Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 11:48:52
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 164447 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #30 kedy: 16. Jún , 2008, 18:42:35 »

ja som sa akurat dneska dopocul o volakych uhlikovych kabloch ci co... zevraj to stoji 5m 4000 sk je to jednosmerne a ze to brutalne dobre hra... ma s tym niekto skusenosti?
 ?§!.
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #31 kedy: 16. Jún , 2008, 18:52:49 »

No toto je zaujímavé... tuším ani ten Planet Waves strieborný s vypínačom sa nemá dávať opačne  Nezahrávaj sa
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 16. Jún , 2008, 18:54:06 »

takto... skusali ste ho niekto zapojit opacne ? co sa stalo ?
Zaznamenané
jjaannkkoo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 460



« Odpoveď #33 kedy: 16. Jún , 2008, 18:55:49 »

takto... skusali ste ho niekto zapojit opacne ? co sa stalo ?
nic nevybuchlo   Smútimha ha ha a co sa tyka brumu a inych veci tak to som si nevsimol, skusili sme to len tak narychlo ci to nieco radikalne spravi :)

...takze pockajme si radsej este na iny nazor, niekto kto to testoval doslednejsie...? :)
« Posledná zmena: 16. Jún , 2008, 19:00:43 od jjaannkkoo » Zaznamenané

cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #34 kedy: 16. Jún , 2008, 18:59:42 »

lidi a tie uhlikove ste nepoculi niekto? ono ze su to take co sa musia dat najprv niekam nabit a az potom sa da na nich hrat...  No hanbím sa..
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #35 kedy: 16. Jún , 2008, 20:53:12 »

jednosmerny? niaka p*čovina nie ? to som este nevidel jednosmerny kabel na striedavy signal  ha ha ha zas neverte vsetkemu. v com jednosmerny, ze ide signal iba jednym smerom ?
« Posledná zmena: 16. Jún , 2008, 20:54:24 od mario bross » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #36 kedy: 16. Jún , 2008, 20:56:58 »

ziadna p*čovina, ale novy trend...
u nas to zacal predavat sivcak, nedavno mi to vysvetloval, predtym nez sa zacne hrat na kabel, treba ho pichnut medzi aparat a nastroj v tom smere ako sa bude hrat a nechat nabit na 48 hodin, potom sa v nom ustali tok a hra ako ma
Zaznamenané

stoka!
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #37 kedy: 16. Jún , 2008, 20:59:39 »

a co sa tam ma co nabijat, ked je amp vypaty z elektriky a na gitaru sa nehra? ci treba na to hrat, ci ako? alebo to cerpa energiu z vesmiru? dakde na nete neni clanok o tom, ze jak to funguje?
« Posledná zmena: 16. Jún , 2008, 21:00:20 od styrioci » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #38 kedy: 16. Jún , 2008, 21:01:50 »

a to uz je v tom nejaka elektronika, alebo co ? ked sa to potrebuje nabit. no toto su mi veci. ale ked som videl indukcny snimac len s dvomi vodicmi, tak som tiez ziral, ako to je vo vnutri spravene a skade to bere energiu.

ale spat. videl si to ? je to iba kabel, alebo je na tom nejaka "krabicka" ? nechapem celkom.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #39 kedy: 16. Jún , 2008, 21:02:32 »

to je uz tazky nezmysel.. keby mi to niekto daroval, sotva budem cosi kdesi nabijat. to uz pomaly zavana aktivkou  Neser ma! pracoval som vo vyskumnom ustave anorganickej chemie ale v zivote som nepocul ze by sa uhlik dal este usmernovat nabijanim (nech uz si cokolvek predstavujem pod tym pojmom). Med by som pochopil ako magneticky makky material, ten by sa dal "usmernit" ale uhlik sotva. Z toho bud mas grafit, polodrahokam alebo diamant. Nic co by sa dalo menit bez sialenej teploty a vysokeho tlaku.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
mcmaros
stály hosť
*****
Príspevkov: 1173


Max for President!


« Odpoveď #40 kedy: 16. Jún , 2008, 21:04:14 »

Myslim, ze staci aby mal kabel co najmensiu kapacitu a je jedno co to je za znacka. Minimalne na doma vam to moze byt jedno.

Jednosmerny nabijaci kabel je nejaka p*covina marketingovych pracovnikov firmy s uzasne predrazenymi vyrobkami. Popiskujem si
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #41 kedy: 16. Jún , 2008, 21:05:11 »

praveze som si nie isty tym, ci ma byt aparat vypnuty...
su to kable znacky EVIDENCE AUDIO, vo vsetkych medzinarodnych casakoch vysli ako vitazi vo zvuku kablov, s velkym odstupom
Zaznamenané

stoka!
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #42 kedy: 16. Jún , 2008, 21:06:22 »

aktivka tam bude podla mna. lebo holy kabel, neviem co sa tam moze zmenit...jedine ak by to nebol ten uhlik. mozno to ma nieco integrovane v sebe, a obvod, ktory prpusta signal iba jednym smerom a tem moze aj upravovat zvuk, cize ta aktivka.

roberto: a ta med. no neviem, ci by sa "usmernila". to mas ako keby si 10 rokov pouzival kabel a potom ho otocis a nejde :) takze tam tiez nejake usmernenie neprichadza do uvahy.
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #43 kedy: 16. Jún , 2008, 21:09:38 »

praveze som si nie isty tym, ci ma byt aparat vypnuty...
su to kable znacky EVIDENCE AUDIO, vo vsetkych medzinarodnych casakoch vysli ako vitazi vo zvuku kablov, s velkym odstupom
nevies, ktore presne? maju ich tam viacej v ponuke http://www.evidenceaudio.com/product.html
Zaznamenané
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #44 kedy: 16. Jún , 2008, 21:12:56 »

tak to fakt neviem, najlepsi instrumentalny kabel z ich ponuky je ten lyric HG, ten si velmi pochaloval aj oskar rozsa, ale fakt neviem....

ked teraz nad tym rozmyslam, neviem ci tam je ten uhlik a hladat sa mi to nechce, kazdopadne to nic nemeni na fakte, ze sa musia dat pre prvym pouzitim nabit...

tu je nejaky pokec, kto ma cas nech cita:
http://www.evidenceaudio.com//design.html
Zaznamenané

stoka!
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.