Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
03. Júl , 2024, 08:30:57
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Aké káble používate?  (Prečítané 167929 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #360 kedy: 21. Jún , 2010, 22:27:02 »

Teraz ale vážne  - že na to má vplyv aj tlak vzduchu...
Zaznamenané
caparison
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 83



WWW
« Odpoveď #361 kedy: 21. Jún , 2010, 22:28:37 »

to mas v pohode. cital som uz davnejsie taku starsiu japonsku knizku - cesta zenu (cesta meca). okrem toho ze som ju nepochopil som si zapametal len taku nejaku cca nosnu myslienku - ako ziak si na urovni svojho majstra, pretoze ti poznanie nezvazuje ruky a robis veci prirodzene. treningom sa ti mysel postupne tak otupuje, ze viac pracuje tvoja hlava a zacnes mat rozne bloky. a najvacsi sensei paimei sa dokaze od tohto odosobnit a robit zase vsetko prirodzene, ako keby ho uz nic nezatazovalo.
je to krasne pozorovat aj u vselijakych gitaristov. niekto hra, je nadseny a staci mu aj buster z kazetaku. potom zacne sprtat az prestane hrat. v lepsom pripade sa cez to dostane a potom uz je na takej urovni ze mu to hra a neriesi. alebo ma v pici.
ja som na vychytavanie takychto nuans uz stratil motivaciu. aj preto ze to co mam hra ako cert a nemam chut skusat kolko certov sa v tom este nachadza, ale radsej by som sa vratil niekde naspat a vymenil to za poriadne kapelove hravanie.
a teraz si idem do pice radsej zahrat nez zas mudrovat nad niecim co zo mna lepsieho muzikanta nespravi.

AMEN... a takto to je!  Zdravíčko
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #362 kedy: 21. Jún , 2010, 22:54:05 »

pista: dpc...ja ti nie som vdacny...tak pekne som si brnkal a vytesoval sa a zrazu napises taku plachtu a ja som musel prestat hrat bo vsetci ti boli vdacni, tak ze reku si precitam, co take prinosne si napisal  Bavím sa skvele
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #363 kedy: 21. Jún , 2010, 23:49:42 »

pista: dpc...ja ti nie som vdacny...tak pekne som si brnkal a vytesoval sa a zrazu napises taku plachtu a ja som musel prestat hrat bo vsetci ti boli vdacni, tak ze reku si precitam, co take prinosne si napisal  Bavím sa skvele


brnkal si si pri redtube? :D
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #364 kedy: 22. Jún , 2010, 00:44:18 »

Krasny citat povedal Martin Valihora v niektorom cisel Muzikusu:
"Venujme sa viac poslaniu, ktoré prináša hudba, ako myšlienkam, ktoré nás odvádzajú od podstaty."

Len apelujem na Pistov post v kratkej jednej vete. :)
 Na zdravie!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #365 kedy: 22. Jún , 2010, 07:27:36 »


brnkal si si pri redtube? :D
jj na tenku strunku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #366 kedy: 22. Jún , 2010, 08:51:42 »

....štyri a pól strany som musel prečítať aby som pochopil  Bavím sa skvele ....príjemne sa bavíte po večeroch  Bavím sa skvele ....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #367 kedy: 22. Jún , 2010, 11:25:29 »

...

Zaujimave inak je, ze tu mame uz vlastne druheho zvukara, ktory neuznava kvalitne vybavenie a prislusenstvo a nepocuje rozdiely. Zaujimave nie? Bavím sa skvele

ono to bude tym, ze su ludia z praxe, co s tym realne odrobili dlhe hodiny. a potom su teoretici, ktory skumaju a porovnavaju  Žmurk

usi su oklamatelne, ja osobne sa povazujem napriklad za dobreho sluchara co sa tyka intonacie, ale po 2 hodinach sustredeneho pocuvania uz intonaciu zarucene nerozoznam, napriklad... vnimanie vysok je najchulostivejsie. keby si pocuval na sluchatka cosi a nenapadne by Ti tam niekto v priebehu 10 minut na 3x pridal vysky a potom by Ti to prudko vratil naspat, tak by si sa do krvi pohadal, ze to hra poddekovo a nepripustil by si, ze to tak na zaciatku ale naozaj hralo...

a nikto netvrdil, ze neuznava kvalitne vybavenie, to si vyfabuloval  Žmurk
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #368 kedy: 22. Jún , 2010, 11:30:19 »

a nikto netvrdil, ze neuznava kvalitne vybavenie, to si vyfabuloval  Žmurk

....navyše zvukár pracuje s tým čo sa prinesie, ak ho to nezaujíma tak mu môže byť šum a fuk, či s iným káblom polezie lepší zvuk z aparátu, zaujíma ho skôr to....aby to preniesol tak aby bol každý spokojný....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #369 kedy: 22. Jún , 2010, 11:50:36 »

keby si pocuval na sluchatka cosi a nenapadne by Ti tam niekto v priebehu 10 minut na 3x pridal vysky a potom by Ti to prudko vratil naspat, tak by si sa do krvi pohadal, ze to hra poddekovo a nepripustil by si, ze to tak na zaciatku ale naozaj hralo...

Tak v tomto suveti som sa naozaj stratil.  Popiskujem si
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #370 kedy: 22. Jún , 2010, 11:55:19 »

Tak v tomto suveti som sa naozaj stratil.  Popiskujem si

fakt ? este niekto sa stratil ? ak Vas bude viac, preformulujem to  Popiskujem si
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #371 kedy: 22. Jún , 2010, 12:10:39 »

fakt ? este niekto sa stratil ? ak Vas bude viac, preformulujem to  Popiskujem si
No lebo najprv si tvrdil, ze usi su oklamatelne a to suvetie to zase vyvracia. Pretoze ten "clovek" si vsimne tie pridane vysky a do krvi sa pohada pravom a teda jeho usi neboli  oklamane.  Zdravíčko
Zaznamenané
Vlado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 198



WWW
« Odpoveď #372 kedy: 22. Jún , 2010, 12:14:24 »

fakt ? este niekto sa stratil ? ak Vas bude viac, preformulujem to  Popiskujem si
ja som sa nestratil a suhlasim s tebou. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #373 kedy: 22. Jún , 2010, 12:15:22 »

No lebo najprv si tvrdil, ze usi su oklamatelne a to suvetie to zase vyvracia. Pretoze ten "clovek" si vsimne tie pridane vysky a do krvi sa pohada pravom a teda jeho usi neboli  oklamane.  Zdravíčko

ze si ty robis prdel ? tie vysky si mu mal pridat v malych krokoch na viacej razy v nejakom casovom useku, tak aby si to nevsimol. co sa bez problemu da. no a ked mu ich potom nahle v jednom skoku vratis naspat, bede mat pocit, ze to hra zrazu zastreno, aj ked to bude hrat vskutocnosti tak, ako na zaciatku. a to je to, ako je sluch oklamatelny, cize nespolahlivy. ci stale to blbo pisem ?
Zaznamenané
myso
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 634



« Odpoveď #374 kedy: 22. Jún , 2010, 12:24:38 »

ze si ty robis prdel ? tie vysky si mu mal pridat v malych krokoch na viacej razy v nejakom casovom useku, tak aby si to nevsimol. co sa bez problemu da. no a ked mu ich potom nahle v jednom skoku vratis naspat, bede mat pocit, ze to hra zrazu zastreno, aj ked to bude hrat vskutocnosti tak, ako na zaciatku. a to je to, ako je sluch oklamatelny, cize nespolahlivy. ci stale to blbo pisem ?

Vyborne, uz som ta pochopil. Ja som totiz nepocital s tym, ze tie tri kroky pridania vysok budu take male, ze si ich nevsimne. To v predoslom vyroku nebolo, ak sa nemylim. Preto som mal dojem, ze ta veta o nicom nehovori.
To vies, my informatici ideme na vsetko prilis logicky.  Na zdravie!

EDIT: resp. bolo to asi v tom slovku "nenapadne", ale to som ja vnimal len ako jazykovu vlozku. Ten ludsky mozog je zahadny :D
« Posledná zmena: 22. Jún , 2010, 12:26:08 od myso » Zaznamenané
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 52 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 22 otázok.