Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 06:58:53
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ZOMREL CMARO  (Prečítané 18799 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #90 kedy: 10. Jún , 2008, 17:08:45 »

kaslite uz na to, bohuzial sa to stalo, a to ze to tu budete rozpitvavat mu zivot nenavrati, a je to uz dost trapne sa k tomu stale vracat ze kedy? kde? preco?
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #91 kedy: 10. Jún , 2008, 17:46:54 »

Dakujem.......
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #92 kedy: 12. Jún , 2008, 17:20:31 »

Dusky ty si ho poznal Cimbala pise v novom case ze sa stale smial tak jak mohol mat depky ?

Nikdy som nikde nic take nenapisal!Tvrdil som, ze bol optimista a to je dost rozdiel.Neviem co bolo v NC, ale Ty, alebo NC uvadza nepresne info.
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #93 kedy: 12. Jún , 2008, 18:32:28 »

Nikdy som nikde nic take nenapisal!Tvrdil som, ze bol optimista a to je dost rozdiel.Neviem co bolo v NC, ale Ty, alebo NC uvadza nepresne info.

„Bol veľmi kamarátsky, keď sme sa stretli, vždy bola ruka hore. Táto informácia ma absolútne šokovala, nevedel som, že mal nejaké problémy,“ dodal líder Desmodu Kuly, pre ktorého bol Cmaro veselým človekom. Na Cmarov nevysvetliteľný čin reagoval aj Jimi Cimbala, ktorý v poslednej sérii SuperStar sprevádzal na gitare fi nalistov: „Nechápem, čo ho k tomu mohlo viesť. Bol optimista... Amigo, fakt sila!“
Autor:  Nový Čas

sorry to pisal kuly ze bol vesely clovek.  mno popisu v novinach kokotiny a zbytocne motaju ludi.

http://www.cas.sk/clanok/78994/cmaro-na-svoj-hrob-len-caka-zbohom-amigo.html
« Posledná zmena: 12. Jún , 2008, 18:33:32 od musicman » Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Saint_George
nováčik
*
Príspevkov: 26


tažké je ľahko žiť


WWW
« Odpoveď #94 kedy: 26. Jún , 2008, 21:57:07 »

s amigom som hral asi 3 roky.. dakujem mu za všetko čo ma o muzike naučil.. ved som mal iba 16 ked to riskol a zobral sopliaka do kapely. a myslim že nelutoval, snažil som sa.. na toho človeka sa neda zabudnut.. neviem či tu možem verejne davat nejake staršie nahravky, ktore malokto pozna, ale nebudem riskovat.. škoda že sa zabudne na tu muziku  Je mi do plaču zbohom amíči
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #95 kedy: 02. August , 2008, 18:15:15 »

suhlas suhlas a este raz suhlas.
taktiez nerozumiem vsetkym tym posmrtnym albumom a podobnym reinkarnaciam, naozaj v kratkej dobe albumy pre filipa, vzajomne si prespievavanie pesniciek - lasica spieva mullera a naopak. vskutku uzasne tahy, ale kedze su to medialne zname ksichty a jeden sa uz po X ty krat na vracia z objatia smrti...ach jaj.
po takom ursinym poriadne pes nestekne, ale sak co.

no podla mna ked uz mali urobit poctu filipovi tak jednoznacne muller a spol a urcite nie tasler
Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 22 otázok.