Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
05. Júl , 2024, 15:32:24
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 167996 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #195 kedy: 19. November , 2009, 12:40:35 »

podla to tu uz moc prehanate s tymi kablami . roky pouzivam kable kadejake ,  ibanezy , straight A , PW drahsie , doma porobene z "kvalitnych / nekvalitnych" ingediencii  Bavím sa skvele  a nejako som necitil potrebu zhanat furt rovnake kable ktory mne akoze vyhovuje .
proste chytim kabel ktory je , ak jacky nie su vyhrkane , ak nechrasi ked s nim pokyvam , ak nezere kua vela vysok (jak bespeca niektore )  tak je to OK  a hra sa .

tie rozdiely medzi drahymi  a lacnymi co sa vam zdaju mozu byt napr vytvorene tym ze neboli rovnako nazhavene lampy na ampe ked ste hrali s tym a potom tym . aj ked to bude asi tym kablom ale kto si taku drobnost vsimne okrem teba  Bavím sa skvele ..
Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #196 kedy: 19. November , 2009, 12:55:14 »

podla to tu uz moc prehanate s tymi kablami . roky pouzivam kable kadejake ,  ibanezy , straight A , PW drahsie , doma porobene z "kvalitnych / nekvalitnych" ingediencii  Bavím sa skvele  a nejako som necitil potrebu zhanat furt rovnake kable ktory mne akoze vyhovuje .
proste chytim kabel ktory je , ak jacky nie su vyhrkane , ak nechrasi ked s nim pokyvam , ak nezere kua vela vysok (jak bespeca niektore )  tak je to OK  a hra sa .

tie rozdiely medzi drahymi  a lacnymi co sa vam zdaju mozu byt napr vytvorene tym ze neboli rovnako nazhavene lampy na ampe ked ste hrali s tym a potom tym . aj ked to bude asi tym kablom ale kto si taku drobnost vsimne okrem teba  Bavím sa skvele ..

kto nevyskusal nevie... ja som tiez kedysi hral tvojim sposobom (co pride) ale nikdy viac uz  Na zdravie!
Zaznamenané
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #197 kedy: 19. November , 2009, 12:55:46 »

Aj tak boli najlepsie stare komunisticke kable.Kym prisli spoluhraci na skusku,mohol si na to aj radio pocuvat,povesat pradlo,....
Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #198 kedy: 19. November , 2009, 12:58:29 »

v rovine teoretickeho skumania su rozdiely zasadne. v paxi chytim prvy kabel a zapojim ho. kable mam vsetky priemerne, ziadny hi-end a ani ziadne sunty. robit vela vedy zrovna okolo tohoto sa mi nechce. 100% svetovej spicky hra live na vysielacky, ktore su proti najspickovejsim kablom trochu horsie a nikomu to nevadi... alebo dnesne spickove vysielacky su so spickovymi kablami kvalitov prenosu 1:1 ? neviem - pytam sa...
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #199 kedy: 19. November , 2009, 13:02:09 »

v rovine teoretickeho skumania su rozdiely zasadne. v paxi chytim prvy kabel a zapojim ho. kable mam vsetky priemerne, ziadny hi-end a ani ziadne sunty. robit vela vedy zrovna okolo tohoto sa mi nechce. 100% svetovej spicky hra live na vysielacky, ktore su proti najspickovejsim kablom trochu horsie a nikomu to nevadi... alebo dnesne spickove vysielacky su so spickovymi kablami kvalitov prenosu 1:1 ? neviem - pytam sa...

da sa spravit taka vysielacka ktora bude ako najsamlepsi kabel... ci to v praxi niekto vyraba to uz neviem...
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #200 kedy: 19. November , 2009, 21:42:12 »

ja momentalne hravam na soundking kable..a su uplne napicu Na zdravie!..ked stretnem predavaca v auparku tak mu asi rozkopem hlavu..hlavne ze som ich nakupil za 6 kil
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #201 kedy: 19. November , 2009, 21:43:49 »

nemam ani jeden kabel pod 6 kil co by siel a ty si ich nakupil vsetky za tolko.. tak sa necuduj zas.. ono v tomto smere cena tam je oddovodnena..sa zbytocne rozculujes
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #202 kedy: 19. November , 2009, 21:52:41 »

nemam ani jeden kabel pod 6 kil co by siel a ty si ich nakupil vsetky za tolko.. tak sa necuduj zas.. ono v tomto smere cena tam je oddovodnena..sa zbytocne rozculujes
tipek..ze to su fantasticke kable za fantasticku sumu...a akurat som volal s robom ze objednam neco cez net v tej sekunde..ale ked uz boli na stole potreboval som ich nutne na koncert(ktory som mimochodom nehral)...tak co uz..nevadi
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #203 kedy: 19. November , 2009, 21:53:37 »

ja momentalne hravam na soundking kable..a su uplne napicu Na zdravie!..ked stretnem predavaca v auparku tak mu asi rozkopem hlavu..hlavne ze som ich nakupil za 6 kil

soundking ako znacka to hovori same za seba  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #204 kedy: 19. November , 2009, 21:55:52 »

soundking ako znacka to hovori same za seba  Bavím sa skvele
aspon mam kopec nahradnych :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #205 kedy: 19. November , 2009, 22:03:08 »

. 100% svetovej spicky hra live na vysielacky, ktore su proti najspickovejsim kablom trochu horsie a nikomu to nevadi... alebo dnesne spickove vysielacky su so spickovymi kablami kvalitov prenosu 1:1 ? neviem - pytam sa...

Uplne 1:1 medzi kvalitnou vysielackou a kvalitnym kablom to urcite nie je. Pouzivam vysielacku AKG WMS 400 (co uz je celkom dobry model) a kable Monster cables Rock a je tam maly ale stale pocutelny rozdiel. Pri pouziti vysielacky treba na aparate mierne pridat gain a potom je ten zvuk priblizne rovnaky.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #206 kedy: 19. November , 2009, 22:43:40 »

aspon mam kopec nahradnych :)
bohuzial iba nahradnych.. na previazanie balika a pod  Bavím sa skvele ked som este robil v hudobninach, tak sa pravidelne vracali so zlomenymi jackmi
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #207 kedy: 19. November , 2009, 22:49:13 »

bohuzial iba nahradnych.. na previazanie balika a pod  Bavím sa skvele ked som este robil v hudobninach, tak sa pravidelne vracali so zlomenymi jackmi
ty si robil v hudobninach?...to uz aby som zacal vyrabat gitary
« Posledná zmena: 19. November , 2009, 22:49:29 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #208 kedy: 19. November , 2009, 23:01:43 »

ty si robil v hudobninach?...to uz aby som zacal vyrabat gitary

Aj gitary robil, tak by si mal skupit akcie Gibsonu.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
bigbadbrad
stály hosť
*****
Príspevkov: 866



« Odpoveď #209 kedy: 23. December , 2009, 16:28:34 »

ake  kable pouzivate na prepajanie techniky? myslim monitorov a pod.? staci nejaky znackovy z datartu?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.