Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Jún , 2024, 20:29:07
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: obchody s materialom na hand made  (Prečítané 59076 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #135 kedy: 05. Január , 2011, 17:36:58 »

no potrebujeme toho viac, tak nejakych dodavatelov, alebo co

zalezi, co je viac. ak 100vku, tak to uz sa s Tebou budu bavit asi aj hocaky cinania a este Ti tam vyrazia aj Tvoje logo :)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #136 kedy: 05. Január , 2011, 18:07:20 »

no mozno aj okolo 100vky, len prave toho sa bojim, tie cinske stranky su vseliake nedoveryhodne  :) nasiel som nejake na alibaba.com
Zaznamenané

Hephaisto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 104



« Odpoveď #137 kedy: 28. Apríl , 2011, 17:14:31 »

Existuje nejaký obchod, kde by sa dala kúpiť hlava na gitarový zosík, ale bez vnútra, len box a kovová šasi vo vnútri?

Poprípade, kde by ste mi odporúčali kúpiť kovovú šasi?
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #138 kedy: 29. Apríl , 2011, 10:58:16 »

Existuje nejaký obchod, kde by sa dala kúpiť hlava na gitarový zosík, ale bez vnútra, len box a kovová šasi vo vnútri?

Poprípade, kde by ste mi odporúčali kúpiť kovovú šasi?

všetko najdeš na tube town al eje to drahe jako svina :D takže radčej si to sprav sám :D najdi si stolára kt ti sprvay bednu a objednaj si veci drobnosti z tube townu.......

http://www.tube-town.net/ttstore/index.php/cat/c23_Chassis.html

všetky veci najdeš tam .....
Zaznamenané

Hephaisto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 104



« Odpoveď #139 kedy: 30. Apríl , 2011, 16:06:44 »

Tak to si fakt radšej spravím sám  ha ha ha
Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #140 kedy: 02. Máj , 2011, 20:34:05 »

chlopi, velcro na pedalboard kde kupim? nechce sa mi cakat kym doplavi lod z honkongu :)
Zaznamenané
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #141 kedy: 01. September , 2011, 14:24:36 »

Zdar, kto mi poradí kde kúpim nejakú samolepiacu farebnú fóliu? Potrebujem si urobit nálepku na efekt. krabičku rozmery 12*7. Všade predávajú veľké rozmery, keby niekto o niečom vedel bol by som rád kedy sa mi ozve.
Zaznamenané

hm... :-D
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #142 kedy: 19. Október , 2011, 20:18:59 »

chlopi, velcro na pedalboard kde kupim? nechce sa mi cakat kym doplavi lod z honkongu :)

skus si najst firmu  3M   




Zdar, kto mi poradí kde kúpim nejakú samolepiacu farebnú fóliu? Potrebujem si urobit nálepku na efekt. krabičku rozmery 12*7. Všade predávajú veľké rozmery, keby niekto o niečom vedel bol by som rád kedy sa mi ozve.

 v drogeriách predávaju take velke nálepky a rpedávaju to na cm teda ti narežu kolko hceš....... aj v baumaxe to rpedávaju len neviem či ti to tam vedi anarezat alebo to predvaju celu rolku ..  je to v takom rozmere ako ej alobal napr .....

ja som si kupoval zrkadlovu foliu ked som prerábal pickgward či ako s ato piše .... je to uplne super odolne 
Zaznamenané

tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #143 kedy: 19. Október , 2011, 20:23:29 »

nemá niekto zaujem kupit tranzistory J201 Huh!??

idem ich  kupit a hladám zaujemcov komu by som niektore kusy predal
keby si chce niekto robit DIFET efekty alebo buffre alebo hocičo ine do efektov je to univerzályn trandak velmi dobry na taekto použitie je toho plny internet

chcem kupit nejako 1-2-300 kusov  aby klesla cena tranzistoru na nejakym 50centov možno menej .... enviem teraz poevdat an rovinu  chcem len vedet kolko  ludi by mali o to zaujem ,
Zaznamenané

brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #144 kedy: 20. Október , 2011, 09:42:50 »

Davnejsie ( cca 3-4 roky spät ) som to kupovaval v Made BA a tusim som to vtedy ukecal za nieco okolo 50korun/ks pri 40tich kusoch ,tak ze pres 2 € je nejak moc .
« Posledná zmena: 20. Október , 2011, 09:45:26 od brdo prvy » Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #145 kedy: 20. Október , 2011, 14:08:50 »

aj v baumaxe to rpedávaju len neviem či ti to tam vedi anarezat alebo to predvaju celu rolku

v Baumaxe velcro - sirka 5 cm - narezu podla potreby. Drzi to ako lepidlo.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #146 kedy: 20. Október , 2011, 15:01:50 »

fuha a kde tam, nejako si to neviem vybavit kde by sa tam nieco taketo riesilo? ja mam velcro z hongkongu ale niesom s nim velmi spokojny, nedrzi nejako velmi.
Zaznamenané

o-yep sro
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #147 kedy: 09. Máj , 2012, 20:07:03 »

Potreboval by som radu, chcel lepiť koženku, nemám už chut sa srať s chemoprenovymi lepidlami :-/ viem že existuju lepidla v spreji napr...ale na svk asi tažko zohnať take...či niekto vie kde? V tomto videu v 3:45 natiera chlap nejakym bielim lepidlom valcom, vyzera to ze sa s tym super robi...myslim ze urcite sa musi najst nejake lepidlo vhodne na to aj na slovensku. Viete niekto o niečom takomto nechemoprenovom? Tu som niečo našiel...čo si o tom myslite? asi bude dobre nie? http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=2437&id_tovar=10167&uroven=4&zaradenie=2437&ukaz=detail&hlzaradenie=2389&c=
« Posledná zmena: 09. Máj , 2012, 20:09:46 od Vratko » Zaznamenané

hm... :-D
Vratko
stály hosť
*****
Príspevkov: 985


hoummejd :-)


« Odpoveď #148 kedy: 29. Máj , 2012, 13:00:56 »

 Neser ma! nemá niekto doma nejaké 3 metre pipingu bieleho? Smútim
Zaznamenané

hm... :-D
Wili
nováčik
*
Príspevkov: 62



« Odpoveď #149 kedy: 02. Jún , 2012, 21:49:06 »

Vratko to bude nejake disperzne lepidlo, nieco podobne ako duvilax... aj preto to zahrieval aby to rychlejsie schlo. Pripadne Duslo vyraba aj disperzne kontaktne lepidla, cize nieco na baze vody/latexu ako duvilax ale normalne to odvetravas ako chemopren kym to nie je lepive no a potom len spojis, pohladaj cez google a najdes toho kopu. Existuju aj original calunicke lepidla kt. tiez vyraba ta ista firma a tiez je to na baze latexu, staci si len vybrat co ti viac vyhovuje...

Velka vyhoda je, ze je to lacne a nenafetujes sa toho tak ako z chemoprenu, to latexove aj keby si zjedol a zapil vodu nic sa ti nestane... :D
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 23 otázok.