Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 19:57:52
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: moj hwy 1  (Prečítané 4889 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #15 kedy: 13. Jún , 2008, 14:31:28 »

Moze byt, len vravim ze ked je problem s ladenim tak je to s vacsou pravdepodobnostou nulty prazec ako zle navinuta struna - ked si vies pekne navinut strunu.
Zaznamenané
DominkO
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 91


*1852-still alive


« Odpoveď #16 kedy: 13. Jún , 2008, 18:28:22 »

aj si na nej nieco steloval?ja s elektrikami len zacinam.dohromady som na el. gitarach hral mozno pol roka a nejake stelovanie som teda neriesil.toto je moja prva vaznejsia elektrika tak by som ju chcel vyladit k dokonalosti.

inak rozmyslal som nad fender locking tuners,ma niekto skusenosti?

ne , ani neplanujem necham tak jak to je. A ladenie mi celkom drzi.  :)
Zaznamenané


Alvaro 410, Fender Strat HW1, Fender Super Reverb
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #17 kedy: 13. Jún , 2008, 19:13:18 »

pani, kedze tu sa debatovalo o tej pruzinke z diery na paku, nakolko je dolezita? ty myslim ze ked sa mi zrejme stratila uplne je to moc problem? neda sa nekde zohnat nova? :)
za rady vopred diky, s pakou a ohybnou kobylou som novacik tak neviem do akej miery je ta pruzinka vyznamna..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #18 kedy: 13. Jún , 2008, 20:08:56 »

to aj Tebe vypadla z tejto gitary ?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 14. Jún , 2008, 09:19:08 »

pani, kedze tu sa debatovalo o tej pruzinke z diery na paku, nakolko je dolezita? ty myslim ze ked sa mi zrejme stratila uplne je to moc problem? neda sa nekde zohnat nova? :)
za rady vopred diky, s pakou a ohybnou kobylou som novacik tak neviem do akej miery je ta pruzinka vyznamna..

vdaka tej pruzinke sa paka v zavite hegla o poznanie menej. pokial fakt chces paku pouzivat, s pruzinkou je to lepsie.
Zaznamenané
tailgunner
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #20 kedy: 15. Jún , 2008, 12:37:47 »

to aj Tebe vypadla z tejto gitary ?

noo tiez mam stratocastra ale ineho, konkretne US Strat HSS -RW , lebo nemam rad single pri kobyle  :)  ale ta pruzinka, hmmm, pamatam si ze ked som ju mal novu (a nevedel som nic o ziadnej pruzinke) raz ked som isiel hrat tak pri stojane som nasiel tu pruzinku, nevedel som co to je skade to je, ci je to vobec z gitary a niekam som  ju odlozil ze sa popytam, zabudol na to a asi aj stratil...asi si dam inzerat kto mi nejaku preda  Bavím sa skvele Bavím sa skvele  da sa to niekde zohnat, v hudobninach? neviete?
Zaznamenané
dury
nováčik
*
Príspevkov: 39



« Odpoveď #21 kedy: 28. Júl , 2008, 01:56:04 »

http://www.dv247.com/invt/41624/

ja som ju kupoval cez net.som v anglicku a cez net ma tu vysla o asi £70 lacnejsie ako v obchodoch. £437 krat asi 40 =17 480Sk co je o dost menej ako som to nasiel na stranke muzikeru kde predavali okolo 25 000Sk ale neviem mozno sa da na slovensku kupit aj lacnejsie.ja som osobne asi 2-3 mesiace chodil po vsetkych hudobnych obchodoch v manchestri a skusal som vsetkych mexicanov az som nakoniec skusil HWY a bolo to jasne.hlavne zvukom.ale kazdemu sedi nieco ine.a pretoze ten cenovy rozdiel medzi mexicanmi(deluxe,'50reissue...) a hwy zase nebol az taky velky tak som radsej prilozil par minci a mam toto.inak ked som pozeral hodnotenia na nete tak bola v priemere hodnotena velmi dobre na druhu stranu sa nasli taky co tvrdili ze to nema nic spolocne s fendrom a davali najnizsie znamky.to si treba vyskusat.vzdy sa najde niekto,kto to musi ofrflat.dost ludi este nadavalo ze nedrzi ladenie a veru mohlo by to byt o nieco lepsie ale zase nie je to az tak kriticke.chcem si dat namontovat fender 'lsr' rolling nut,snad to trosku pomoze.ale zato zvuk ma mohutny.za tie prachy som nadmieru spokojny.a ten lak?no co uz.nejaky ten skrabanec gitara musi mat:)
hmatnik to ma trosku sirsi sa mi zda ale to mne pre moje prstiky vyhovuje.neviem co este,mam ju len asi mesiac.mozno dominko by mohol este co to popisat.

hlavne je rozdiel medzi hwy one a hwy one upgrade lebo niekedy tusim v 2006 prerobili celu koncepciu ale ked mas na nu zalusk uz dlhsie,tak to asi vies
Zaznamenané

Stonebridge GS 40 CM
Furch DX 61-12
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.