom zas kritika sucasnych gitaristov, ze hraju mechanicky virtuozne. Co vlastne porovnavas? A co je teda podla teba dobre? Ale radsej neodpovedaj, musel by som v tej zaplave vtipnych sentencii hladat, co si vlastne chcel povedat  Bavím sa skvele Na zdravie!

Jo, a este je gyc taky Franta Kristof Vesely, Senzus, MC Erik a pod....
A nakolko je pojem gyc, aspon v tejto teme ciste subjektivny termin, tak gyc je aj MOZART  Si píš!!! Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #76 kedy: 26. Máj , 2008, 10:08:37 »

ten čo som spomínal: husľový 4  D dur, inak: Violinconcerto No. 4 in D major 1. Allegro si zahraj na elektrike a máš metal jak vyšitý
Uprav,zaranžuj nejaky "hejvik" pre symfonicky orchester a maš "klasiku" jak vyšitu.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #77 kedy: 26. Máj , 2008, 10:10:17 »

jasne a skladam si jednoduchu rokovu muziku..nemyslim si že su to svetove diela...a ty zberatel?Huh! už ti ta fendera niečo nahrala?Huh!?
hlavne viem tu hudbu po sebe kedikolvek zahrat aj s 5 promile a o to ide ...zalez do budy už radšej neštekaj Bavím sa skvele
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #78 kedy: 26. Máj , 2008, 10:12:57 »

joe
hehehe, este ze ta netreba brat vazne. btw si protirecis (dost casto popri tvojej snahe byt za kazdu cenu vtipny)
na jednej strane Mozartovo dielo "kolki ho vobec zahraju", potom zas kritika sucasnych gitaristov, ze hraju mechanicky virtuozne. Co vlastne porovnavas? A co je teda podla teba dobre? Ale radsej neodpovedaj, musel by som v tej zaplave vtipnych sentencii hladat, co si vlastne chcel povedat  Bavím sa skvele Na zdravie!

Jo, a este je gyc taky Franta Kristof Vesely, Senzus, MC Erik a pod....
A nakolko je pojem gyc, aspon v tejto teme ciste subjektivny termin, tak gyc je aj MOZART  Si píš!!! Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
jasne že som to parodizoval a srandoval ale 90% je to pravda... ja sa nesnažim byt vtipny ja som  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
mechanicky virtuozne ???ja nič neporovnavam ale konštatujem  šak nebudem porovnavat to čo sa neda..ty si ale mlady chlapec a raz to pochopiš čo som myslel...tiež som v 18tich mal divny nazor a myslel som si, že sa toči svet okolo nejakej pochybnej hudby Na zdravie!
« Posledná zmena: 26. Máj , 2008, 10:19:45 od joe » Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #79 kedy: 26. Máj , 2008, 10:14:43 »

Uprav,zaranžuj nejaky "hejvik" pre symfonicky orchester a maš "klasiku" jak vyšitu.
no to je možné, ale Mozart tu bol skôr ako Yngwie Malmsteen a podobní vykrádači klasiky a nemusíš robiť ani úpravy, len vymeniť nástroje
« Posledná zmena: 26. Máj , 2008, 10:44:32 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #80 kedy: 26. Máj , 2008, 10:26:17 »

jasne že som to parodizoval a srandoval ale 90% je to pravda... ja sa nesnažim byt vtipny ja som  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
mechanicky virtuozne ???ja nič neporovnavam ale konštatujem  šak nebudem porovnavat to čo sa neda..ty si ale mlady chlapec a raz to pochopiš čo som myslel...tiež som v 18tich mal divny nazor a myslel som si, že sa toči svet okolo nejakej pochybnej hudby Na zdravie!

joe
 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele mam pocit, ze som starsi ako ty, ty ucho  Bavím sa skvele Obcas keby si vypol to rele pre spinanie ftipnych poznamik, aj by si dobre urobil  Som frajer
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #81 kedy: 26. Máj , 2008, 10:33:18 »

to maš jedno hlavne ide o hovno amen
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #82 kedy: 26. Máj , 2008, 11:35:04 »

som si včera pozrel film od Formana Amadeus a hambil som sa že si hovorim muzikant.....to bol muzikant
amadeus alebo salieri? Žmurk
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #83 kedy: 26. Máj , 2008, 11:41:03 »

jožo RUSH Na zdravie!
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 26. Máj , 2008, 12:52:56 »

Jožo Haemorrhage Žmurk
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #85 kedy: 28. Máj , 2008, 06:42:55 »

ten s valčíkom a modrým dunajom
Tak Johann, toho fakt nemusim  Bavím sa skvele , ale operety ma pekne .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #86 kedy: 28. Máj , 2008, 07:08:19 »

no to je možné, ale Mozart tu bol skôr ako Yngwie Malmsteen a podobní vykrádači klasiky a nemusíš robiť ani úpravy, len vymeniť nástroje
  Ja by som ta este trosku doplnil . Totiz Mozart bol vo svojej dobe MODERNY . Ak by chcel byt moderny Y.J.M. , tak by svojich sedem tonov harmonickej molovej stupnice vymenil za chromaticke tonove rady a svoj band za digitalnu ustrednu .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #87 kedy: 28. Máj , 2008, 07:15:37 »

nie za chromatiku ale hral by HIP hOP na podladenej gitare do Hčka Bavím sa skvele len kila bez sol
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #88 kedy: 28. Máj , 2008, 07:29:37 »

ked sme pri tom hip hope - rytmus bude mat na hodokvase v kapele valihoru a rozsu, takze to bude rytmika takmer ako v negerskom bande, ked si donesu zivu kapelu. uz s cekovskym to malo riadne gule.
Zaznamenané

o-yep sro
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #89 kedy: 28. Máj , 2008, 07:33:13 »

ked sme pri tom hip hope - rytmus bude mat na hodokvase v kapele valihoru a rozsu, takze to bude rytmika takmer ako v negerskom bande, ked si donesu zivu kapelu. uz s cekovskym to malo riadne gule.
ja si zahram gitaru a nech kokotkovia zostanu doma..nemusia recitovat vulgarne chujoviny Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 1.06 sekund, 22 otázok.