Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 08:20:38
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ZOMREL CMARO  (Prečítané 18800 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #75 kedy: 10. Jún , 2008, 13:43:00 »

No myslim,že v tomto sa netreba "hrabat".

preco ? je to tajomstvo ?
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #76 kedy: 10. Jún , 2008, 13:48:43 »

No myslim,že v tomto sa netreba "hrabat".

preco nie ? mozes aj ty dostat taku chorobu.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #77 kedy: 10. Jún , 2008, 14:38:15 »

Nechajte to tak. Prosim.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #78 kedy: 10. Jún , 2008, 14:41:46 »

depresie su normalna diagnoza, pomerne rozsirena. mnoho ludi ich nelieci, lebo nevie, ze sa daju liecit, pripadne sa hanbi ist liecit. clovek moze byt s kamosmi nonstop vesely a hravy a trpiet depresiami. tolko moja mudra vsuvka a mozme kecat dalej o tom, co kto pre koho preco.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #79 kedy: 10. Jún , 2008, 14:50:11 »

depresie su normalna diagnoza, pomerne rozsirena. mnoho ludi ich nelieci, lebo nevie, ze sa daju liecit, pripadne sa hanbi ist liecit. clovek moze byt s kamosmi nonstop vesely a hravy a trpiet depresiami. tolko moja mudra vsuvka a mozme kecat dalej o tom, co kto pre koho preco.

tiez si myslim ze je to normalne. v amerike je to bezna choroba. u nas ludia maju komplex sa s takym niecim priznat, liecit a hovorit o tom a potom ked to uz nezvladaju moze to mat tragicky koniec.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #80 kedy: 10. Jún , 2008, 14:52:21 »

jezis, dusky robis z toho vec prisneho vojenskeho utajenia. povedz, je to nieco zle, co nemozeme neviet ? ak hej tak prosim, ale vyjadri sa k tomu normalne nie v inotajoch
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #81 kedy: 10. Jún , 2008, 14:54:09 »

Neviem o tom nic bulvarne, co by vas mohlo zaujimat. Zial zomrel moj dobry priatel a dobry clovek. Je ho skoda a cest jeho pamiatke....
Zaznamenané

Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #82 kedy: 10. Jún , 2008, 14:55:06 »

jezis, dusky robis z toho vec prisneho vojenskeho utajenia. povedz, je to nieco zle, co nemozeme neviet ? ak hej tak prosim, ale vyjadri sa k tomu normalne nie v inotajoch

A nemyslite si, ze to bola jeho vec, z coho mal depresie? Ked on o tom nechcel hovorit, nevidim dovod, preco by sa to malo rozoberat po jeho smrti. Ukludnite sa, hovada blbe.
Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #83 kedy: 10. Jún , 2008, 14:58:33 »

A nemyslite si, ze to bola jeho vec, z coho mal depresie? Ked on o tom nechcel hovorit, nevidim dovod, preco by sa to malo rozoberat po jeho smrti. Ukludnite sa, hovada blbe.

joj ?§!. a mal depresie ? lebo to co som cital, tak som nedel presne, ci mal. mna nezaujma z coho. ja som chcel vediet co bolo pricinou. boli to depresie ? OK. to aspon mna zaujmalo. a hovada blbe si nabuduce odpust, tu sa diskutovalo na urovni, tak invektiva si nechaj na doma.
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 10. Jún , 2008, 15:01:18 »

Blbecek!
Zaznamenané

Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #85 kedy: 10. Jún , 2008, 15:04:08 »

Dajte mu už pokoj, kua!
Zuzka to náhodou celkom trafila, tá diskusia fakt nebola na úrovni. Nebuďte zvedaví jak babky na trhu. Hybajte riešiť snímače a lampy o pár tém vyššie.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #86 kedy: 10. Jún , 2008, 15:05:37 »

ja nechapem, normalne sa pytam, mrzi ma to co sa stalo a este mi nadavajte. ja som tu debatu pochopil inac, nevedel som respektive bral som to ako dohad.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #87 kedy: 10. Jún , 2008, 16:21:20 »

mario: je to vec jeho blizkych a priatelov. mas potrebu sa v tom sparat, ze co preco? respektuj ak sa niekto o takejto veci nechce vyjadrovat Zdravíčko
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #88 kedy: 10. Jún , 2008, 16:29:07 »

jasne, co to tu rozpitvavate??? zomrel niekomu kamarat tak nechce o tom asi hovorit, co ste vymleti do pice?  Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa Nezahrávaj sa
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #89 kedy: 10. Jún , 2008, 16:59:43 »

uz 3x pisem, ze som to zle pochopil, tak ako to mam este povedat ? sak uz dajte pokoj aj vy. ak som niekoho mojimi prispevkami ranil, tak prepacte a zmazte ich, ja si ich mazat nebudem aby to nevyzeralo divno, ze co to tu potom je. takze poprosim zmazat. mrzi ma co sa stalo, nemyslel som to zle, ale asi to tak vyznelo, tak este raz prepacte.

dusky aj vsetci ostatni, prepacte. mrzi ma to a uprimnu sustrast Smútim a myslim to naozaj uprimne.
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.