Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
07. Október , 2024, 00:24:05
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nile, Grave, Belphegor + support, Randal Pub  (Prečítané 7487 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Dugo
Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 29. Máj , 2008, 21:14:54 »

Bude to istotne dobry koncert aj ked o tych kapelach nemam ani paru.  Zdravíčko
Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #16 kedy: 29. Máj , 2008, 21:55:50 »

Presne tak Rastis..plne súhlasím, je to blbosť  Bavím sa skvele
No sak sa ujebavajte.Ja sa budem smiat, ked si budete chciet ist v septembri kupit listky, ktore uz niekolko mesiacov budu vypredane.  Bavím sa skvele
450 listkov sa dalo do predaja, aby bolo jasno.  Žmurk
Ale tak ked si myslite, ze do septmebra sa nepredaju, tak kludne cakajte, mne moze byt jedno.  Bavím sa skvele
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #17 kedy: 29. Máj , 2008, 22:05:58 »

Dobre miško ja si to pozistujem neboj..Inak nechapem naco potom písali, že sa dajú kúpiť aj na mieste  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele No uvidí sa Beeee
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 29. Máj , 2008, 22:20:43 »

ti nacisto uz bucha v gebuli?....nile poznam ostatne 2 nie aj aj keby som nepoznal tak ti to moze byt jedno....len nechapem kto to vymysla ze egyptian bla bla bla proste je to death metal.....tak zavri vtaka do butky a sklidni hormon! ?§!.
Pusti si solovku gitaristu z Nile Karla Sandarsa a pochopis, ze aky egyptian Žmurk
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #19 kedy: 30. Máj , 2008, 12:01:56 »

No tak zohnal som info, priamo od organizátora.  Žmurk  Áno lístky sú limitovane na 450 kusov  Si píš!!!... No ešte ich je v predaji cca 400 kusov  Si píš!!! ..Tak že ich je ešte dosť , že  misko „Neviem ci uz nahodou teraz neni rozpredana vacsina listkov“ Huh! Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele  No ale netreba sa spoliehať. Treba aj tak kúpiť asi skôr, ako priamo na mieste. Ak budeť opäť nové info, dám vedieť.
« Posledná zmena: 30. Máj , 2008, 12:02:54 od damned13 » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #20 kedy: 31. Máj , 2008, 09:48:43 »

nechcem byt ignorant, ale jak je to kapela, ktoru nepoznam, jak je to listok drahsi ako 100 korun a jak je to Randall, tak moja prognoza je, ze tam bude 100 ludi... na vacsie hviezdy tam nepride viacej ako 150 kusov... ludia su socky, na koncerty nechodia...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 31. Máj , 2008, 20:01:17 »

Nile je Nile, to pozna kazdy death metalista. Ta kapela je taka znama, az nou niektori fakt ze death metalisti opovrhuju Bavím sa skvele
Zaznamenané

damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #22 kedy: 01. Jún , 2008, 11:58:59 »

nechcem byt ignorant, ale jak je to kapela, ktoru nepoznam, jak je to listok drahsi ako 100 korun a jak je to Randall, tak moja prognoza je, ze tam bude 100 ludi... na vacsie hviezdy tam nepride viacej ako 150 kusov... ludia su socky, na koncerty nechodia...

Presne tak rastis, nemožem nič iné ako len súhlasiť...Takto som rozmyšlal aj ja. No uvidi sa, ja si ešte počkam a ak by to žačalo byť važne, tak začnem riešiť  Beeee Tak že asi tak dako. Moc tomu ani ja neverim, že by tam šlo viac ako 450 ludi, no a ani neviem kde by sa tam pomestili  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele asi na strope ako opice  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 01. Jún , 2008, 22:00:06 »

Presne tak rastis, nemožem nič iné ako len súhlasiť...Takto som rozmyšlal aj ja. No uvidi sa, ja si ešte počkam a ak by to žačalo byť važne, tak začnem riešiť  Beeee Tak že asi tak dako. Moc tomu ani ja neverim, že by tam šlo viac ako 450 ludi, no a ani neviem kde by sa tam pomestili  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele asi na strope ako opice  Bavím sa skvele Bavím sa skvele

Do Randalu sa zmesti viac ako 450 ludi :), je to vyskusane. Na koncerte ktory sme hrali spolu s From our hands (vyborna bratislavska nova kapela) tam bolo cca 550 platiacich, natrieskane, ale prezili sme.
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #24 kedy: 02. Jún , 2008, 10:40:19 »

Do Randalu sa zmesti viac ako 450 ludi :), je to vyskusane. Na koncerte ktory sme hrali spolu s From our hands (vyborna bratislavska nova kapela) tam bolo cca 550 platiacich, natrieskane, ale prezili sme.


To je Rumburax od čias čo som ja poznal, asi hotová hviezda  Bavím sa skvele.. Len tak ďalej chalani  Som metlak A čo sa týka koncertu.. no veď sa uvidí, vážne si tam takú masu ľudí neviem ani predstaviť. Musí tam byť teplo jak cicka  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 02. Jún , 2008, 12:42:37 »

To je Rumburax od čias čo som ja poznal, asi hotová hviezda  Bavím sa skvele.. Len tak ďalej chalani  Som metlak A čo sa týka koncertu.. no veď sa uvidí, vážne si tam takú masu ľudí neviem ani predstaviť. Musí tam byť teplo jak cicka  Bavím sa skvele

Ved ja som netvrdil ze ti ludia prisli na nas :).
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #26 kedy: 02. Jún , 2008, 12:43:49 »

do Randallu pride paradoxne viac ludi na miestnu znamejsiu kapelu, ako na zahranicnu hviezdu... aspon ja co som si vsimol.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #27 kedy: 02. Jún , 2008, 12:48:41 »

do Randallu pride paradoxne viac ludi na miestnu znamejsiu kapelu, ako na zahranicnu hviezdu... aspon ja co som si vsimol.

Lebo sa tam pridu najebat a nie kvoli hudbe.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 02. Jún , 2008, 12:58:36 »

Lebo sa tam pridu najebat a nie kvoli hudbe.  Bavím sa skvele

Vlastna skusenost a pristup ku koncertom? :)
Ale asi mas pravdu, zial.
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #29 kedy: 02. Jún , 2008, 15:05:03 »

Vlastna skusenost a pristup ku koncertom? :)
Ale asi mas pravdu, zial.


ako jeden z mala ludi si pametam koncert swordyho a mageza s kapelou PENX v randalli. a to tam bolo dost ludi z fora  ha ha ha takze asi tak. a ano, bol tam aj progrocker  Na zdravie! (aj to len vdaka tomu ze som utiekol)
« Posledná zmena: 02. Jún , 2008, 15:05:33 od pista58 » Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 23 otázok.