Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 16:22:37
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako mam zacat ??  (Prečítané 9088 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #15 kedy: 08. Jún , 2008, 22:07:37 »

pre mna bol vyborny zaciatok akusticke pesnicky od metallicy (nothing else matters, enter sandman, unforgiven, call of kthulu,...), red hot chili peppers (otherside, scartissue, californication, road trippin'), scorpions a podobne. na zaciatok je to myslim fajn, boli to prve pesnicky ktore som vedel. a samozrejme stairway to heaven :) ak mas trpezlivost a naucis sa ich cele, mnoho ti to da.
Zaznamenané

dal by som si palacinky
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 09. Jún , 2008, 11:46:47 »

pre mna bol vyborny zaciatok akusticke pesnicky od metallicy (nothing else matters, enter sandman, unforgiven, call of kthulu,...), red hot chili peppers (otherside, scartissue, californication, road trippin'), scorpions a podobne. na zaciatok je to myslim fajn, boli to prve pesnicky ktore som vedel. a samozrejme stairway to heaven :) ak mas trpezlivost a naucis sa ich cele, mnoho ti to da.
velmi dobry vyber, ja som tiez s tymto repertoarom zacinal, clovek sa na tom dost nauci na zaciatok
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #17 kedy: 09. Jún , 2008, 11:59:07 »

homar: jj to boli dobre casy, to som cvicil aj 4 hodky denne a pokrok siel rychlo dopredu :)
Zaznamenané

dal by som si palacinky
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #18 kedy: 09. Jún , 2008, 12:09:37 »

homar: jj to boli dobre casy, to som cvicil aj 4 hodky denne a pokrok siel rychlo dopredu :)
aj tak lepsie casy nastali, ked som na vianoce od fotrovcov dostal prvu elektricku gitaru a male kombicko Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #19 kedy: 11. Jún , 2008, 12:40:15 »

vdaka za rady  Na zdravie!
Zaznamenané
kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #20 kedy: 16. Jún , 2008, 14:32:08 »

vlastne stairway to heaven - led zeppelin a notthing else matter - metallica som uz hraval, ale to kym na naucim cele tak to trva. Vam to tiez tak trva ?  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #21 kedy: 16. Jún , 2008, 14:33:02 »

ano stairway mi trval mrte dlho a ucil som sa to po castiach.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #22 kedy: 16. Jún , 2008, 14:39:50 »

ja sa tiez ucim po castiach..preto nic poriadne cele ani neviem  ha ha ha
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #23 kedy: 16. Jún , 2008, 16:39:58 »

ja tiez, a zacinam tymi, ktore sa mi pacia. a zlozite veci si zjednodusujem, aby to ale sedelo. ja to jebaju Som frajer
Zaznamenané

kuko6
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 171


« Odpoveď #24 kedy: 20. Jún , 2008, 15:53:10 »

este nieco, je velky problem ked D-cko akord hram 3 struny barovo a prostrednikom zbytok ?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #25 kedy: 20. Jún , 2008, 18:06:34 »

Tak som to hrával rok a pol aj ja.... nakoniec som sa to naučil držať normálne  Žmurk hraj a drž akordy tak ako ti vyhovuje... Síce ma teraz gitaroví teoretici zdrbkajú, ale čo tam po tom... Hlavné je hrať pohodlne a tak ako ti vyhovuje  Na zdravie!
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #26 kedy: 20. Jún , 2008, 18:17:59 »

ja mam pici, ja hram iba parohace. cize ukazovak a malicek a zvysok si tlmim Na zdravie!
Zaznamenané

cembo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 550



« Odpoveď #27 kedy: 28. Jún , 2008, 01:29:12 »

Poradte nejake veci co mam hrat na zaciatok. Pripadne nejake zaciatocnicke skoly mi tu môzte hodit, prosim len poradte Žmurk

... :) pekne si to postavil, len co je pravda. Ak tu otazku myslis vazne, tak ja si myslim ze by si mohol skusit cvicit nejake veci od Claptona. Co ty na to ?  ... a stupnice a zvedavost po teorii pride sama ked budes chciet vediet co vlastne hras, a potom zacni s takymi vecami :) ...
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 17. Júl , 2008, 15:20:33 »

dost v pohode je toto http://www.musicreport.sk/kategorie/navody/gitarove-cvicenia/
naucis sa alternate picking, teda striedave brnkanie dole a hore, co ti da vacsiu rychlost, ako keby si mal brnkat len dole, hraj tak uz od zaciatku, nech si navyknes, lebo odvyknut si brnkat len dole a prejst na alternate je dost tazke (aspon podla mna Bavím sa skvele )
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 17. Júl , 2008, 15:22:55 »

dost v pohode je toto http://www.musicreport.sk/kategorie/navody/gitarove-cvicenia/ naucis sa alternate picking, teda striedave brnkanie dole a hore, co ti da vacsiu rychlost, ako keby si mal brnkat len dole, hraj tak uz od zaciatku, nech si navyknes, lebo odvyknut si brnkat len dole a prejst na alternate je dost tazke (aspon podla mna Bavím sa skvele )

Fiiha, BoB podporili MusicReport, asi pridam dalsie cvicenia... na jesen...  Na zdravie!

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.