Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 20:20:47
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Hudobniny Kaktus  (Prečítané 22594 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #60 kedy: 10. December , 2008, 15:44:46 »

ved to objednaj z musiccneter.cz alebo kytary.cz tam mas lepsie ceny a tusim aj dopravu na slovensko zadarmo!
Presne tak ..kytary.cz mozem doporucit....ak budes brat ten box tak doprava je zdarma aj na slovensko...mas to do 3dni ak to prave maju na sklade, co sa da na ich stranke bez problemov pozriet :)
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #61 kedy: 10. December , 2008, 15:50:27 »

kujem  Cmuk chlapci
Zaznamenané

hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #62 kedy: 10. December , 2008, 23:42:57 »

jednoznacne kytary.cz, super obchod aj akcie mavaju dobre Zdravíčko mne prislo kombo cez UPS myslim ze to bolo viac ako 3 dni ale dokonca cele co som sa cudoval ked si pamatam co som videl ked som raz bol v ich sklade..najvacsia sranda ale ze ten sofer mi vidal viac ako kilo v minciach vtedy Nechajte ma vydýchať Bavím sa skvele
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 13. Apríl , 2009, 14:11:37 »

Hudobniny Kaktus v Žiari nad Hronom (www.hudobne-nastroje.sk) nie sú zlý obchod. Snažia sa mať dobré ceny, cena sa dá vždy dohodnúť. Majiteľ sa nesnaží vždy predať to najdrahšie, ale hľadá vhodné riešenie. Na druhej strane je pravda, že väčšinu tovaru čo ponúkajú na svojom e-shope nemajú fyzicky skladom. To sa ani nedá, sú to malé, miestne hudobniny. Problém nastáva vtedy, ak vybranú vec nemá dodavateľ. Vtedy sa čaká veľmi dlho a niekedy sa človek ani nedočká. Ďalším problémom je, že kto sa nepozná s majiteľom a nemá na neho kontakt, veľmi nepochodí. Pretože personál je neinformovaný, predavačky nemajú prehľad a kontakt na majiteľa Vám nechcú dať. Ostáva mu len napísať mail. Mne vždy odpovedal včas a nebol s tým problém. Takže tak. Druhá vec je, že tu už nenakupujem, mám lepšie zdroje, ale to je už iná téma. Zdravíčko
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #64 kedy: 14. Apríl , 2009, 00:36:03 »

Hudobniny Kaktus v Žiari nad Hronom (www.hudobne-nastroje.sk) nie sú zlý obchod. .

...Ďalším problémom je, že kto sa nepozná s majiteľom a nemá na neho kontakt, veľmi nepochodí. Pretože personál je neinformovaný, predavačky nemajú prehľad a kontakt na majiteľa Vám nechcú dať. ..

uplne popici  Bavím sa skvele
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 17. Apríl , 2009, 07:04:30 »

však hej .. ale nechcel som ho hneď od začiatku len kritizovať  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 10. Máj , 2009, 12:19:52 »

Mám nový postreh z týchto hudobnín. Chcel som si od nich objednať Framus Renegade - ľavácky model. Majiteľ bol veľmi ochotný, že gitaru do mesiaca zoženie a spravil mi dobrú cenu. Takže serióznosť na mieste. Nakoniec som do toho ale nešiel, pretože by bolo nefér mu ju vrátiť, keby sa mi nepáčilo na nej niečo. Takže odporúčam písať maily priamo majiteľovi, telefonovať ako vravím nemá veľkú cenu, lebo pracovníčky plnia len funkciu odkazovača na telefóne aj to nie dobrú, môžu niečo popliecť a tak, pretože sa tomu veľmi nerozumejú.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #67 kedy: 10. Máj , 2009, 12:28:02 »

...Majiteľ bol veľmi ochotný, že gitaru do mesiaca zoženie a spravil mi dobrú cenu. Takže serióznosť na mieste. Nakoniec som do toho ale nešiel, pretože by bolo nefér mu ju vrátiť, keby sa mi nepáčilo na nej niečo...
Mas vskutku velmi zaujimavy postoj k danej veci... Skor mi pride nefer, ze spravil Ti dobru cenu, atd... a ty do toho nejdes... trosku optimizmu do zivota. Nemusi byt vsetko zle.

Ktosi tu povedal na fore, ze lavaci su divni ludia. Zacinam sa stotoznovat s tymto nazorom.  ha ha ha

 Na zdravie!
Zaznamenané

majky
okukávač

Príspevkov: 4

I am rock'n'roll


WWW
« Odpoveď #68 kedy: 11. Máj , 2009, 20:47:30 »

minuly tyzden som objednaval Warvick Rock Case RC 23120 B telefonicky, dodane to bolo dnes, cca 4 pracovne dni, s cenou aj jednanim som, ako vzdy s tymito hudobninami, velmi spokojny.  heh, a teraz to idem zapajat :)
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 11. Máj , 2009, 21:29:50 »

Citácia
Mas vskutku velmi zaujimavy postoj k danej veci... Skor mi pride nefer, ze spravil Ti dobru cenu, atd... a ty do toho nejdes...
Možno je to nefér, ale oveľa viac by bolo nefér, keby som si to objednal a potom nezobral. Pretože by s tým mal výdavky, lebo by to objednal len pre mňa. Išiel by som do toho, keby to mal na predajni, môžem to vyskúšať a zobrať alebo nezobrať. Inak už som kúpil gitaru od Thomanna a Sivčák ju dal do poriadku, za čo som mu nesmierne vďačný, takže som s gitarou do smrti vysporiadaný.  Bavím sa skvele (Ale kecám, určite ešte do smrti niečo poriešim - jednu, dve). Teraz som si skoro odrezal ukazovák karbobrúskou, tak ak sa mi to začne zbierať, tak nebudem potrebovať ani túto jednu).  Ja som čert..
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #70 kedy: 15. Máj , 2009, 12:37:33 »

Ja mam s nimi celkom dobre skusenosti. Objednaval som tam veci 2 krat. Prvy raz mi vsak neodpisali na mail, co ma trosku nahnevalo, tak som volal majitelovi a v pohode sme sa dohodli, tovar dosiel za par dni. Druhy krat mi uz aj odpisali a vsetko prebehlo v pohode.
Zaznamenané
Mito
nováčik
*
Príspevkov: 7


Nazdar


« Odpoveď #71 kedy: 01. Júl , 2009, 15:27:44 »

Ja som tam bol dvakrát, celkom v pohode a aj keď som si stade objednával struny tak mi došli v pohode (aj mojim známym ktorý si tiež stade brali). Tak asi tak.
Zaznamenané

ГИТАРА !
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 06. Júl , 2009, 11:15:07 »

pred mesiacom som si tam objednal jeden overdrive, uistili ma ze do tyzdna bude, dokonca este v ten isty tyzden. nadiktoval som svoje udaje, tel cislo, slubili ze sa mi ozvu. dodnes som od nich nic nepocul

Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
BassG
okukávač

Príspevkov: 1



« Odpoveď #73 kedy: 24. Júl , 2009, 19:28:18 »

S tymto shopom mam len dobre skusenosti co mozem povedat, aj moje okolie takze je to v pohode. Sice sa troska dlhsie caka ale oplati sa :)
Zaznamenané
Pepto
okukávač

Príspevkov: 1



« Odpoveď #74 kedy: 20. Marec , 2010, 12:34:49 »

Sice je tato tema uz starsia, ale podla mojich skusenosti sa nic nezmenilo. Pred viac ako mesiacom som si objednal gitarovu hlavu, na e-mail neodpovedaju, 2x ma telefonicky ubezpecili ze mi ju do tyzdna poslu (od posledneho kontaktu presli uz 2 tyzdne) a este stale sa mi neozvali.  Ak mi ju vobec poslu skor ako mi uplne dojde trpezlivost, pravdepodobne si po tejto skusenosti od nich uz nikdy nic neobjednam....  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.071 sekund, 22 otázok.