Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 12:57:11
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mesa Boogie Expres  (Prečítané 6656 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #15 kedy: 24. Máj , 2008, 19:56:16 »

pekne kombicko, na takom som este nehral... No hanbím sa..

Radomir: mne sa velmi paci, ze sa snazis pomahat mladym gitaristom, ked uz to tebe nevyslo z nejakeho dovodu, vsetka cest  Zdravíčko

Semish: spominas ze pre mladeho je to motivacia ze hra na mese, pre mna zasa vzdy bola motivacia sa zlepsovat, pretoze ked moj tatko videl, ze sa zlepsujem, tak ma zasponzoroval, ci uz nove kombo alebo gitaru, takze je to silno individualne
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #16 kedy: 24. Máj , 2008, 20:00:54 »

Semish vdaka.Aj já dufam.Ale stojím pevne na zemi a je mi jasné že nemusí být extratrieda.Ale ked ho to bude bavit ako doteraz tak bude mat nádherného koníčka.Já v jeho veku makal aj 8 hod denne tak mám možno prehnané nároky na neho,Niekedy drví a snaží sa a niekedy to odflákne.Ale pamatám že aj já som mával obdobia ked som si dal oddych od hrania a tiež som sa len učil.Tažko určit kolko by sa tomu malo venovat času.Je to individuálne,Ale ked naozaj niečo chce dosiahnut tak musí makat.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #17 kedy: 24. Máj , 2008, 20:11:26 »

Poviem to po lopate.Som chorý a neviem ako dlho tu budem.Keby že mu to nekupím tak sa už k ničomu sám nedostane ked natiahnem brka.Teraz má slušnu výbavu na nejaký čas.Záleží na nom.A keby že sa k balíku dostanem tak zasponzorujem este a aj iných nádejných gitaristov.Pre mna bola gitara kedysi všetkým.Ked som sa smial a bol veselý-ona so mnou,ked som plakal-ona so mnou,Vždy som našiel utechu alebo radost v nej.Nadnesene poviem-verná milenka  :) A aj baby na to leteli  Bavím sa skvele a aj kopa srandy,kamaratov atd.Začínám být nostalgický.Radšej toho nechám  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #18 kedy: 24. Máj , 2008, 20:24:27 »

ked uz si pri babach tak namna uz vsetky seru s gitarou Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 24. Máj , 2008, 20:24:44 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #19 kedy: 24. Máj , 2008, 20:43:08 »

Adam to bude tým že citia že je pre teba momentálne dôležitejšia gitara  :) Príde čas a aj Ty budeš urodu žať  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #20 kedy: 24. Máj , 2008, 20:49:08 »

Adam to bude tým že citia že je pre teba momentálne dôležitejšia gitara  :) Príde čas a aj Ty budeš urodu žať  Bavím sa skvele
sak prave gitara...ideal by bol vyholeny hip hoper a mikina thor steinar Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
zakky
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 24. Máj , 2008, 20:57:21 »

radomir ty si cech ci zahorak? :)
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #22 kedy: 24. Máj , 2008, 21:09:41 »

Odhalil si ma.Som moravák.Konkretne z Havířova.V BA som cca 30 rokov.Andonis Civopulos-hovorí Ti to niečo?
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
zakky
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 24. Máj , 2008, 21:15:17 »

Odhalil si ma.Som moravák.Konkretne z Havířova.V BA som cca 30 rokov.Andonis Civopulos-hovorí Ti to niečo?

nejaky gitarista - gitarar Žmurk

ja len podla toho ze pises stale "já" .....strasne mi to bilo do oci tak preto sa pytam :)
« Posledná zmena: 24. Máj , 2008, 21:16:08 od Zakky » Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #24 kedy: 24. Máj , 2008, 21:26:01 »

Skvelý gitarista.Aj gitarár.Môj sused z havírova.Špinarová a Ivo pavlík.V tej dobe najrockovejšia gitara ktoru pustili do eteru naši cenzori.Zasvetil ma.Ja ucho a on už hral ako boh.Môj vzor aj ked neskor boli další.Ale čert to vem.Ved to minulé tisícročie.Teraz haldy mladých,skvelých a talentovaných.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 24. Máj , 2008, 22:17:09 »

Ozaj smutny zivotny pribeh, o to viac drzim palce nech ho gitara bavi. Aj ked som nezazil takuto situaciu, chapem to (predsa len sme si kazdi niecim presli a mal som obdobie ked som sa na gitaru a vlastne na vsetko uplne vykaslal).

2homar : suhlas, motivacia je hlavne to ze sa sam zlepsujes, ale tou Mesou a Ibanez Jem sa to znasobuje :). Ked som si kupil Jem pre asi sto rokmi, ktory som splacal nekonecne dlhu dobu (bol som vtedy na civilke, takze asi vies kolko som tak mohol mesacne zarobit), tak som s tou gitarou spaval a drel poctivo tak 6 hodin a vlasne som vobec nezil, len gitara a robota ...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 25. Máj , 2008, 10:26:03 »

Andonis Civopulos-hovorí Ti to niečo?
Skvely gitarista,vyborny zvuk,fajn skladby.Škoda tej "červenej brzdy" v tom obdobi. Niekde som čital,že teraz hrava s nakou kapelou a občas urobi gitarku. Nemaš kontakt na neho ?
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #27 kedy: 25. Máj , 2008, 10:28:53 »

Má web stránku.Skúšal som sa mu pripomenut ale je to cez 30 rokov už.A tiež už má svoje roky.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
udry
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 25. Máj , 2008, 10:36:48 »

Má web stránku.Skúšal som sa mu pripomenut ale je to cez 30 rokov už.A tiež už má svoje roky.
Našiel so len  eva and hurricanes- zabavova kapela,kde hrava. Ale mna skor zaujima kapela /ak ešte existuje/ s ktorou hraval po kluboch.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #29 kedy: 25. Máj , 2008, 10:49:01 »

Roky som sa nezaujímal.Pred asi rokom ked net mi pripojili som hladal a našiel kontakt.Ale už ho nemám.Neviem čo v sučasnosti robí.Viem že aj pri návrate Špinarovej spolupracoval nejaký čas.Skus Ivo Pavlík.Možno tam nejaká spolupráca aj kontakt
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.