Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 18:48:40
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ponúkanie a oblbovávanie predajcov nás kupujúcich  (Prečítané 30269 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #15 kedy: 20. Máj , 2008, 23:02:27 »

kde predavas?
IFM Melodia Kosice  Zdravíčko

s niektorymi zakaznikmi sa da celkom fajn pokecat...s niektorymi je to tak vselijako a uplne najlepsi su taki, ktori chcu co najlacnejsie a nedaju si poradit, ze priplatit si par korun sa moze vyplatit..
« Posledná zmena: 20. Máj , 2008, 23:05:16 od styrioci » Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #16 kedy: 21. Máj , 2008, 01:00:04 »

IFM Melodia Kosice  Zdravíčko

s niektorymi zakaznikmi sa da celkom fajn pokecat...s niektorymi je to tak vselijako a uplne najlepsi su taki, ktori chcu co najlacnejsie a nedaju si poradit, ze priplatit si par korun sa moze vyplatit..
No hej, to celkom chapem, u nas si ludia este nezvykli ze kvalitu sa plati.. Btw, pridem ti tam niekedy zozrat nervy inkognito  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #17 kedy: 21. Máj , 2008, 07:29:44 »

Btw, pridem ti tam niekedy zozrat nervy inkognito  Na zdravie!

super...tesim sa :)
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #18 kedy: 21. Máj , 2008, 07:39:04 »

super...tesim sa :)
ono je to tak..dojde niekto opyta sa ma na aparat ,u mna je suverenne naj marshall a akykolvek,zahram mu on je z toho v prdeli,dojde domov zisti že mu to nehra(lebo nevie hrat) a ja som kokt lebo som ho ojebal apredal mu zly aparat. Takychto magorov poznam kopec potom nadavaju na vec ale to že nevedia hrat alebo použvat..dalej ked si niekto kupuje vec a je obmedzeny prachmi može si často kupit len nejaku sračku...ja to poviem vždy ake nedostatky čo podla mna ma a poradim lepšiu alternarivu..použivam najlacnejšie struny lebo nevidim skorom žiadny rozdiel  ale je to vec nazoru niekto si mysli že hraju hlavne struny.. Bavím sa skvele
naopek dnes zakaznici zneuživaju a šikanuju predavač..najradšej by som niektore otravy nakopal...ked ma niekto chut len otravovat apotom zahlasi nejaku kravinu  o cene alebo že v lete ide na brigadu Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ked maju v mnichove lepšiu cenu treba ist tam šak je to za rohom a ked sa mi to dojebe skočim si to vymenit Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 07:42:58 od joe » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #19 kedy: 21. Máj , 2008, 08:02:48 »

- nam sa raz stalo, ze dosiel tipek, ze chce presne tu gitaru, ktora je vo vyklade (akustika SX), ze ho naramne oslovila, nechcel ziadnu inu, nedrzal ju v ruke, len ju videl vo vyklade..zarezervoval si ju, o tyzden ju prisiel vyplatit a tusim si ju este nevzal  Bavím sa skvele

- dalsiu prihodu mam so spoluziakom, ktoremu som radil trandakove kombo IMO asi najlepsie, co je v tej cene...samozrejme, ze mu to nehralo v rukach (zaciatocnik)..potom siel niekam inde, kupil nieco ine a dva dni na to mi na ICQ pise, ze co za kktinu spravil a ze mal vziat to kombo co som mu radil  Zdravíčko

- este sa vratim k tym frajerkam/sestram/manzelkam...co pridu kupovat struny stylom "prosim si struny na gitaru", akokeby existovali iba jeden druh/sada/znacka...  :) na tom sa celkom bavim...podobne je to s brnkatkami

- inac mam celkom rad ludi, ktori prehodia aspon nejake to slovko a nie len pridu okukovat, ako napr ti blicujuci mladici  Bavím sa skvele
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #20 kedy: 21. Máj , 2008, 08:09:05 »

čo struny to je ok poradim ,ale mne lezu na nervy že chcu strunu...hovorim cigarety a struny sa nepredavaju na drobno..alebo dojdu mali chalani a chcu bicie do 500sk ktore nemaju a chcu si to odrobit ?§!.
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #21 kedy: 21. Máj , 2008, 08:14:46 »

Tak ich nechaj leštiť "Maršáále "  Na zdravie!
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #22 kedy: 21. Máj , 2008, 08:15:55 »

Tak ich nechaj leštiť "Maršáále "  Na zdravie!
keby som mal bananovu plantaž tak by som ich použil  Bavím sa skvele
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #23 kedy: 21. Máj , 2008, 08:35:44 »

- prisiel chlapec, okolo 16-18 rokov a zastavil pri 24 vstupovom mixpulte. po chvili vysla pamatna veta: "WUAAAAUU to je ale velká hracia konzola!"
tak to je perla  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 21. Máj , 2008, 09:04:06 »

- este sa vratim k tym frajerkam/sestram/manzelkam...co pridu kupovat struny stylom "prosim si struny na gitaru", akokeby existovali iba jeden druh/sada/znacka...  :) na tom sa celkom bavim...podobne je to s brnkatkam

No a potom niekto napise na fore, ze ty si sa sice bavil, ale popri tom odrbal zakaznika o prachy za brnkatoko alebo struny  Na zdravie!

Co som furt nepochopil ten prvy prspevok o strunach a brnkatkach... to mi pride rovnake, ze ma Kuafland obabral, ze som si miesto rohlika "x" kupil "y".
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #25 kedy: 21. Máj , 2008, 09:15:46 »

No a potom niekto napise na fore, ze ty si sa sice bavil, ale popri tom odrbal zakaznika o prachy za brnkatoko alebo struny  Na zdravie!

Co som furt nepochopil ten prvy prspevok o strunach a brnkatkach... to mi pride rovnake, ze ma Kuafland obabral, ze som si miesto rohlika "x" kupil "y".


neodrbal, ja som dal na vyber, zakaznik si vybral...ze uz on sam nevedel co presne chcel, nie je moja chyba  Zdravíčko ale v takomto pripade by nebol problem sadu strun vymenit (nerozbalenu samozrejme)...dalsia vec je ta, ze nikto tym ludom nebrani  dvihnut telefon a zavolat dotycnemu, ze co to presne potrebuje. ze? Popiskujem si

ale s tymi rohlikmi mas pravdu...niektori chodia do hudobnin kupovat/obzerat akoby isli na rohliky do kauflandu a ked chces poradit, tak este s nedoverou na teba pozeraju, ze im isto chces tlacit kaleraby do hlavy  ?§!.
« Posledná zmena: 21. Máj , 2008, 09:16:15 od styrioci » Zaznamenané
waldo42
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 273



« Odpoveď #26 kedy: 21. Máj , 2008, 09:37:12 »

pripomenuli ste mi reklamu s homerom -neskousejte zadny prodavacsky figle,dem se jenom schovat ha ha ha
Zaznamenané

mozes si vybrat z dvoch ciest: "sex, drogy a rock ´n roll" alebo "masturbacia, antidepresiva a hip hop"
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #27 kedy: 21. Máj , 2008, 10:51:31 »

no, chlapci, pisete tu take veci ako keby ste sa so svojimi skusenostami a vedomostami narodili. Nehovorte mi ze ste nechodili ocumuvat do obchodov ako nastrocni aj vy a ze ste nemali aspon raz pocit ze vas predavac odrbal..trosku empatie  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #28 kedy: 21. Máj , 2008, 11:07:42 »

no, chlapci, pisete tu take veci ako keby ste sa so svojimi skusenostami a vedomostami narodili. Nehovorte mi ze ste nechodili ocumuvat do obchodov ako nastrocni aj vy a ze ste nemali aspon raz pocit ze vas predavac odrbal..trosku empatie  Na zdravie!


ale o to nejde..poradit nie je problem, ak sa ta niekto nieco spyta...ja konkretne hovorim o pripadoch, ked zakaznik sam nevie co chce a potom nadava, ze si kupil sprostost...ako sa hovori - nememu ani vlastna mat nerozumie.. Zdravíčko
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 21. Máj , 2008, 11:08:39 »

no, chlapci, pisete tu take veci ako keby ste sa so svojimi skusenostami a vedomostami narodili. Nehovorte mi ze ste nechodili ocumuvat do obchodov ako nastrocni aj vy a ze ste nemali aspon raz pocit ze vas predavac odrbal..trosku empatie  Na zdravie!

S tym sa da len suhlasit. Zakaznika nemusi zaujimat, ze je predavac po opici, po rozvode, frajerka mu nedala etc... ak sa zakaznik slusne pyta, aj ked hluposti, treba mu slusne odpovedat a priviest ho na spravnu cestu. Dalsia vec je, ze predavaci idu zvacsa za minimalnu mzdu, tak maju tendenciu podavat minimalny vykon, aj ked ja tvrdim, ze ci zarabam 10 litrov alebo 100, slusne spravanie by malo byt predsa vzdy. S jedinjou vynimkou, ze druha strana nevie, co to slusne spravanie je. Co ine sa naucili potom prvych 18 rokov zivota?  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.05 sekund, 22 otázok.