Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 13:52:29
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: TUBE SCREAMER?  (Prečítané 21419 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
xing
stály hosť
*****
Príspevkov: 936



« Odpoveď #15 kedy: 06. Január , 2009, 11:23:27 »

Rat-ov od pro co je viac, ten najjemnejsii co sa da dostat je asi Rat 2, Ja mam turbo rat a ten uz tiahne k distortionu.

Mam este Barber Direct Drive http://www.barberelectronics.com/directdrive.htm. Nieco na styl TS 808, alebo TS9.
Ako uz bolo povedane, je toho viacej, viac-menej podobne.

Mne osobne sa napriklad viacej pacil Ibanez TS9DX v porovnani s Barberom (aj ked vacsina TS9DX sprdne, mne vyhovoval)
Zaznamenané
mirostrat
stály hosť
*****
Príspevkov: 1118


zlomená Jolana Iris


« Odpoveď #16 kedy: 16. Apríl , 2009, 03:04:35 »

poradte pls niekto dobru znacku. Ibanezacky sa mi nepozdava...
ak mozem poradit tak toto je on mojho srdca sampion


* over_drive.jpg (171.8 KB, 640x480 - prehliadnuté 514 krát.)
Zaznamenané

http://bandzone.cz/lustifon      chcem hlučný lampák čo sa mi na kolo stane do košíka
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #17 kedy: 16. Apríl , 2009, 06:41:03 »

Okrem MAXONU ešte XOTIC BB Preamp.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2009, 07:54:44 od RobG » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #18 kedy: 16. Apríl , 2009, 07:54:49 »

Kedysi som hral na Zakk Wylde overdrive od MXR. Odporucam vyskusat. S Mesou si to dobre rozumelo.  Žmurk Na zdravie!
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #19 kedy: 16. Apríl , 2009, 07:59:06 »

Kedysi som hral na Zakk Wylde overdrive od MXR. Odporucam vyskusat. S Mesou si to dobre rozumelo.  Žmurk Na zdravie!
mam a predam Na zdravie! mam aj TS10 a je to uplne jedno Na zdravie!
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #20 kedy: 16. Apríl , 2009, 11:39:02 »

mam a predam Na zdravie! mam aj TS10 a je to uplne jedno Na zdravie!
u teba je vsetko jedno  ha ha ha
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #21 kedy: 16. Apríl , 2009, 11:45:03 »

u teba je vsetko jedno  ha ha ha
ale to je jedno ...šak chod hrat a striedaj si tie krabičky a postav sa pred PA,ja nepočuvam cez mikroskop Bavím sa skvele
su tam rozdiely ale male a  v cenach velke Zdravíčko
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #22 kedy: 16. Apríl , 2009, 11:54:40 »

ja mam doma TS7 a TS9DX... TS7 hra viacej "smooth" taky pekny hladky makky zvuk... TS9vina je viacej drava... a ma 4 mody... este dobry je mod HOT ale tie dalsie su take ani z voza ani na voz... ale je to overall super pedal... Na zdravie!
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #23 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:14:37 »

ja mam doma TS7 a TS9DX... TS7 hra viacej "smooth" taky pekny hladky makky zvuk... TS9vina je viacej drava... a ma 4 mody... este dobry je mod HOT ale tie dalsie su take ani z voza ani na voz... ale je to overall super pedal... Na zdravie!

mam TS7 (tone lok) a TS9 reissue. Je tam pocutelny rozdiel. TS7 ma chladnejsi zvuk ako TS9. TS9 sa mi zvukovo paci, aj ked treba povedat, ze zvuk trosku pozuva do stredov-ale tak to ma byt, zvuk sa dobre presadzuje medzi nastrojmi.
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #24 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:34:20 »

mam TS7 (tone lok) a TS9 reissue. Je tam pocutelny rozdiel. TS7 ma chladnejsi zvuk ako TS9. TS9 sa mi zvukovo paci, aj ked treba povedat, ze zvuk trosku pozuva do stredov-ale tak to ma byt, zvuk sa dobre presadzuje medzi nastrojmi.

Ibanez TS9 je naj efekt aky som kedy mal.raz som ho predal a hladal som iny zvuk a nakoniec som si kupil s5 Ts9 a som dost spokojny.ale chapem ze nie kazdemu vyhovuje to spominane posadenie do stredov a jej celkovy charakter.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #25 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:36:52 »

mam TS7 (tone lok) a TS9 reissue. Je tam pocutelny rozdiel. TS7 ma chladnejsi zvuk ako TS9. TS9 sa mi zvukovo paci, aj ked treba povedat, ze zvuk trosku pozuva do stredov-ale tak to ma byt, zvuk sa dobre presadzuje medzi nastrojmi.
toto je ten mikroskop Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele nazvuč to a postav sa pred predky nerozoznaš Super OD od TS Zdravíčko  nemal som to raz tiež mi z toho kedysi cvakalo myslel som si že ake su rozdielne a ten je taky,lepšimakky studeny ,zeleny ,modry,tlači,taha,skače......mal som ich mal asi 5 na javisku a prepinal jak chora smrtka ..potom sa pytam ktori sa pačil najviac a každy mi povedal že som mal furt ten isty zvuk Zdravíčko
« Posledná zmena: 16. Apríl , 2009, 12:37:38 od joe » Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #26 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:47:58 »

toto je ten mikroskop Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele nazvuč to a postav sa pred predky nerozoznaš Super OD od TS Zdravíčko  nemal som to raz tiež mi z toho kedysi cvakalo myslel som si že ake su rozdielne a ten je taky,lepšimakky studeny ,zeleny ,modry,tlači,taha,skače......mal som ich mal asi 5 na javisku a prepinal jak chora smrtka ..potom sa pytam ktori sa pačil najviac a každy mi povedal že som mal furt ten isty zvuk Zdravíčko
a pouzivas tie overdrivy aj na clean kanal? tam je pocut rozdiel
pri skreslenom kanaly je to viacmenej podobne
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #27 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:52:25 »

Skuste analogman alebo keeley mod na TS9 - super vec.



shootout courtesy of Jack Black:

Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #28 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:54:29 »

a pouzivas tie overdrivy aj na clean kanal? tam je pocut rozdiel
pri skreslenom kanaly je to viacmenej podobne
jasan a hral som do fender deluxe ja to do skresleneho ani nepouživam  Zdravíčko hentak to už vobec neni rozdiel
Zaznamenané

yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #29 kedy: 16. Apríl , 2009, 12:58:52 »

toto je ten mikroskop Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele nazvuč to a postav sa pred predky nerozoznaš Super OD od TS Zdravíčko  nemal som to raz tiež mi z toho kedysi cvakalo myslel som si že ake su rozdielne a ten je taky,lepšimakky studeny ,zeleny ,modry,tlači,taha,skače......mal som ich mal asi 5 na javisku a prepinal jak chora smrtka ..potom sa pytam ktori sa pačil najviac a každy mi povedal že som mal furt ten isty zvuk Zdravíčko

vies, na mne sa aj dvaja elektrikari raz dobre bavili, ked som im povedal, ze na dvoch 3m gitarovych kabloch pocujem rozdiel Žmurk Ja som ho naozaj pocul a kabel som si zaobstaral taky, aky mi vyhovoval. Oni tvrdili, ze na 3m kuse to nemozem pocut a ja som to pocul. To iste s TS9 a TS7. Proste mam na to ucho. A este jedna vec: mozno ak to posudzujes na velkom javisku s uplne vypecenym Marshallom, tak sa ti to cele zlieva a je fakt nemozne posudzovat rozdiely. Ale ak som napr. iba cvicil v skusobni a vyhulil som na 3/4 50W Marshall kombo JCM 800, tak som ten rozdiel pocul. Islo o dokrmenie skresleneho kanalu. Takze tak Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.