Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 06:24:18
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Exhumerove dievky  (Prečítané 71752 krát)
0 užívateľov a 20 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #240 kedy: 03. Jún , 2013, 14:33:58 »

samozrejme, nie je dovod aby sa menil

A tak pocul som uz vseliake famy medzi alchymistami roznymi. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #241 kedy: 03. Jún , 2013, 14:37:59 »

A tak pocul som uz vseliake famy medzi alchymistami roznymi. :)
to su len famy, vzdy ked som nieco zalial, tak to znelo rovnako akurat to tak hrozne nekvili
Zaznamenané

WEIRD THRASH
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #242 kedy: 03. Jún , 2013, 14:38:02 »

samozrejme, nie je dovod aby sa menil

to vieme my, ale militantnym vintageistom to nevysvetlis  Ja som čert..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #243 kedy: 03. Jún , 2013, 14:40:01 »

to vieme my, ale militantnym vintageistom to nevysvetlis  Ja som čert..

Zas kopec ludi odprisahava, ze sa trolinku moze zmenit, tak bohvie. Nikdy som to neskusal, tak preto sa pytam. To mas podobne ako s krytom snimaca alebo bez. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #244 kedy: 03. Jún , 2013, 14:42:17 »

kopec ludi odprisaha kopec hluposti, neboj nic. usi mal spicate ako kon!!! meni sa na psa na horora!!!
Zaznamenané

o-yep sro
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #245 kedy: 03. Jún , 2013, 14:44:08 »

Zas kopec ludi odprisahava, ze sa trolinku moze zmenit, tak bohvie. Nikdy som to neskusal, tak preto sa pytam. To mas podobne ako s krytom snimaca alebo bez. :)
Dokonca som ani krytku nedaval dole, 5 minut pustali bublinky, potom som ich nechal este 10 minut, vytiahol, utrel, dal naspat a hraju tak isto, akurat ked chytim struny uz nepiskaju.
Zaznamenané

WEIRD THRASH
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #246 kedy: 03. Jún , 2013, 14:44:10 »

kopec ludi odprisaha kopec hluposti, neboj nic.

No dobre, ale zas to pisu aj typci, co hraju 40 rokov a mali desiatky gitar, tak zas az tak by som si z nich prdel nerobil. Tvrdi to aj vacsina vyrobcov snimacov. Ci zas sme Slovaci za compom najmudrejsi ze?  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #247 kedy: 03. Jún , 2013, 14:46:22 »

progy ty sa k tomu stavias tak ako ovce k fararovi, tomu tiez sepka pan tak musi mat pravdu. to ze niekto vystriedal sto gitar nieje etalon, kopa z takychto ludi su hluchi, nevedia hrat resp su kombinaciou. vid hifisti co pocuju rozdiel aj vo vymenenych baterkach dialkoveho ovladania. sorry, to ze je niekto z USA ... ale sak to vies sam
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #248 kedy: 03. Jún , 2013, 14:50:40 »

sorry, to ze je niekto z USA ... ale sak to vies sam

Ved preto sa pytam nie? Zas preco by som kope profikov zo zasady nemusel verit? Navyse fakt o tom dost pise aj mnoho ak nie vacsina boutique vyrobcov snimacov. Ale jasne, ti si zas siria vlastne famy, aby zarobili na ovciach... ?§!.

Vsetko su to za celec desatrocia len famy, vymysly, never nikomu! Ja som čert..
« Posledná zmena: 03. Jún , 2013, 14:51:16 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #249 kedy: 03. Jún , 2013, 14:52:13 »

 Bavím sa skvele len ty nic neodprisahaj progac
tema o jednom rickenbackere

Nezalezi na zapojeni? V druhom inpute hral hutnejsie ako v tom, kde su vsetky 3 polohy.
?§!. nerozumiem
No ved ma dve diery nie?  Bavím sa skvele
No a aky je rozdiel mat signal z mono vystupu a prepnuty prepinac na krkovy snimac, oproti priamo vytiahnutemu signalu zo solo vystupu ?
Sak to je to iste .  
Moc som nad tym nelaboroval. Obcas som iba pichol do druhej diery a skusal. :)
Zdalo sa mi veru, ze je to nejake ine.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 03. Jún , 2013, 14:52:47 od brko » Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #250 kedy: 03. Jún , 2013, 14:53:55 »

progy uveril  Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #251 kedy: 03. Jún , 2013, 14:54:08 »

viac sa ti zmeni zvuk ked nahodis struny a hras na nove a potom o 3 tyzdne do nich udres ked si spomenies ze si gitarista  Bavím sa skvele vtedy to hra tiez trochu inak a som schopny to odprisahat, len.. hram len 10 rokov tak to je asi jedno potom
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #252 kedy: 03. Jún , 2013, 14:56:35 »

http://smitspickups.com/product/do-not-pot-my-pickups/

Napriklad tu k tomu davam referencie. Ci si typek vymysla? :) Toto tvrdi fakt skoro kazdy vyrobca snimacov, tak hlavne, ze tu mame tolko odbornikov z praxe. ?§!.

un-potted-
 pros- open vintage sound, natural tone like old 50′s PAF, ultra high presence
 cons- can be microphonic. May squeal at extreme volumes or in high gain situations
 
potted-
 pros- tighter tone, more snap, not microphonic and usually handles high volume/gain without squeal
 cons- will reduce the ultra high ambient tonality you get when you do not pot a pickup
« Posledná zmena: 03. Jún , 2013, 14:57:12 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #253 kedy: 03. Jún , 2013, 15:03:33 »

vyrobci sa radi hraju na mudrych a dolezitych. technicky analfabeti tomu koko*t rozumeju a potom sa na vyrobcov pozeraju s vacsou doverou - o to vlastne ide kazdemu vyrobcovi - posobit ako najvacsi expert.

zalial som 10 tky snimacov od no name az po ozaj dobre a nikdy v zivote som nevypozoroval rozdiel pred a po. to preto, ze som len jebuty slovak a na chytreho americana co hra 40 rokov sa nechytam  Ja som čert..
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #254 kedy: 03. Jún , 2013, 15:05:52 »

vyrobci sa radi hraju na mudrych a dolezitych. technicky analfabeti tomu koko*t rozumeju a potom sa na vyrobcov pozeraju s vacsou doverou - o to vlastne ide kazdemu vyrobcovi - posobit ako najvacsi expert.

zalial som 10 tky snimacov od no name az po ozaj dobre a nikdy v zivote som nevypozoroval rozdiel pred a po. to preto, ze som len jebuty slovak a na chytreho americana co hra 40 rokov sa nechytam  Ja som čert..

nemal si spravne vykachlickovanu pivnicu aby si pocul rozdiel Si píš!!!

tu komunikaciu ohladne ricku si niekde zaramujem a budem sa na nej bavit ked mi bude smutno zo zivota  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 23 otázok.